Categories
Modeliai

Gia Carangi – tragiško likimo modelis

AIDSMados pasaulyje net ir šiandien neišvengiama nusikaltimų, modelius užklumpančių sunkių ligų, psichologinių problemų ar netekčių. Modelio duona atrodo saldi tik tiems, kurie pavydžiai garsiausių leidinių viršeliuose stebi idealių formų grožio etalonus. Tačiau po šiais viršeliais neretai slypi sužalota jaunystė ar kitos gyvenimo negandos. Prie tokių asmenybių galime priskirti ir Gia Carangi – Amerikos modelį, pasiekusį neįtikėtinų aukštumų ir neoficialiai laikomą pirmuoju supermodeliu. Deja, jos gyvenimas baigėsi tragiškai – reto grožio amerikietė ilgai kentėjo nuo priklausomybės heroinui ir mirė nuo AIDS būdama tik 26-erių.

Gia gimė 1960-aisiais Pensilvanijos valstijoje Filadelfijoje. Jos tėvas buvo italas, o motina – airių ir velso kilmės. Jau nuo vaikystės manekenę lydėjo skausmas – tėvai nuolatos nesutarė ir motina paliko šeimą kai Gia dar tebuvo 11 metų.

 Paauglystėje Gia žavėjosi David Bowie ir jo biseksualiu aprangos stiliumi bei gyvenimo būdu, todėl su draugais mergina daug laiko praleisdavo gėjų klubuose.

Pirmą kartą modelio duonos Gia paragavo būdama 17 metų. Vos pasirodžiusi vieno Filadelfijos laikraščių viršelyje būsima garsenybė iškart išsikėlė į Niujorką.

Talentinga mergina žaibiškai pasiekė karjeros aukštumų ir dirbo su tokiais dizaineriais kaip Armani, Christian Dior, Versace, Yves Saint Laurent, fotografavosi Cosmopolitan ir Vogue žurnalams. Deja, populiarumas suteikė modeliui progą mėgautis kvaišalais, pirmiausiai kokainu.

Po jos vadybininkės mirties nuo plaučių vėžio, Gia paniro į depresiją ir pradėjo vartoti heroiną. Mergina akimirksniu tapo priklausoma ir jos šlovė pradėjo kristi kometos greičiu.

Gyvenimo pabaigoje mergina buvo išleidusi visus per karjerą uždirbtus pinigus narkotikams. Galiausiai galą su galu sudurdama tik iš pinigų, uždirbtų kavinėje dirbant padavėja, Gia susirgo pneumonija, kuri komplikavosi į AIDS. Gia Carangi palaidota savo gimtajame mieste 1986-aisiais. Apie modelio mirtį mados pasaulis sužinojo tik po kelių mėnesių, kadangi merginos dėl jos priklausomybės narkotikams jau ilgą laiką nebepriimdavo jokia modelių agentūra.

Apie Gia buvo sukurtas biografinis filmas „Gia“, kur merginos vaidmenį atliko ir ne vieną apdovanojimą pelnė Angelina Jolie.

 

Categories
Grožis Modeliai

Revoliucija Lietuvos makiažo padangėje. Privalai apie tai žinoti!

OŽ makeupSenolių išmintis byloja: kas nebando – tas neklysta, tačiau makiažo klaidos kainuoja gana brangiai ir užima papildomą vietą makiažo priemonių stalčiuje. Net neabejoju, kad visos turime nenaudojamų makiažo pagrindų, pudrų, lūpdažių ar akių šešėlių. Taigi, ką daryti, kad eilinį kartą neįsigytumėm mums netinkamo produkto?

Visada galima užsirašyti į makiažo pamokas sau, tačiau šis malonumas atima laiko ir nekainuoja labai pigiai, patikėkite tikrai tai žinau. Kitas paprastesnis ir greitesnis pasirinkimas – OŽ makeup grožio sistema arba Olesios Žuravliovos, vienos garsiausių Lietuvos makiažo meistrių, makiažo internetinė platforma, kurioje moterys gauna naudingų patarimų apie veido odos priežiūrą, dekoratyvinę kosmetiką, tinkamą makiažo atlikimo eigą ir labai daug naudingų patarimų iš patyrusių makiažo meistrų, tikrų savo srities profesionalų.

Kaip tai veikia? Viskas labai paprasta – užsiregistruojate internetinėje svetainėje www.ozmakeup.lt, pasirenkate ar norite tik virtualios knygos apie save, ar virtualios knygos apie save plius grožio dėžutės, kurią sudaro būtent jums tinkančios kosmetikos priemonės. Pastarasis variantas kainuoja 150 eurų, o tik knyga – 49 eurus. Brangu? Tikrai ne, nes jei pirktumėte kosmetikos priemones po vieną, sumokėtumėte žymiai daugiau. Grožio krepšelį sudaro kokybiškos, patikimos ir jums tikrai tinkančios priemonės, todėl palepinti save verta. Be to, sistema sudaro visas sąlygas už suteiktą paslaugą sumokėti dalimis, tad piniginė nenukentės, o išmėginti naująjį pirkinį ir pasinerti į nuostabų makiažo pasaulį galėsite vos po kelių dienų.

Taigi, atlikusi pirmuosius žingsnius, turėsite  pateikti kelias savo kokybiškas nuotraukas, kuriose puikuojatės be makiažo (visų vartotojų asmeninė informacija griežtai saugoma) ir užpildyti neilgą anketą apie save. Anketoje teks nurodyti savo plaukų ir akių spalvą, atsakyti į klausimus apie odos būklę, mėgstamą makiažo tipą ir pan. Tai padariusi ir pateikusi anketos atsakymus, dienelę luktelėjate, kol makiažo meistrai išanalizuos jūsų informaciją.

Makiažo meistrėMakiažo meistrė sukuria visą elektroninę knygą apie jus, kurioje yra detaliai pateikiama informacija apie individualiai jums tinkančias odos priežiūros priemones, dekoratyvines kosmetikos priemones, patarimus, kaip modeliuoti savo veidą, akis, lūpas antakius, kokios spalvos jums labiausiai tinka, kaip taisyklingai atlikti makiažą. Visą informacija aprašyta labai išsamiai ir suprantamai, pateiktos vaizdingos iliustracijos, todėl net neabejoju, kad  visus gautus patarimus praktikoje panaudos net ir tos merginos ar moterys, kurios vengia į rankas paimti makiažo teptuką.

Žinoma, kokios pamokos be praktikos, tiesa? Makiažą, kurį atliksite, vadovaudamasi informacine knyga apie save, įvertins makiažo meistrai. Tiesiog jums reikės vėl save nufotografuoti ir nuotraukas įkelti į OŽ makeup sistemą. Jau kitą dieną gausite specialistų komentarus ar viską padarėte taisyklingai, ar dar yra, ką tobulinti. Tikriausiai dar niekada nebuvo taip paprasta tiek daug sužinoti apie save ir gauti tiek daug naudingos informacijos tiesiog leidžiant laiką namuose. O svarbiausia, kad jus konsultuoja profesionalūs makiažo meistrai, kurie moteris gražina ne vienerius metus.

Galimą drąsiai sakyti, kad OZ makeup internetinė grožio platforma – tai tikra revoliucija Lietuvoje, kuri moterims suteikia puikią galimybę sužinoti, kaip taisyklingai rūpintis savo oda, kaip makiažo priemonėmis išryškinti gražiausius savo bruožus ir paslėpti trūkumus. Taigi, keliu nykščius į viršų už šią nuostabią idėją! Tad, jei ilgai vengėte į rankas paimti makiažo teptuką, nes bijote, kad nemokate dažytis, pats laikas išmėginti save. Atminkite, kad visos moterys yra savaip gražios, tiesiog kartais reikia šiek tiek profesionalų pagalbos, kad tas grožis atsiskleistų pačiomis žaviausiomis ir netikėčiausiomis spalvomis.

 

Categories
Mada Modeliai Stilius

Kokios vestuvinės suknelės yra populiariausios?

Vestuvinės suknelėsVestuvės – viena gražiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime. Daugelis sutinka, kad verta skirti visą gyvenimą taupytus pinigus šiai puikiai šventei, kurią tikrai prisiminsite visą likusį gyvenimą. Norint gražios šventės teks apgalvoti labai daug smulkmenų, kad visos jos susijungdamos sukurtų puikią šventę. Vestuvinės suknelės – vienas iš aspektų, tiesa, bene svarbiausias. Platus vestuvinių suknelių pasirinkimas skatina derinti, ieškoti ir lyginti, kad atrastas variantas būtų pats geriausias. Labai platus suknelių pasirinkimas yra puslapyje www.vestuviukarstine.lt. Pasiūla tokia plati, jog užtikrinama, kad kiekviena atras tai, kas jai labiausiai tinka.

Vestuvinių suknelių nuoma šiuo metu yra pats populiariausias pasirinkimas ieškant suknelės. Kadangi tai drabužis, kurį užsidėsite tik kartą gyvenime – neverta pirkti. Kur kas paprasčiau yra pasinaudoti nuomos paslaugomis. Pagal tai, kokias sukneles moterys dažniausiai nuomojasi, galima išskirti tam tikras tendencijas. Žinoma, jomis vadovautis ieškant suknelės nereikėtų, tačiau bent jau preliminariai pavyks suvokti, kokius drabužius damos dažniausiai nuomoja.

 1. Jeigu anksčiau buvo populiarios labai pūstos suknelės, tai šiuo metu moterys nėra linkusios tokių nuomotis. Žinoma, minimalus pūstumas yra, tačiau palyginus tikrai labai menkas.
 2. Nors kai kurios moterys tvirtina, kad balta spalva retai atspindi tai, ką turėtų, tačiau baltos spalvos vestuvinės suknelės vis dar gana dažnai pasirenkamos. Paprasčiausiai, tai nebūtinai nekaltybės, tačiau tuo pačiu ir nuotaikos, džiugesio bei pasitikėjimo spalva.
 3. Šiuo metu labai populiarios yra tokios suknelės, kurios puoštos raštais bei nėriniais. Daugelis moterų renkasi būtent tokias, kadangi jos simbolizuoja paprastumą, lengvumą bei elegantiškumą.
 4. Veliumas taip pat nebėra labai dažnai pasirenkamas variantas. Dažniausiai apsiribojama vestuvinės suknelės nuoma.

Svarbiausia, kad tą ypatingą dieną moteris jaukiai jaustųsi su pasirinkta suknele. Juk šią dieną tai ne tik drabužis, tačiau tuo pačiu ir simbolis.

Štai keletas idėjų įkvėpimui:

Categories
Dizainas Grožis Mada Modeliai Stilius

Pamergių suknelės Kaune: kur pirkti?

Per vestuves ne tik jaunoji nori atrodyti gražiai, tačiau ir ją lydinčios pamergės, kurių pozicija yra užsiimti labai simbolinę vietą. Jos tarsi išlydi jaunąją į naują gyvenimo etapą. Pamergių suknelės Kaune suteikia galimybę visoms jaunosioms atrodyti nuostabiai. Kadangi suknelių pasirinkimas yra toks platus – siūlome įvertinti galimybes ir pasirinkti teisingai.

Pamergių suknelės Kaune parduodamos tiek realiuose prekybos centruose, tiek virtualiose parduotuvėse, tad reikia įvertinti galimybes, kad pasirinktumėte teisingai.

Pateikiame kelias gaires, kurios gali padėti nuspręsti, kuri suknelė labiausiai tiks pamergei ir labiausiai derės prie naujosios poreikių.

 1. Pamergių suknelės Kaune pasirenkamos pagal kainos Kadangi egzistuoja labai skirtingi variantai nuo pačių pigiausių iki brangiausių – įvertinkite jūsų piniginei labiausiai tinkamas galimybes.
 2. Pagalvokite, kokio spalvos suknelė jums labiausiai tinka. Žinoma, reikia pasižiūrėti, kad modelis puikiai tiktų prie pamergių išvaizdos. Tačiau tuo pačiu reikia įvertinti ir jaunosios suknelę, kadangi kartais būtent pagal tai ieškomas tinkamiausias drabužis.
 3. Pasižiūrėkite, kad pasirinktas suknelės modelis puikiai derėtų visoms merginoms pagal jų figūros tipus. Jeigu jie panašūs – problemų nekils, tačiau jeigu skirtingi – teks paieškoti labiausiai tinkamo.
 4. Įvertinkite pačio drabužio kokybę. Natūralu, kad norisi tokio, kuris būtų kuo kokybiškesnis. Kadangi pasirinkimų daug – įvertinkite galimybes ir nuspręskite, kuris geriausiai atrodys ant kūno.

Pamergių suknelės Kaune gali būti perkamos tiek realiose prekybos vietose, tiek internetu. Kiekvienas žmogus įvertindamas jam labiausiai tinkamas galimybes pasirenka konkretų variantą.

 • Internetu dažniausiai pirkti yra kur kas pigiau.
 • Egzistuoja kur kas platesnė pasiūla.
 • Pirkti internetu yra paprasčiau ir greičiau.
 • Netinkamą drabužį visada galima atiduoti atgal.

Svarbiausia, kad egzistuoja pasirinkimo galimybės ir kiekvienas žmogus gali pasirinkti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Susidėliokite prioritetus ir pasirinkite teisingai. Pamergių suknelės Kaune leis vestuvių dieną atrodyti nuostabiai. Žinoma, saikingai, kad iš nuotakos nebūtų pavogtas visas dėmesys. Tegul jaunosios išleidžia nuotaką į naują gyvenimo etapą ir linki jai amžinos laimės su būsimu vyru.

Categories
Dizainas Grožis Mada Modeliai Stilius

Lietuvos mados ikona – Edita Vilkevičiūtė

Kaip aukšta liekna mergaitė iš Kauno tapo šiuolaikinės mados ikona? Receptūra tikrai nepaprasta: sėkmė, sunkus ir atkaklus darbas, vidinė charizma ir dvasios stiprybė. Grožis? Lietuvoje labai daug gražių merginų, tačiau ar tikrai jos galėtų būti pasaulinio lygio modeliais? Deja nelabai.

Edita Vilkevičiūtė gimė ir augo Kaune. Būdama 16 metų atėjo į modelių agentūros atranką, taip vadinamąjį „kastingą“ ir ten atkreipė į save dėmesį. Netrukus ji jau skrido į Barseloną, kur ir prasidėjo jos stulbinanti karjera. Dabar Editai 26 metai. Modelių pasaulyje tai pati branda. Dirbti modeliu Edita gali dar keletą metų, o tada… ji nežino ką veiks – taip pasakojo anglų dienraščio „The Telegraph“ mados skyriaus žurnalistei. Greičiausiai kurs šeimą, lauksis vaikų. Šiuo metu ji draugauja su amerikiečių fotografu Stevenu Lyonu.

Edita vadinama mados ikona. Models.com reitinge ji pristatoma būtent mados ikonų kategorijoje, kurioje pristatomi garsiausi pasaulio modeliai. Bet vadinti mados ikona ją galime ne tik dėl to. Tokį vardą ji pelnė tada, kai tapo Victoria‘s Secret angelu, demonstruojančiu išskirtinį apatinį trikotažą. Šis mados šou yra bene žinomiausias visame pasaulyje. Aišku, ten patenka tik patys geriausi pasaulio modeliai, todėl Editos dalyvavimas šiame įspūdingame renginyje jau savaime yra jos profesionalumo įvertinimas.

Kiti įvertinimai taip pat kalba už save. Roberto Cavalli, Bulgari, H&M, Calvin Clein ir kiti mados pasaulyje puikiai žinomi mados namai ne kartą rinkosi Editą savo veidu. Tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenanti lietuvaitė dabar vėl grįžo į Ispaniją, kur neseniai tapo vienos iš didžiausių ispanų el. parduotuvės „El Corte Ingles“ Primavera (pavasario) kolekcijos veidu. Edita Vilkevičiūtė ten laikoma itin stilinga ir moteriška. Ji, beje, kalba ispaniškai, todėl ją ten labai vertina ir myli.

Vogue žurnalai įvairiose šalyse mielai kviečia Editą fotosesijoms ir net deda jos nuotraukas ant viršelio. Vogue yra Nr. 1 mados žurnalas pasaulyje, tad jo pasirinkimu abejoti nereikėtų. Dėl šių priežasčių Edita yra tikra mados ikona iš Lietuvos.

Nuoširdžiai linkime Editai sėkmės jos sunkiame ir daug jėgų reikalaujančiame darbe.

O jūs nenorite pabandyti bent šiek tiek atsikąsti to mados modelio pyrago? Tai galite padaryti sudalyvavę modelių atrankoje.

Categories
Dizainas Grožis Mada Modeliai Stilius

Vakarinės suknelės, skirtos iškilmingiems renginiams

Mūsų dienomis kvietimuose į viešus renginius labai dažnai nurodomas ir aprangos kodas, o kviečiami svečiai, rodydami pagarbą šventės šeimininkams bei kitiems svečiams, turėtų jo laikytis. Vakarinės suknelės dažniausiai būtinos labdaros renginiuose, įvairiuose pristatymuose, priėmimuose bei uždaruose vakarėliuose.

Skirtingai nuo vyrų aprangos, ypatingų reikalavimų moterų vakarinėms suknelėms nėra, jos tiesiog turi gražiai kristi ir derėti. Vakarinės suknelės modelis ar pasiuvimas gali būti kuklus, tačiau audinys – būtinai prabangus. Labiausiai vakarinėms suknelėms tinkanti medžiaga yra šilkas. Šilkas ne tik gražiai krenta, bet ir pasižymi puikiomis savybėmis. Žiemą šis audinys šildo, vasarą vėsina. Per žiemos šventes – Kalėdas ir Naujuosius – taip pat tinka aksomas ar veliūras, nes tai yra žieminiai audiniai.

Suknelių spalvos paprastai priklauso nuo metų laikų: vasarą pasirenkamos šviesesnės suknios, o žiemą labiau tamsios. Iš tiesų balta suknelė žiemą atrodytų keistai, o štai vasarą – kuo puikiausiai. Tačiau dažniausiai moterys vakarinių suknelių spalvas renkasi pagal savo asmenybę ir skonį, spalvos gali būti tiek sodrios, tiek ir subtilesnės, tarsi prigesintos. Svarbiausia, kad spalva patiktų ir tiktų, su tokia suknele moteris visada jausis ir, žinoma, atrodys puikiai.

Paprastai pagal etiketą ilga suknia turėtų būti apnuogintais pečiais. Tačiau jeigu moteris nejaukiai jaučiasi su tokiu modeliu, pečiai ir rankos gali būti pridengiamos įvairiais permatomais nėriniais. Jeigu vakarinės suknelės modelis įmantrus, tuomet aprangos ansamblyje suknelė yra svarbiausia ir aksesuarus derėtų rinktis nedidelius, subtilius. Jei pasirenkami masyvūs papuošalai, suknelė turėtų būti kukli, nes tokiu atveju pagrindinis akcentas bus papuošalas.

Prie vakarinės suknelės apnuogintais pečiais būtina derinti ilgas – iki pažasties – pirštines. Nors dabar labai mėgstamos ir trumputės pirštinaitės – iki riešo. Pirštinės būtinai turi būti šilkinės arba iš labai prabangaus audinio. Šiuo atveju juodos piršinaitės tiks visada.

Prie vakarinės suknelės dera tiek basutės, tiek ir bateliai. Jų spalvos nebūtinai turi būti priderintos prie suknelės. Prie visų suknelių puikiausiai tiks klasikinės lakinės juodos odos basutės ar bateliai. Be to, prie vakarinės suknelės būtinai reikėtų priderinti delninukę. Jeigu ji ryškiai išpuošta ar yra vienetinis meno kūrinys, tada delninukė gali netgi būti pagrindinis vakarinės aprangos akcentas. Kitais atvejais geriau, kad ji būtų tiesiog neutrali.

Tad, iškilmigi renginiai ir panašūs susibūrimai – puiki vieta, pristatyti save ir pademonstruoti mokėjimą tinkamai apsirengti.

Categories
Dizainas El. prekyba Grožis Laisvalaikis Mada Modeliai Prekyba Stilius Verslas

Aukštakulniai: išteisinti ar nubausti?

Besikeičiant mados tendencijoms, aukštakulniai bateliai išlieka svarbiausiu moteriškumo simboliu. Aukštakulniai išryškina figūros privalumus, suteikia moteriai elegancijos, be to, padeda išspręsti ūgio problemas. Tokių batelių pasirinkimas itin platus. Šiandien galime įsigyti įvairiausių modelių, skirtingų raštų ir spalvų aukštakulnių – drabužiai internete atitiks net ir išrankiausios klientės poreikius. Tiesa, daug džiūgauti nereikėtų. Jau kelis dešimtmečius medikai skambina pavojaus varpais ir tvirtina, kad aukštakulniai yra itin pavojingi moters sveikatai.
Ne paslaptis, kad batams skiriamos milžiniškos investicijos. Populiariausi modeliai gali viršyti net ir kelių tūkstančių litų ribą. Tiesa, bateliai ir visi kiti drabužiai internetu parduodami šiek tiek pigiau, todėl taupančios moterys apsipirkinėja būtent čia. Tinkamai parinkti aukšto kulno batai virsta nepriekaištinga stiliaus detale, visam moters įvaizdžiui suteikiančia elegantiško patrauklumo. Daugelis vyrų tvirtina, kad moteris, avinti aukštakulnius, atrodo itin seksualiai. Be to, aukštakulnius avinčios moterys atrodo pasitempusios, išryškina krūtinę, įtempia pilvą ir išriečia užpakaliuką. Iš tiesų dailūs bateliai ne tik padeda pabrėžti figūros privalumus, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.
Vis dėlto, kad ir kaip žaviai atrodytų aukštakulnius avinti moteris, paprastai ji kenčia skausmus. Vienas dažniausių – pėdų skausmas. Specialistai tvirtina, kad jei mergina su aukštakulniais vaikšto ilgesnį laiką, ji gali pradėti jausti ne tik pėdų, bet ir sąnarių skausmą. Be to, aukštakulniais sunku įveikti didesnį atstumą, todėl kulniuoti su tokiais batais nuo namų iki darbo gali būti itin sunku. Taip yra dėl to, kad aukšti bateliai pakeičia moters laikyseną, t. y. ji yra nenatūralioje padėtyje ir po kurio laiko pradeda jausti nuovargį. Galiausiai, aukšto kulno batai didina tikimybę prarasti pusiausvyrą ir pargriūti.
Kita dažna problema – nugaros skausmai. Kadangi batai pakeičia svorio centrą, padidėja nugaros išlinkis. Ilgą laiką avint aukštakulnius gali pradėti vystytis osteochondrozė ir mažojo dubens uždegimas. Be to, dėl netinkamai koncentruoto kūno svorio ant pėdų gali atsirasti pageltusių dėmių ir nuospaudų. Specialistai tvirtina, kad gali pakisti kojos pirštų ar net visos pėdos forma. Šie pakitimai sukels ne tik estetinių problemų, bet ir ortopedinių bėdų. Merginos, besižavinčios aukštakulniais, privalo reguliariai sportuoti, kad kojų raumenys būtų itin tvirti ir lankstūs, tačiau net ir tokiu atveju merginos nebus apsaugos nuo galimų nelaimių, pvz., kojų patempimo ar lūžio, neatsargiai pastačius dailiai papuoštą kojytę ant nelygaus ir kieto pagrindo.

Categories
Dizainas El. prekyba Grožis Laisvalaikis Mada Modeliai Prekyba Stilius

Ką vilkėti darbe?


Vaikščiodamos po miestą dėvime įvairaus stiliaus aprangą – galime vilkėti sportinius drabužius arba elegantišką suknelę, įsigyti dviejų dalių kostiumėlį arba derinti skirtingų stilių apdarus. Tačiau tai, ką vilkime mieste, ne visuomet tiks ir darbo vietai, ypač jei dirbame didelėje įmonėje.
Daugelis Lietuvos įmonių nėra tiksliai nurodžiusios, kokia turėtų būti jų darbuotojų apranga, tačiau ne paslaptis, kad darbdaviai nenori matyti sportiniais kostiumais vilkinčių pavaldinių. Paprastai visos aprangos taisyklės yra apibrėžiamos bendrosiomis nuostatomis, t. y. nurodoma, kad darbuotojai privalo būti tvarkingi ir vengti pernelyg atviros aprangos. Kai kuriose įmonėse vyrauja ir tam tikros spalvos drabužiai. Tiesa, dažniausiai ta spalva yra juoda arba tamsiai mėlyna, o tokių įmonių darbuotojai renkasi klasikinius kostiumėlius.
Darbe privalome atrodyti ne tik tvarkingai, bet ir stilingai. Žinoma, darbo vieta – ne podiumas, todėl demonstruoti išskirtinį mados skonį čia ne vieta. Darbuotojo apranga neturėtų traukti aplinkinių dėmesio, t. y. apranga privalo būti elegantiška, tačiau išlikti nepastebima. Be to, šokiruoti neturėtų ir įvairūs aksesuarai, pvz., rankinės. Pastarosios privalo derėti prie bendro jūsų stiliaus, t. y. jei darbo vietoje dėvite oficialų kostiumą, negalite ateiti su paplūdimio rankine. Apskritai pasistenkite vengti pigiai atrodančių ir pernelyg blizgančių papuošalų, skirkite daugiau dėmesio odiniams aksesuarams (pvz., įsigykite odinį diržą, natūralios odos laikrodžio apyrankę ir pan.).
Specialistai tvirtina, kad idealiausia  apranga biure yra švarkas, prie kurio derinamos kelnės arba sijonas. Jei renkatės sijoną, nepamirškite, kad jis negali būti trumpesnis nei 10 cm virš kelių. Prie tokios aprangos puikiai tiks ir dalykiniai bateliai. Rinkitės patogius batus ir nepamirškite, kad su jais praleisite visą darbo dieną.
Darbe puikiai atrodys ir oficialaus stiliaus palaidinės bei tunikos. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas drabužis neatrodo vulgariai – venkite gilių iškirpčių, apnuogintos nugaros ar pečių. Atsakingai įvertinkite ir savo makiažą – jis neturėtų būti ryškus. Jūsų šukuosena privalo būti tvarkinga, todėl darbui puikiai tiks į kuodelį susukti plaukai.
Visus jūsų lūkesčius atitinkančių drabužių rasite didžiuosiuose prekybos centruose. Jei po parduotuvės vaikščioti nemėgstate, galite apsilankyti elektroninėse parduotuvėse, kurios siūlo net ir išrankiausio pirkėjo poreikius atitinkančią aprangą. Be to, internetinė prekyba jums bus naudinga ir dėl to, kad elektroninės parduotuvės siūlo itin patrauklias kainas ir patogias drabužių pristatymo sąlygas.

Categories
Dizainas Grožis Mada Modeliai

Kaip nemokami skelbimai susiję su mada?

Besidomintys mada lengvai pasakys viską, kas gali būti susiję su tuo: kolekcijų pristatymai, garsių dizainerių pavadinimai, naujausios sezono tendencijos, spalvų dermė, audinių savybės. Tačiau besidomintiems grožio industrijos naujienomis ir ieškantiems patarimų šioje srityje, puikiai pasitarnaus nemokami skelbimai. Kuo jie gali būti naudingi? Dažniausiai jei reikalingi tuomet, kuomet ieškoma papildoma informacija ir iš tiesų savo sritį išmanančių specialistų paslaugos.

Asmeninis dizaineris

Dažniausiai nemokami skelbimai internete mados tematika yra skelbiami ir ieškomi tuomet, kuomet ieškomas asmeninis mados specialistas. Jei ruošiatės tikrai svarbiam vakarui ir Jums reikalingas žmogus, galintis patarti, koks stilius ir drabužių dizainas tinka būtent Jums – asmeninis dizaineris yra būtent tai, ko Jums reikia. Interneto pagalba galite rasti daugybę skelbimų, kuriuose profesionalūs ir savo sritį puikiai išmanantys dizaineriai siūlo savo paslaugas. Išsirinkę sau tinkantį specialistą, galėsite sužinoti viską, kas Jums rūpi apie madą ir naujausias tendencijas. Jis ne tik papasakos, kokių stilių drabužiai tinka prie Jūsų sudėjimo, bet ir atskleis naujausias šio sezono tendencijas, bei pateiks keletą mados gudrybių apie tai, kaip pasinaudoti tinkamais audiniais ir spalvomis, kad atrodytumėte pritrenkiančiai.

Vakariniai drabužiai

Dažnai dailiosios lyties moterys internete ieško išskirtinių drabužių. Iš tiesų tai puikus būdas rasti kažką dar nematyto, bet itin vertingo. Nemokami skelbimai internete dažnai siūlo įvairių garsių dizainerių sukneles ir drabužius už itin prieinamą kainą. Įvairios interneto išparduotuvės ir perpardavėjai kasdien siūlo išskirtinius pasiūlymus. Ieškote kažko unikalaus ir norite, kad vakarėlyje Jūsų suknelė būtų vienintelė? Rinkitės interneto siūlomų parduotuvių prekes ir būsite tikra, jog su šiuo apdaru vakarėlyje nebus pasipiešusi nė viena kita viešnia.

Sezono pristatymai

Nuolat sekančios mados tendencijos merginos drąsiai pasakys, jog ne tik nemokami skelbimai, bet ir įvairūs tinklaraščiai internete tikrai praverčia prieš pildant savo drabužių garderobą. Keičiantis sezonui dažniausiai norisi atsinaujinti ir, kad tas atsinaujinimas pritiktų naujausioms šių metų tendencijoms. Apie tai dažniausiai galima sužinoti internete. Įvairiuose straipsniuose ir tinklaraščių įrašuose profesionalai ir mėgėjai pateikia kiekvieno sezono apžvalgas, kurios gali būti puikus pagalbininkas prieš apsiperkant. Jei ieškote patarimų konkrečiam drabužiui įsigyti – paskaitykite specifines apžvalgas. Tai gali būti maudymosi kostiumėlių, lietpalčių, vakarinių suknelių ar kelnių sezono apžvalga, kurioje pateikiami visi šiemet madingi audiniai, spalvos ir galimi deriniai praeivių žvilgsniui pritraukti.

Categories
El. prekyba Grožis Laisvalaikis Mada Modeliai Prekyba Stilius Verslas

Kojinės internetu: aukšta kokybė ir palanki kojinių kaina

Kojinės yra viena svarbiausių aprangos detalių, be kurios neapseina nė vienas žmogus. Jos dėvimos kiekvieną dieną, todėl turėtų būti pagamintos iš kokybiškos medžiagos ir neleisti pėdai kaisti ir prakaituoti. Taupant laiką ir pinigus, patogiausia, jei kojinės perkamos internetu, taip ne tik garantuojamas patogumas išsirinkti tinkamą prekę neišėjus iš namų, tačiau ir greitas pristatymas, žema kojinių kaina ir puiki kokybė.
Užsisakyti internetu – labai paprasta. Visų pirma, internetinė parduotuvė neturi nustatytų darbo valandų, todėl visai nebūtina skubėti iki jos uždarymo ir pirkti, kas pasitaiko po ranka. Neskubant galima išsirinkti norimą gamintoją, spalvas, medžiagą. Kiekviena prekė turi platų aprašymą, kuris tiksliai perteikia informaciją ir padeda išsiaiškinti poreikius. Labai patogu, nes galima išsirinkti individualų dydį ir patinkančią spalvą, ko, parduotuvėje galima ir nerasti, nes ten prekių kiekis ribotas, o kojinės internetu užsakomos kasdien, todėl tik labai retais atvejais pasitaiko, jog norimų kojinių nėra.
Išsirinkus prekę, užpildoma užsakymo forma, kurioje nurodomos norimos prekės ir kontaktiniai duomenys, tuomet atsiunčiamas užsakymo patvirtinimas. Sumokėti galima internetiniu pavedimu arba kojines atsiimant. Prekės pristatomos tą pačią dieną, kai kurių gali tekti palaukti iki keturių dienų, tačiau neilgiau. Pasiimti galima artimiausiame pašto skyriuje ar laukti nurodytu adresu.
Kojinės internetu perkamos ne tik dėl patogumo. Jos nesandėliuojamos, nereikia mokėti patalpų nuomos mokesčio, reprezentacinių išlaidų, papildomų atlyginimų darbuotojams, todėl už aukštą kokybę pasiūloma žymiai mažesnė kojinių kaina.
Jei vis dėlto, prekė netiko, ją visuomet galima grąžinti per septynias dienas ir pakeisti kita ar atgauti pinigus.
Perkant internetu, visos prekės yra vienoje vietoje, todėl kojines galima išrinkti visai šeimai, nereikia ieškoti specializuotų moteriškų ar vaikiškų kojinių parduotuvių.
Iškilus klausimams ar neaiškumams, visuomet galima susisiekti su internetinės parduotuvės konsultantais.
Kojinės internetu yra puikus būdas įsigyti norimas prekes neišeinant iš namų. Platus pasirinkimas, garantuojama kokybė ir maža kojinių kaina susiviliojo jau ne vieną pirkėją. Tai paprastas, patogus ir saugus būdas įsigyti reikiamus gaminius.