Vakarinės suknelės, skirtos iškilmingiems renginiams

Mūsų dienomis kvietimuose į viešus renginius labai dažnai nurodomas ir aprangos kodas, o kviečiami svečiai, rodydami pagarbą šventės šeimininkams bei kitiems svečiams, turėtų jo laikytis. Vakarinės suknelės dažniausiai būtinos labdaros renginiuose, įvairiuose pristatymuose, priėmimuose bei uždaruose vakarėliuose.

Skirtingai nuo vyrų aprangos, ypatingų reikalavimų moterų vakarinėms suknelėms nėra, jos tiesiog turi gražiai kristi ir derėti. Vakarinės suknelės modelis ar pasiuvimas gali būti kuklus, tačiau audinys – būtinai prabangus. Labiausiai vakarinėms suknelėms tinkanti medžiaga yra šilkas. Šilkas ne tik gražiai krenta, bet ir pasižymi puikiomis savybėmis. Žiemą šis audinys šildo, vasarą vėsina. Per žiemos šventes – Kalėdas ir Naujuosius – taip pat tinka aksomas ar veliūras, nes tai yra žieminiai audiniai.

Suknelių spalvos paprastai priklauso nuo metų laikų: vasarą pasirenkamos šviesesnės suknios, o žiemą labiau tamsios. Iš tiesų balta suknelė žiemą atrodytų keistai, o štai vasarą – kuo puikiausiai. Tačiau dažniausiai moterys vakarinių suknelių spalvas renkasi pagal savo asmenybę ir skonį, spalvos gali būti tiek sodrios, tiek ir subtilesnės, tarsi prigesintos. Svarbiausia, kad spalva patiktų ir tiktų, su tokia suknele moteris visada jausis ir, žinoma, atrodys puikiai.

Paprastai pagal etiketą ilga suknia turėtų būti apnuogintais pečiais. Tačiau jeigu moteris nejaukiai jaučiasi su tokiu modeliu, pečiai ir rankos gali būti pridengiamos įvairiais permatomais nėriniais. Jeigu vakarinės suknelės modelis įmantrus, tuomet aprangos ansamblyje suknelė yra svarbiausia ir aksesuarus derėtų rinktis nedidelius, subtilius. Jei pasirenkami masyvūs papuošalai, suknelė turėtų būti kukli, nes tokiu atveju pagrindinis akcentas bus papuošalas.

Prie vakarinės suknelės apnuogintais pečiais būtina derinti ilgas – iki pažasties – pirštines. Nors dabar labai mėgstamos ir trumputės pirštinaitės – iki riešo. Pirštinės būtinai turi būti šilkinės arba iš labai prabangaus audinio. Šiuo atveju juodos piršinaitės tiks visada.

Prie vakarinės suknelės dera tiek basutės, tiek ir bateliai. Jų spalvos nebūtinai turi būti priderintos prie suknelės. Prie visų suknelių puikiausiai tiks klasikinės lakinės juodos odos basutės ar bateliai. Be to, prie vakarinės suknelės būtinai reikėtų priderinti delninukę. Jeigu ji ryškiai išpuošta ar yra vienetinis meno kūrinys, tada delninukė gali netgi būti pagrindinis vakarinės aprangos akcentas. Kitais atvejais geriau, kad ji būtų tiesiog neutrali.

Tad, iškilmigi renginiai ir panašūs susibūrimai – puiki vieta, pristatyti save ir pademonstruoti mokėjimą tinkamai apsirengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Vestuvinės suknelės pasirinkimas

Tobula vestuvinė suknelė labai dažnai laikoma šios šventės simboliu, tad nieko keisto, kad merginos investuoja didelius pinigus, kad tik šventės metu atrodytų tobulai. Tiesa, tos vestuvinės suknelės pasirinkimas, kuri Jums leistų atrodyti tobulai – rimtas darbas, kadangi tenka įvertinti bei apgalvoti nemažai kriterijų, kol pavyksta rasti tai kas tobulai Jums tinka.Greitesniam radimui nurodysime pačius svarbiausius […]