Categories
Mada

Kokie moteriški drabužiai privalo būti Jūsų spintoje?

r8bai
Atrodyti puikiai, tačiau per dagu neišlaidauti – gali kiekviena. Svarbiausia yra žinoti kur pirkti drabužius. Kadangi šiuo metu prekybos vietų yra labai daug, visos jos yra skirtingos, natūralu, kad tik radus geriausią galėsite sutaupyti ir tuo pačiu mėgautis geros kokybės rūbais.
Tiesa, moteriški drabužiai yra tokie įvairūs, kad rasti Jums labiausiai tinkamus nebus paprasta. Tiksliau – esti labai plati skirtingų drabužių pasiūla, tad natūraliai kyla klausimas – kurie yra būtiniausi ir būtent kokie turi būti Jūsų spintoje. Pateiksime trumpą sąrašą, kuris, tikime, sukonkretins Jūsų paieškas.

 • Džinsai

Drabužių skelbimai labai įvairūs tačiau dažniausiai džinsai juose dominuoja. Paprasčiausiai tai kelnės, kurios suteikia galimybę ne tik visada puikiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis. Džinsų pasiūla yra labai įvairi, kadangi paprastas drabužis gali būti dekoruojamas pačiais gražiausiais akcentais. Jeigu turite savo spintoje bent jau kelis džinsus – visada turėsite ir ką apsirengti.

 • Švarkas

Taip pat moteriški drabužiai neapsieina be švarkų, kurie padeda kasdien atrodyti puikiai. Švarai puikiai tinka ne tik tada, kai keliaujate į vakarėlius, tačiau ir kiekvienai dienai. Svarbiausia yra pasirinkti tokio audinio švarkelius, kurie nevaržo Jūsų judesių ir suteikia  patogią mobilumo funkciją.

 • Palaidinės

Namuose reikia turėti bent jau kelias skirtingo modelio palaidines, kurios keičiamos ne tik pagal nuotaiką, tačiau ir stilių, kuris derinamas prie kitų rūbų. Nuo tamsenybių padalinių iki šviesių, nuo vienos spalvos iki raštuotų. Kiekviena ras tai, kas jai gražiausia ur kas labiausiai tinka.

 • Treningai

Nors treninginiai drabužiai dažniausiai nešiojami namuose, tačiau ir namų apranga turi būti ne tik patogi, tačiau ir stilinga, tiesa? Treningai gaminami iš labai skirtingų medžiagų, yra labai įvairaus stiliaus. Tikrai ne tik tokie sportinio stiliaus, slidžios medžiagos kaip kad buvo iki šiol.

 • Suknelės

Galiausiai, kiekviena moteris spintoje turi turėti bent jau kelias sukneles, kurios suteikia galimybę puikiai atrodyti ir tuo pačiu gerai jautis. Suknelės labai dažnai vadinamos pačius moteriškiausiu drabužiu, tad siūlome jas kasdien dėvėti. Atrodysite puikiai, judėti bus malonu ir paprasta.
 

Categories
Mada

Ar sidabro papuošalai verti savo kainos?

papuosalaiNatūralu, kad lietuviai pirkdami papuošalus tiek sau, tiek dovanai dažniausiai vertina brangiojo metalo gaminius, kadangi ieško tokiu kūno dekoro elementų, kurie tarnautų kuo ilgiau, atrodytų solidžiai, galbūt net prabangiai.
Paprastojo metalo papuošalai labai greitai praranda savo pradinę išvaizdą, o reguliarus jų valymas dažniausiai yra komplikuotas. Kaip alternatyva pasirenkami sidabro papuošalai, kadangi jie, lyginant su kitomis alternatyvomis, yra gana pigūs, tačiau išties – kokybiški.
Kalbant apie kainą bene pirmiausia reikia paminėti tai, kad sidabro dirbiniai yra ne tokie brangūs, kaip galvoja tie, kurie dar iki šiol niekada nepirko jūsų. Žinoma, kaina kiek kinta individualiais atvejais, tad jeigu norite įsigyti pigiausiai, tokiu atveju teks sekti info ir pasinaudoti pasiūlymais tada, kai jie yra geriausi. Juolab, jeigu rasite prekybos vietą, kurioje parduodami sidabro papuošalai Jums patinka – tokiu atveju verta užsisakyti naujienlaiškio siuntimo paslaugą ir kai pasiūlymai taps labai pigūs – paprasčiausiai pasinaudoti jais. Tokiu atveju pavyks ne kad nepermokėti, tačiau net ir sutaupyti, nors kokybė išliks tokia pati.
Sidabro papuošalai taip pat gali būti labai įvairus, kadangi ši medžiaga yra nervinga ir ja galima pagaminti labai daug įvairiausių papuošalų, kurie atrodys tikrai labai puikiai. Kol vieni renkasi brangiojo metalo gaminius, kurie yra kurti dizainerių, tuo tarpu kitiems šis kriterijus nėra svarbus, kadangi jie tik nori, kad tie papuošalai atrodytų puikiai ir derėtų prie jų stiliaus. Čia jau Jūsų pasirinkimas, tik norime pabrėžti, kad sidabro papuošalai gali būti labai įvairūs, kadangi medžiaga labai tąsi ir su ja galima pagaminti labai unikalios išvaizdos papuošalus.
Galiausiai, šio metalo papuošalai labai vertinami todėl, kad jie yra atsparūs aplinkos poveikiams. Tai reiškia, kad jie sėkmingai tarnaus, jiems nedarys jokios įtakos aplinkos veiksniai, galiausiai, jų nereikia nusiimti, kadangi net ir nešiojami kiekvieną dieną jie yra išlaikę savo stilių, svarbiausia, išlaikę natūralų blizgesį.
Toks tas sidabras. Toks paprastas, tačiau tuo pačiu toks ypatingas, tad lietuvių ir labai mėgstamas.
 

Categories
Mada Stilius

Moteriškos pirštinės internetu: ieškome pačių geriausių kartu!

moteriskos pirstines
Šiais laikais pirkimas internetu tapo pasirinkimu nr. 1. Paprasčiausiai žmonės įvertino tai, kas nesugaištant daug laiko galima rasti tai, ko Jums reikia, juolab, perkant internetu yra labai paprasta sutaupyti, kadangi kur kas paprasčiau pamatomos akcijos.
Labai dažnai internetu perkamos ir moteriškos pirštinės, kurios dažniausiai ieškomos remiantis keliais esminiais kriterijais. Žinoma, kiekvienas asmuo pats geriausiai žino, kas jam yra svarbiausia ir kokių pirštinių labiausiai nori, tačiau iš esmės verta pasikliauti keliais esminiais niuansais, kuriuos galime išskirti šiame tekste. Rinkitės kokybę, kuri Jums tarnaus ilgai, juolab, nepamirškite, kad geros rudeninės pirštinės turi apsaugoti, taigi, būti ne tik labai gražios, tačiau tuo pačiu ir funkcionalios.
Kriterijai, kuriuos reikia įvertinti ieškant pirštinių

 • Pirmiausia siūlome nuspręsti, kokio stiliaus pirštinės jums labiausiai tinka. Dažniausiai jau pačios moters asmeninis drabužių stilius nurodo, kokios pirštinės jai labiausiai tinka. Nuo paprastų klasikinių, kurios tinka prie beveik bet kokios aprangos iki labai unikalių, kurios atrodo išskirtinai.
 • Taip pat pirštinės pasirenkamos pagal sezoną, kuriuo metu jos bus nešiojamas. Visiškai natūralu, kad vėsesniam laikui reikalingos ir storesnė pirštinės. Tuo tarpu galimos pirštinės net ir vasaros metu. Jos ne šildo, tačiau padeda puikiai atrodyti.
 • Moteriškos pirštinės plačiau gali būti pasirenkamos ir pagal gamintoją. Dažnas internete palieka komentarus apie konkrečius gaminius. Patogu? Tikrai taip, kadangi tai padeda susidaryti nuomonę apie tam tikrą produkciją.
 • Pirštinės gali būti pirštuotos arba jos gali būti kumštinė, tad rinkitės tai, kas jums patogiau. Juolab, pagal šį kriterijų pirštinės labai dažnai skirstomas ir sezonui, kadangi vėsesniu metu dažniausiai mėgstamos kumštinės.
 • Moteriškos pirštinės skiriasi ir medžiaga iš kurios yra pagamintos. Vienu atveju labai mėgstamos odinės, tačiau žiemai labai puikiai tinka megztos. Svarbu atitaikyti pirštines pagal sezoną, kadangi jos turi būti ne tik labai gražios, tačiau ir apsaugoti rankas nuo šalnų arba drėgmės.

Kodėl verta pirštines pirkti internetu?
Pirštinių pasirinkimas internete yra labai platus ir tikrai geriausias pasirinkimas yra pirkti iš virtualių prekybos vietų, kadangi tai greitas ir paprastas būdas atrasti tai, ko Jums labiausiai reikia. Pirkimas internetu labai vertinamas ne tik dėl kur kas greitesnio ieškomų prekių radimo, tačiau ir todėl, kad internete galima kur kas greičiau pamatyti akcijas ir tuo pačiu sutaupyti. Patogu? Tikrai taip, tačiau siūlome nepamiršti to, kad kartais akcijos taisomos padėvėtoms prekėms, tad šiuo atveju neapsirikite ir tinkami ieškokite Jums tinkamiausio varianto.
Žinoma, puiku ir tai, kad užsisakius pirštines internetu – jos bus pristatomos iki pat Jūsų namų durų. Taigi, nereikės niekur eiti, pardavėjai pasirūpins viskuo už Jus. Taip pat perkant internete galima skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kirų patirtis, kurios padės suprasti, kokia produkcija prekiauja tam tikros prekybos vietos, galiausiai, ar kokybiški yra konkrečių gamintojų gaminiai. Natūralu, kad investuojant norisi kokybės. Ir kiekvienas gali ja džiaugtis, tad siūlome skirti šiek tiek laiko paieškoms.
Internete pasiūla labai plati, tad nieko keisto, kad moterims kartais tenka investuoti nemažai laiko, kol pavyksta rasti tai, kas geriausiai atitinka poreikius. Tiesa, skirti laiko verta, kadangi moteriškos pirštinės dažniausiai perkamos net keliems metams ir ilgiau, tad visada verta investuoti daugiau, kad galiausiai jos tarnautų ilgus metus.
Atrodyti puikiai gali visos, tik leiskite sau tai!
 
 

Categories
Grožis Mada

Kontaktiniai lęšiai – geriau nei akiniai?

lęšiai
Ne nuostabu, kad šiais “ekranų” laikais vis daugiau žmonių skundžiasi, kad akys tampa labai pavargusios, juolab, kad rega yra kur kas paprastesnė nei buvo anksčiau. Visgi, kad ir kaip gaila, kad nuosavos akys neberodo taip gerai, kaip norėtųsi, tačiau galima dar džiaugtis, kad egzistuoja daug patrauklių alternatyvų. Viena jų – kontaktiniai lęšiai.
Nors anksčiau karaliavo akiniai, tačiau šiuo metu kontaktiniai lęšiai tikrai gali būti pavadinami svarbiausia akių apsauga ir tuo pačiu galimybe vėl matyti puikiai.
Kodėl kontaktiniai lęšiai yra tokie mėgstami arba dar tiksliau, kodėl kontaktiniai lęšiai laimi prieš akinius.

 • Kontaktiniai lęšiai išpardavimas suteikia galimybę sutaupyti ir įsigyti puikias akių apsaugas kur kas pigiau. Natūralu, kad norisi nepermokėjus gauti geriausią kainos bei kokybės santykį. Tokiu atveju kontaktiniai lęšiai mėnesiui tampa dar geresne alternatyva, kadangi užsisakius pavyks sutaupyti, nes komplektas visada kainuoja pigiau.
 • Spalvoti kontaktiniai lęšiai labai puošia ir tai yra dar vienas svarbus privalumas, kuris bene paskatins Jums išbandyti lęšius, o ne akinius. Žinoma, akiniai irgi gali puošti, daugiau daugelis sutiktų, kad kontaktiniai lęšiai Biofinity puošia kur kas labiau.
 • Kontaktiniai lęšiai atsiliepimai padės susidaryti nuomonę ir apie jų funkcionalumą. Pavyzdžiui, akiniams visada reikalinga dėklas, kuris kur kas didesnis nei maža skysčių bonkutė, kuriose nakties metu laikomi lęšiai. Juolab, netenka papildomai investuoti į įdėklus, kurie tikrai kur kas brangesni nei gali atrodyti.
 • Kontaktiniai lęšiai dienai ir nakčiai suteikia galimybę puikiai matyti visą parą. Tuo tarpu nakties metu su akinaisi dažniausiai matyti sunku. Ypač iš po dienos darbo, kadangi tokiu atveju akys būna labai pavargusios ir paprasčiausiai ten ir paprasčiausias naktinis pasivaikščiojimas tampa labai sudėtingas.
 • Kontaktiniai lęšiai jautrioms akims taip pat suteikia galimybę puikiai matyti net ir tokiu atveju, kai lauke labai drėgna. O juk tikrai nemalonu, kai nuo drėgmės akiniai užrasoja.

Kontaktiniai lęšiai 24 – geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi matyti puikiai, atrodyti stilingai ir tuo pačiu džiaugtis, kad nuo šiol prastas regėjimas tampa tik paprasta ir labai maža smulkmena.
 

Categories
Mada Stilius

Istoriniai faktai apie avalynę

batai
Batai, batai ir dar kartą batai! Dauguma mūsų esame tiesiog pamišusios dėl moteriškų batų ir jų paieškai, pasirinkimui ir įsigijimui esame linkusios skirti ypatingai didelį dėmesį. Sutikite, juk nereta iš jūsų sunkiai susitvardote bent kartą per savaitę neužsukusios į batų parduotuvę – jau nekalbant apie reguliarų lankymąsi avalyne prekiaujančiose elektroninėse parduotuvėse. Todėl, jei jūs nuolatos domitės naujausiomis avalynės tendencijomis ir stengiatės pro savo akis nepraleisti nei vienos madingos ir jūsų individualų skonį atitinkančios batų poros, Aistrabatams.lt pateikia kelias įdomias detales apie avalynę ir jos istoriją.

 • Senovės Graikijoje įprastai batai siekdavo juos avinčio žmogaus kelius. Šiandien tokie batai yra vadinami ilgaauliais.
 • XVII a. Europoje aukštesniajai klasei priskiriami gyventojai neretai avėdavo net 15 centimetrų aukščio aukštakulnius. Norint avėti batus tokiais aukštais kulnais, prireikdavo dviejų tarnų – po vieną iš abiejų pusių. Ir tai visiškai nenuostabu, kadangi tuo laikotarpiu dėl tokių aukštų kulnų pasitaikydavo netgi mirčių. Saugumas svarbiausia, ar ne?
 • Dabartiniams batams giminingos mados buvo pirmą kartą pristatytos Anglijoje 1633 m. Tai rodo, kad avalynės mados turi labai gilią istoriją.
 • Ričardo II viešpatavimo laikais batai buvo tokie absurdiškai ilgi, kad norint juos avėti prireikdavo juos pririšti su grandinėmis prie kelių. 1463 m. Anglijos parlamentas ėmė spręsti šį klausimą ir išleido aktą, kuriuo uždraudė gaminti ir avėti batus, kurių priekis būdavo ilgesnis nei 5 cm.
 • 1845 m. pasaulį išvydo pirmasis batams gaminti skirtas technologinis įrenginys (arba tiesiog – batų gaminimo mašina). Tai buvo Rolling Machine, pakeitusi įprastinius ir tuo metu plačiai naudotus įrankius, pvz., plaktuką. Žinoma, tai lėmė kur kas spartesnę ir kokybiškesnių batų gamybą.
 • 1858 m. batsiuvys Lyman R. Blake išrado mašiną, kuri buvo skirta prisiūti padus prie bato viršutinės dalies. Jo patentą įsigijo Gordon McKay, kuris R. Blake išradimą dar labiau patobulino. Dėl šios priežasties batai, kurie buvo pagaminti naudojant šią mašiną, imti vadinti „McKays“.
 • 1875 m. buvo sukurta mašina, skirta gaminti skirtingų rūšių batus. Vėliau ji buvo pavadinta „Goodyear Welt Sewing Machine“. Ši mašina tapo labai populiari ir sėkminga, kai pradėjo vadovauti išradėjo sūnus Charles Goodyear jaunesnysis.
 • Manoma, kad moteriški aukštakulniai atsirado XVI a., kuomet Italijos didikė Catherine de Medici atvyko į Prancūziją ištekėti už karaliaus Henrio. Ji buvo labai žemo ūgio ir norėjo atrodyti aukštesnė, todėl avėjo aukštakulnius.
Categories
Dizainas Mada

Ar mes gerai pažįstame mados pasaulį

suknelė
Kai mados pasaulis yra toks didelis, aprėpti visą svarbiausia ir įdomiausia informaciją kartais atrodo pernelyg sudėtinga ir keblu, tačiau būtent tuomet į pagalbą atkeliauja internetas, kuris padeda mums koja kojon žengti su šiuolaikine mada ir pro savo akis nepraleisti nei vienos svarbios detalės.
Todėl jei jus šiuo metu domina nauja stilinga suknelė, madinga glaustinukė ar šiuolaikines tendencijas atitinkantys bateliai, galite be vargo pasinaudoti internetu ir surasti tai, kas atitinka jūsų skonį. O jei jūs taip pat norėtumėte praplėsti savo akiratį ir apie madą sužinoti daugiau, pateikiame daugybę galbūt iki šiol jums negirdėtų faktų, kurie gali maloniai nustebinti.

 • Žodis „retro“ neturėtų būti tapatinamas su „senoviško“ stiliaus drabužiais. Šis žodis turėtų būti siejamas su stiliumi, kuris mėgdžioja „vintažinį“ stilių.
 • Makiažo priemonės moterų buvo naudojamos dar nuo Kleopatros laikų. Anuomet makiažo priemonėms pasigaminti buvo naudojamos uogos ir įvairūs vaisiai.
 • „Channel No. 5“ pažymėjo moderniųjų kvepalų pradžią, kuri mena 1921 metus. Apie šiuos kvepalus neabejotinai girdėjo kiekviena iš jūsų ir akivaizdu, kad jie turi labai ilgą istoriją.
 • Jei moteris prieš šimtmetį būdavo nusikirpusi trumpai, žmonės manydavo, kad ji buvo neištikima savo vyrui! Ar įsivaizduojate, kokiais laikais tekdavo gyventi moterims? Laimei, dabar kiekviena galime savo nuožiūra pasirinkti mums patinkančią ir labiausiai tinkančią šukuoseną, nesukdamos galvos apie tai, ką pagalvos aplinkiniai.
 • Ar žinojote, kad Renesanso epochoje buvo labai madinga nusiskusti savo antakius? Akivaizdu, kad Renesanso laikais antakių koregavimo specialistėms nebuvo darbo.
 • Valentino Red gavo šį vardą p to, kai tapo žinomas dėl savo kuriamų raudonos spalvos nuotakų suknelių.
 • Elizabeta I buvo labai didelė skrybėlių mėgėja, todėl jos karaliavimo laikotarpiu moterys, kurios nedėvėjo skrybėlių sekmadieniais ir nacionalinių švenčių metu, gaudavo didelę baudą. Suprantama, kad tai varžė žmonių pasirinkimo laisvę, tačiau taip pat akivaizdu, kad Elizabeta I diktavo madas!
 • Iki pat XVII a. vyrai nedėvėjo jokio apatinio trikotažo. Neįprasta, ar ne?
 • Iki 1740 m. vyrai avėdavo aukštakulnius tam, kad galėtų joti žirgais. Aukštakulniai padėdavo jiems lengviau jodinėti. Todėl, jei jūs iki šiol manėte, kad aukštakulniai visais laikais buvo avimi moterų, labai klydote. Pirmiausia jie buvo skirti būtent vyrams. Tiesą sakant, tą patį galima pasakyti apie nemenką dalį drabužių ar aksesuarų.
 • Vos iš vieno medvilnės ryšulio galima pagaminti apytiksliai 200 džinsų porų! Todėl visiškai nenuostabu, kad šiandien džinsai yra tokia populiari ir plačiai visame pasaulyje paplitusi prekė. Be to, tai yra labai universalus drabužis, kurį galima lengvai priderinti prie paties įvairiausio stiliaus ir skirtingų stiliaus detalių.
 • Apytiksliai 80% moterų perka batus, kurie yra joms per maži. Tai rodo, kad įprastai moterims patinka manyti, jog jų pėdos yra mažesnės, todėl jos renkasi ir mažesnius batų dydžius. Žinoma, tai yra labai neteisingas ir netgi sveikatai žalingas sprendimas.
 • Apsmukusios kelnės pirmiausia buvo pradėtos dėvėti Los Andželo kalėjimuose, kadangi įkalintiems asmenims nebuvo leidžiama dėvėti kelnių diržo. Neįtikėtinas faktas, atsižvelgiant į tai, kad šiandien apsmukusio tipo kelnės yra tokios populiarios!
 • Senovės romiečiai savo vestuvių dieną dėvėdavo geltonus drabužius. Žinoma, šiandien tai taip pat nėra įprasta, kadangi jau kurį laiką labai populiaru organizuoti temines vestuves, kartu numatant ir pagrindines vestuvių šventės metu vyrausiančias spalvas.
 • Europos moterys Viduramžiais dažnai dėvėdavo žalios spalvos drabužius, kurie, kaip tikėta, turėjo pagerinti vaisingumą.

Žinoma, tai tikrai nėra vieninteliai faktai, kurių galbūt dar nebuvote iki šiol girdėjusios, o tai tik dar kartą patvirtina, kad mados pasaulis turi labai įdomią istoriją ir yra apipintas įvairių įdomybių.

Categories
Mada

Maudymosi kostiumėliai pagal figūros tipą

Jei renkatės naują maudymosi kostiumėlį, labai svarbu pasirinkti ne tik šiuolaikines mados tendencijas atitinkantį maudymuko modelį, tačiau taip pat labai didelį dėmesį skirti ir savo figūros tipo nustatymui. Kiekviena iš mūsų turime skirtingą figūrą. Taip pat kiekviena figūra pasižymi savitais privalumais ir trūkumais – visus juos privalome žinoti, jei norime, kad tiek maudymukus, tiek ir bet kuriuos kitus drabužius pasirinkti mums būtų lengviau. Todėl „EURO Maudymukai“ dalinasi keliais praktiškais patarimais.

Egzistuoja penki skirtingi figūros tipai:

 1. Kriaušė
 2. Obuolys
 3. Smėlio laikrodis
 4. Apverstas trikampis (kūgio forma)
 5. Stačiakampis

Kaip nustatyti, koks yra jūsų figūros tipas?

 • Pirmasis būdas – kūno linijų išmatavimas. Turėtumėte išmatuoti savo krūtinės, juosmens ir klubų apimtis. Atsižvelgdamos į tai, kurios kūno dalies apimtis yra didžiausia, o kurios – mažiausia, galėsite lengviau nustatyti, kokią geometrinę figūrą geriausiai atitinka jūsų figūra.
 • Antrasis būdas – pažiūrėkite į savo nuotrauką. Galite apsirengti labai aptemptu drabužiu ir padaryti savo nuotrauką. Žvelgiant į savo nuotrauką jums neturėtų būti sunku suprasti, kokia yra jūsų kūno forma.
 • Trečiasis būdas – pažvelkite į veidrodį. Tai yra pats elementariausias sprendimas. Jei prieš veidrodį atsistosite dėvėdamos aptemptą drabužį, jums taip pat turėtų būti ganėtinai nesudėtinga įžvelgti ir konkrečią geometrinę figūrą, kuri labiausiai panaši į jūsų figūros tipą.

Kokius maudymosi kostiumėlius vertėtų pasirinkti?

Kuomet būsite nustačiusios savo figūros tipą, galite pradėti maudymosi kostiumėlio paieškas. Tuomet maudymuko pasirinkimas turėtų būti kur kas lengvesnis.

 • Kriaušės formos figūra. Svarbiausia, kad tokią figūrą turinčios moterys pasistengtų „optimaliai subalansuoti“ savo kūno linijas, išryškinant viršutinę kūno dalį. Tam puikiai tinka tamsios vienspalvės maudymosi kelnaitės, kurios yra didesnio kirpimo. Ryškių spalvų, marga, įvairiais ornamentais ir papildomais aksesuarais puošta maudymosi liemenėlė padės išryškinti krūtinę ir nukreips dėmesį nuo apatinės kūno dalies. Tokia liemenėlė taip pat galėtų būti ir su pakietintais kaušeliais, surišama per kaklą.
 • Obuolio formos figūra. Jei turite siaurus klubus ir didesnę krūtinę, tuomet greičiausiai jūsų figūra yra obuolio formos. Nors tokią figūra turinčioms moterims įprastai pavydima, vis dėlto maudymosi kostiumėlio pasirinkimas ne visuomet būna labai paprastas. Tokiu atveju vertėtų pasirinkti maudymosi kostiumėlį, kartu su paplūdimio sijonėliu arba tunika. Tai padeda kūno formoms suteikti geresnes proporcijas.
 • Smėlio laikrodžio formos figūra. Galite pasirinkti „push-up“ tipo maudymosi liemenėlę, pasižyminčią šiuolaikines mados tendencijas atitinkančiomis spalvomis. Jei jūsų figūra yra kūgio formos, galite rinktis bet kurias maudymosi kelnaites ir bet kurio tipo liemenėlę. Žinoma, maudymukas turėtų būti gerai prigludęs, tokiu būdu efektyviai išryškinant visus jūsų figūros privalumus.
 • Apversto trikampio formos figūra. Reikėtų pasistengti išryškinti klubus ir šlaunis, tokiu būdu suteikiant proporcingumą savo pečiams. Kūgio figūrą turinčioms moterims patariama dėvėti maudymosi kelnaites, kurios yra paaukštintu liemeniu. Jos taip pat gali būti papuoštos įvairiais aksesuarais, pvz., karoliukais, raišteliais ir kt. Maudymosi liemenėlė turėtų būti plonesnėmis petnešėlėmis arba didesne iškirpte (jokiu būdu nesirinkite liemenėlių, kurios yra surišamos per kaklą, nes tai dar labiau pabrėžtų ir vizualiai padidintų jūsų pečių liniją).
 • Stačiakampio formos figūra. Patariama dėvėti liemenėles, kurių kaušeliai yra pakietinti – tai padės vizualiai padidinti krūtinę. Taip pat reikėtų pasistengti pabrėžti taliją, pasirinkti maudymosi kelnaites, kurios pakankamai aptempia ar kitaip išryškina klubus (puikiai tinka kelnaitės su raišteliais). Maudymosi liemenėlė gali būti plačiomis pelnešėlėmis, kadangi tai padės išplėsti pečių juostą ir vizualiai susiaurinti liemenį.

 

Categories
Mada Stilius

Vestuvinės suknelės ir šventinis įvaizdis 2019-iesiems: į ką atkreipti dėmesį?

vestuvinė suknelė
Savo vestuvinį įvaizdį reikėtų pradėti kurti nuo suknelės: pirmiausia pasirinkti ją, o tik po to įsigyti ar nuomotis visus kitus likusius atributus – batelius, papuošalus ir kt. Pagal suknelę vizažistės parinks ir tinkamą makiažą bei šukuoseną: juk prie lengvos, vasariškos suknelės labiausiai tiks lengvos garbanos ir kiek išsidraikę plaukai, ir atvirkščiai: prie prabangios stangresnio audinio suknelės privalu rinktis atitinkamą šukuoseną.
Kokio atspalvio vestuvinę suknelę pasirinkti?
Tradicinė vestuvinės suknelės spalva – balta, tačiau ji turi tiek daug atspalvių. Pastaraisiais metais „ant bangos“ buvo lengvo šampano ar dramblio kaulo atspalvio vestuvinės suknelės. Tačiau stilistai 2019 m. ragina dėmesį atkreipti ir į kitas spalvines variacijas: rinktis švelnios kūno spalvos, pastelinę prigesintą rožinę, persikinę ar net baltą su labai švelniu pilkšvu-sidabro atspalviu.
Karščiausios 2019 m. vestuvinių suknelių tendencijos

 • Suknelės su tiuliu. Vestuvines sukneles su lengvu tiulio sluoksniu renkasi romantišką įvaizdį mėgstančios nuotakos. 2019 m. suknelių kolekcijose po tiuliu slepiamos ir tarsi prigesinamos blizgesnės detalės, tiuliu koreguojamas suknelės tikrasis atspalvis, o pati medžiaga suteikia lengvumo, plastiškumo.
 • Ilgos arba vos pūstos rankovės. Vos papūstos rankovės – tai tendencija, kuri atkeliavusi iš klasikinės ir retro mados. Tiesa, šiuolaikinės nuotakos pačios gali rinktis, kaip atrodyti, keisti įvaizdį, tad ilgos rankovės, kaip ir nuometai, gali būti nusegamos.
 • Nėriniai. Nėriniai 2019 m. vestuvinių suknelių kolekcijose dekoruoti blizgiais siūlais, pasitelkiama 3D technologija, naudojamos aiškesnių formų aplikacijos.

Ar segėti nuometą?
Dažnai nuotakos teiraujasi, ar prie vestuvinės suknelės rinktis ir nuometą. Vienareikšmio atsakymo būti negali. Svarbiausia, kad nuometas derėtų. Pavyzdžiui, daugelis nuotakų nesegi nuometų, jei renkasi trumpas vestuvines sukneles. Kai kurie suknelių modeliai tiesiog „padiktuoja“, kad nuometas visiškai netiks, o apsivilkus ilgą A silueto suknelę tarsi kažko trūksta – nuometas tokiu atveju turėtų padėti sukurti nuoseklų vestuvinį įvaizdį.
Vestuviniai bateliai: kaip išsirinkti?
Bateliai turėtų būti 1–2 tonais tamsesni už suknelę. Labai svarbu, kad bateliai būtų patogūs, tad geriausiai rinktis natūralios odos basutes ar aukštakulnius. Renkantis batelius, svarbu atkreipti dėmesį į jaunikio ūgį – na, nebent norite būti už jį aukštesnė. Taip pat vakarinei šventės daliai galite įsigyti kitus batelius – per vestuves dienai ir vakarinei daliai pasirenkamos ne tik patogesnės, trumpesnės suknelės, bet ir šokiams geriau subalansuoti bateliai.
Rekomendacijos jaunajam
Jaunikiui patariama visų pirma leisti išsirinkti sunkelę nuotakai, o jau tada drauge pradėti rūpintis jo įvaizdžiu. Jaunikio įvaizdį patariama derinti ne tik prie nuotakos stiliaus, bet ir prie vestuvių temos, idėjos, galiausiai, vietos, kurioje švęsite: gamtoje galima puoštis lengva apranga, o prabangus restoranas padiktuos kitokį aprangos kodą. Be to, stilistės 2019 m. pataria vengti įprastų spalvų – juodos, tamsiai mėlynos – kostiumų ir paieškoti įdomesnių, nuotaikingesnių derinių.
 

Categories
Mada

Auskarai – universalus papuošalas?

Tikriausiai paprašius įvardinti papuošalą kuris yra pats praktiškiausias ir populiariausias, didžioji dalis merginų rinktųsi auskarus. Ir tikrai ne veltui. Tai vienas seniausių ir labiausiai vertinamų papuošalų istorijoje. Dar akmens amžiuje moterys ir netgi vyrai puošdavo ausis tam tikrais auskarai. Visa tai ėjo iki mūsų dienų ir iki to ką dabar vadiname auskarais.
Merginos turi jų pačių įvairiausių ir tikrai ne po vieną porą. Jų pasirinkimo įvairovė svaiginanti, lengva derinti ir kartais auskarai gali pabrėžti ir padaryti išskirtiniu visą rūbų derinį. Nors tendencijos kinta kiekvienais metais, pati ryškiausia tendencija rinktis tai su kuo jautiesi geriausiai. Taigi, pasirinkimo spektras platus – nuo minimalistinių iki masyvių ir iššaukiančių.
Prieš renkantis auskarus, papuošalus internetu reiktų pasižiūrėti kokie jums tinka pagal veido bruožus, nes skirtingi bruožai lemia kas jums tinka, o kas ne. Todėl rinkitės atsakingai ir pritaikykite tai kas jus puošia iš tikrųjų.
Nori sužibėti ir atrodyti išskirtinai? Maxi dydžio auskarai bus kaip tik tai ko reikia. Jais gali puoštis neįprastai – po vieną. Prisimink, kad ši tendencija nėra jau tokia keista, kaip gali iš pažiūros pasirodyti. Ji dominavo dar 9 dešimtmetyje: jei tuomet tai buvo stilingas pasirinkimas, įsivaizduok, kaip ši tendencija atrodo šiuo metu.
Norinčioms ne taip išsiskirti, siūlom rinktis brangesnius, sidabrinius ar auksinius auskarus. Jei jie bus masyvesni, atrodysite įspūdingai derindamos juos su vakarine suknele ar kostiumėliu.
Siekiančioms išskirtinumo ir griežtesnio įvaizdžio, tiks ilgi, grandinėlę primenantys auskarai, nerūpestingai besiplaikstantys aplink jūsų kaklą. Taigi, tik jūsų valia kokius išskirtinius auskarus pasirinksite, leiskite savo vaizduotei pasireikšti. Nesvarbu ar tai bus griežtesni ar bohemiški, masyvūs auskarai dizaineriai viską palieka jūsų valioje. Nešiokite kas patinka ir kaip patinka.
Beabejo, ne visoms patinka masyvūs papuošalai. Visos mes skirtingos, todėl ir pasirinkimai skiriasi. Reikia tik džiaugtis kad pasiūla tokia didelė, todėl ir išsirinkti nėra taip sudėtinga. Tiesa šiuo metu vėl grįžta perlų populiarumas. Jų yra įvairiausių dydžių, spalvų ir formų. Perlai suteikia pasitikėjimo savimi ir savo stiliumi. Kadangi jie siejami su prabangos ir elegancijos mada. Žinoma, turite priderinti juos prie savo garderobos ir stiliaus, bet jie tikrai papuoš jūsų ausis.
Auskarai – tai mūsų didžiausias ir dažniausias papuošalas. Todėl rinkimės juos kuo daugiau išskirtinesnius ir kitokius, kad būtumėte išskirtinės. Nebijokite eksperimentuoti. Būkite drąsios ir kurkite savo stilių ar net savo auskarus.
Tikrai nesuklysite įsigijusios auskarų su perlais. Nors, beabejo, kaip ir su masyviais auskarais, minimalistinių auskarų gerbėjoms ribų fantazijai nėra. Rinkitės kas jums gražiausia ir su kuo jaučiatės patogiausiai.

Categories
El. prekyba Mada

Kaip išsirinkti tinkamiausią sportinį kostiumą, neišėjus iš  namų?

vyriski sportiniai kostiumai
Nesvarbu, stilingas biuro berniukas ar sportiškas, kiaurą dieną prakaituojantis statybininkas – po darbo ar savaitgalį, įlindę į mėgstamiausią sportinį kostiumą, abu jie supanašėja. Vyriški sportiniai kostiumai – tas rūbas, kuris, nepaisant vyraujančių mados vėjų, turėtų būti kiekvieno stipriosios lyties atstovo spintoje, nepriklausomai nuo to, kokiam aprangos stiliui imponuojama. Gal ne kasdien, tačiau proga pastaruoju apsirengti tikrai pasitaikys, juk patogumas – kone kiekvieno iš mūsų prioritetas.
Jei turimas sportinis kostiumas atitarnavo savo dienas ir, geriausiu atveju, yra tinkamas tik po namus „šliaužioti“, galbūt pats metas leisti į naujo paiešką? Apsirenk.eu kolektyvas skuba pasidalinti patarimais, padėsiančiais išsirinkti naują sportinį kostiumą neišeinant iš namų: ne tik patogus rūbas, bet ir šio įsigijimas nesukels papildomų rūpesčių!
 Dydis. Įprastai nešiojamas drabužių dydis dar nereiškia, jog vos radę reikiamą raidelę, turite skubėti šią atitinkantį rūbą įsidėti į savo virtualų pirkinių krepšelį. Būtina atkreipti dėmesį į prie kiekvieno konkretaus modelio pateiktus išmatavimus – būsite tikri, jog išsirinkote tinkamiausią variantą.
Sudėtis. Vyriški sportiniai kostiumai turi būti patogūs, malonūs kūnui bei leidžiantys šiam kvėpuoti. Norint, jog drabužis atliktų tokią „misiją“, būtina atkreipti dėmesį į pastarųjų sudėtį. Svarbu, jog didžioji audinio dalis būtų pagaminta iš medvilnės. Tai užtikrins ne tik komfortą rūbą nešiojant, bet ir šio ilgaamžiškumą, neprarandant estetinių bei funkcinių savybių.
Sezonas. Vieni sportiniai kostiumai yra tinkamesni šiltesniam, kiti – vėsesniam orui. Vadinasi, jūsų spintoje turėtų būti bent pora šios rūšies drabužių – sportinį kostiumą pritaikysite tiek žiemą, tiek vasarą.
Modelis. Rūbo konstrukcija bei pasiuvimas lemia ne tik tai, kaip pastarasis ant jūsų „guls“, bet ir kaip šį dėvėdami jausitės. Jau kuris laikas populiarus vadinamas „slim fit“ modelis, o kelnių galuose yra gumos, leidžiančios sportinį kostiumą lengvai priderinti prie bet kokios avalynės. Senesnio „sukirpimo“ vyrams, pripratusiems prie klasikinio modelio drabužių, patariama rinktis tiesias sportines kelnes.
Dizainas. Kompiuterio ekranas, atsidarius Apsirenk.eu internetinės parduotuvės puslapį, mirga nuo vyriškų sportinių kostiumų gausos. Atsakę į klausimus, kokios spalvos pageidaujate bei koks prekinio ženklo pateikimas – į akį krentantis ar subtilesnis – yra priimtinesnis, nesunkiai išsirinksite tinkamiausią variantą.
Beliko užsakyti pageidaujamą prekę ir laukti, kol ši, atsidūrusi ant jūsų kūno, galės išvysti dienos šviesą.