Categories
Prekyba

LEGO kaladėlės – pramoga ir mažiems, ir dideliems

lego kaina
LEGO kaladėlės – tai visame pasaulyje itin populiarus žaislas, kuris patinka ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Jų konstruktoriai yra skirtingo sudėtingumo ir dydžių, tad galima surinkinėti ir paprastus, daug laiko nereikalaujančius objektus, ir įspūdingus mechanizmus ar ištisus LEGO miestus. Dažnu apkalbų objektu tampa ir LEGO kainos. Dideli, daug detalių turintys žaidimų rinkiniai gali kainuoti ir kelis šimtus ar net kelis tūkstančius eurų, jau dabar sakoma, kad LEGO yra geresnė investicija už auksą.
Kas lėmė LEGO populiarumą? Tai, kad žaidimai su šiomis kaladėlėmis lavina koncentraciją, išlaiko dėmesį, skatina vaizduotę, padeda susikaupti, nusiraminti. O jeigu ir jūs kartais pasvajojate, kad norėtumėte išbandyti savo vaikų LEGO ar įsigyti rinkinių sau, siūlome keletą būdų, kaip paįvairinti žaidimus ir kokiose situacijose galima juos panaudoti.
Smegenų mankšta
Jei dirbate intensyvioje aplinkoje ir jums reikia pertraukėlių, kuomet galite šiek tiek atsipūsti ir perkrauti smegenis, tam puikiai tiks LEGO kaladėlės. Jungdami detalę prie kitos pamirštate visus reikalus ir rūpesčius, trumpam išvalote mintis ir taip paliekate vietos naujoms idėjoms.
Skatina kūrybiškumą
LEGO kaladėlės idealiai tinka tiems, kurių kasdienybėje dažnai reikia pasitelkti vaizduotę ir kūrybiškumą. Kadangi vos šešios 2 x 4 LEGO kaladėlės gali būti sujungtos net 915 mln. skirtingų būdų, jūs turite gerokai pasukti galvą ir išnaudoti šiek tiek „užmigusias“ smegenų kerteles, kurios priverčia į viską pažvelgti kitaip, atrasti naujų kampų.
Kaip paįvairinti žaidimą?
Kadangi LEGO kainos priklauso nuo detalių dydžio ir sudėtingumo, kartais galima pagudrauti ir sugalvoti originalių būdų, kaip išnaudoti tas pačias turimas kaladėles. Pavyzdžiui, galite sujungti visai skirtingus rinkinius. LEGO žaislai sukurti būtent taip, kad galėtumėte tarpusavyje sujungti net ir ne to paties rinkinio konstruktorius, todėl taip galite atrasti visai naujų žaidimo galimybių. Kad būtų įdomiau, taip pat galite pakeisti žaidimo vietą, į jį įtraukti ir kitus žmones ar sugalvoti įvairių iššūkių. Pavyzdžiui, konstruktorių surinkti per tam tikrą laiką arba sukonstruoti naują, savo išrastą statinį. Taip žaisti bus tikrai įdomiau!
 
 
 

Categories
Grožis Prekyba

Padidėjus oro taršai Lietuvoje, K. Meschino ir I. Stonkuvienė apsiginklavo ne tik respiratoriais

kilig urban
Intensyviame miesto gyvenimo ritme besisukančios garsiosios Lietuvos divos Karolina Meschino ir Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą kosmetikos linijos „Kilig Urban“, turinčios oro taršos poveikį odai mažinančių savybių, pristatyme ne tik stojo į žinių dvikovą apie taršos poveikį odai, bet ir pasidalino savo išgyvenimui mieste skirtu rankinės turiniu.
Apie tai, kokie faktoriai labiausiai kenkia odai miesto aplinkoje, ką tarša padaro odai, ir kaip efektyviai reiktų saugotis, žymias moteris kalbino žurnalistas Orijus Gasanovas, kuris taip pat yra didelis kelionių po didmiesčius fanas bei nenuilstantis miestietiško gyvenimo būdo mylėtojas. Į renginį jis atbėgo su respiratoriumi, mat šiuo metu oro taršos lygis Vilniaus mieste fiksuotas kaip „labai aukštas“. Vakarą Orijus pradėjo atgaivindamas savo veidą burbuline „Kilig Urban“ kauke ir pakviesdamas Indrę ir Karoliną į dvikovą.
Karolinos rankinėje – ne tik grožio priemonės
meschina stonkuviene
Viena garsiausių Lietuvos „Instagram“ žvaigždžių Karolina Meschino pasidalino, kad ji, kaip ir daugelis jaunų mieste gyvenančių žmonių nemažai laiko praleidžia vaikščiodama ir važinėdama iš vienos vietos į kitą, dažnai būna uždarose patalpose – fotostudijose, parduotuvėse, namuose. Neigiamą poveikį savo odai ji jaučia nuolat, nes patalpų oras yra kondicionuojamas, o dulkės neišvengiamos ne tik gatvėje, bet ir namų aplinkoje.
„Mano oda normali, bet dėl darbų nemažai laiko praleidžiu visažistės kėdėje ir to pakanka, kad mano oda „užsikimštų“. Mėgstu eksperimentuoti su savo įvaizdžiu – dėvėti žaismingus drabužių derinius, keisti plaukų spalvą, pasidaryti įdomesnį makiažą, kuris ilgainiui nuvargina odą, todėl atradimu man tapo drėkinanti dulksna iš naujosios „Kilig Urban“ linijos. Ši priemonė gaivina odą nesugadindama makiažo ir dar suteikia spindesio“, – džiaugėsi K. Meschino.
Pasak stilingos moters,  jos rankinėje visada budi vitaminai, kompaktinė pudra, lūpų vazelinas, lūpų blizgis ir drėkinantis veido mistas.
Indrė Stonkuvienė renkasi efektyvumą
Aktyvi dviejų vaikų mama, TV laidų ir renginių vedėja Indrė Stonkuvienė, kaip visada nevyniodama žodžių į vatą sako, kad ją domina tik efektyvios grožio priemonės.
„Kaip žinia, nesu didelė grožio procedūrų gerbėja, tiesiog neturiu joms laiko, o ir gyvenu didmiestyje su visais jo taršos „privalumais“. Sukdamasi vaikų, namų, renginių, TV eterio, sostinės kamščių ar elementarios buities karuselėje, atsistojusi prieš auditoriją vis tik noriu atrodyti gerai. Dėl to klausau odos priežiūros profesionalų ir darau tuos tris privalomus žingsnius: kasdien valyti ir drėkinti, o rečiau – giliai valyti savo odą, taip maksimaliai bandydama apsisaugoti nuo neigiamų aplinkos faktorių“, – paaiškina I. Stonkuvienė.
Žinių dvikovos metu paklausta, kas jos manymu iš aplinkos faktorių daro didžiausią žalą odai, Indrė pirmu numeriu paminėjo dulkes, nes pasak jaunos moters, jos gyvena visur aplink mus – gatvėje, kieme, namuose, scenoje. „Jos tokios nematomos, nepastebimos, bet kiek daug jos daro žalos – sukelia alergijas, net astmą, dirgina odą, užkemša poras ir kt., todėl valau jas ne tik namuose nuo grindų ir baldų paviršių, bet stengiuosi reguliariai valyti ir savo odą“, – patirtimi dalijosi Indrė.
Renginio metu Indrė svečiams parodė savo rankinę, kurioje – visi jos kasdieniniam gyvenimui mieste reikalingi grožio atributai. Ji vardina penkis svarbiausius: mobilusis telefonas, saulės akiniai (kuo didesni, tuo geriau, nes uždengia veidą, kai tenka išlėkti be makiažo), batonėlis, jei netikėtai išalktų, naujasis „Kilig Urban“ drėkinamasis veido kremas su SPF 15 normaliai odai ir lūpų blizgis. Indrė paaiškina, kad mėgsta su savimi turėti viską visiems gyvenimo atvejams, pvz. kad prireikus, jos kasdienė rankinė tiktų ir kelionei lėktuvu.
Garsios moterys dalyvavo vakare, kuriame didžiausia šalies kosmetikos gamintoja „BIOK Laboratorija“ pristatė kosmetikos liniją „Kilig Urban“, turinčią oro taršos poveikį odai mažinančių savybių. Išskirtinis šios linijos ingredientas – natūralios kilmės moksliškai įrodytas veiklusis ingredientas „Urbalys“. Liniją bendrovė sukūrė stebėdama, jog vis daugiau žmonių skundžiasi miesto nuvarginta oda – papilkėjusia, išsausėjusia, dėmėta, praradusia sveiką išvaizdą. „Kilig Urban“ yra jau ketvirtoji prieš metus pasirodžiusio prekės ženklo „Kilig“ linija.
Odą būtina reguliariai valyti, teigia specialistai. Pirmiausia svarbu kasdien naudojamos priemonės – makiažą nuplaunantis aliejus, drėkinamasis prausimo gelis ir valomasis vanduo. O vieną ar du kartus per savaitę odą reiktų valyti ir giluminiu būdu – pavyzdžiui, cukraus šveitikliu su natūraliu ruduoju cukrumi, pašalinančiu negyvas odos ląsteles, ar giliai valančia burbuline veido kauke. Be to, kad „Kilig Urban“ linija saugo miesto išvargintą odą, kuriant ją siekta stebinti ir skirtingomis tekstūromis – blizgučiais, spalvomis. Todėl cukraus šveitiklis tviska auksu, o veido kaukė burbuliuoja. Visi „Kilig Urban“ linijos produktai yra iki 100 ml, tad tinka vežtis į keliones.

Categories
Grožis Prekyba

Kosmetikos pramonę keičia besikeičiantys vartotojai

Irina Barbalova
Irina Barbalova

Vis daugiau žmonių grožį supranta ne tik kaip išorinę estetiką, lygią odą ir tobulą makiažą. Šiaurės Amerikoje ir Vakarų Europoje išpopuliarėjęs holistinis grožio suvokimas plinta po visą pasaulį ir verčia kosmetikos gamintojus peržiūrėti savo gaminius. „Žmonės visų pirma nori jaustis visapusiškai gerai, tad ir kosmetika turi skatinti šį jausmą. Vien funkcijos nebepakanka“, vienoje didžiausių grožio sektoriaus parodų pasaulyje „Cosmoprof 2019“ teigė rinkos tyrimų bendrovės „Euromonitor International“ sveikatos ir grožio produktų tyrimų skyriaus vadovė Irina Barbalova, pasakodama apie holistinio grožio tendenciją.
Daugiau nei pusei žmonių visame pasaulyje svarbu atrodyti sveikai – tą patvirtino 54,3 proc. respondentų dalyvavusių „Euromonitor International“ reprezentatyvioje 2018-ųjų metų apklausoje. Jos metu apklausta net 20 tūkst. kosmetikos pirkėjų iš 20 šalių visame pasaulyje.
Holistinis grožio supratimas ypač greitai populiarėja tarp jaunų žmonių, pastebi I. Barbalova. „Vis dažniau matyti, kad žmonėms labiau rūpi sveika gyvensena, mityba, gera savijauta. Daugeliui svarbu natūralumas, organiški produktai, todėl to jie ieško ir maiste, ir kosmetikoje. Žmonės darosi sąmoningesni ir grožį visų pirma supranta kaip gerą savijautą, o ne tik tai, kaip atrodome išorėje“, – konstatuoja I. Barbalova.
Visuomenė vis dažniau rūpinasi ne tik savo, bet ir planetos gerove. Žmonės ieško produktų, kurie padėtų jiems jaustis ir atrodyti sveikai, bet kartu ir nekenktų planetai. Todėl kosmetikos gamintojai, siekiantys atliepti pirkėjų norus, vis daugiau dėmesio skiria produktų sudėčiai: produktų gamybai renkasi natūralius ingredientus, tampa atviresni, o dalis renkasi organišką kelią, teigia „Euromonitor International“ atstovė.
Dėmesys smegenų veiklai
Kosmetikos gamintojai vis daugiau dėmesio skiria ir nagrinėdami smegenų veiklą. Mat psichologinė būsena veikia odos būklę, teigia dermatologai ir psichologai, o nuolatinis nuovargis, miego stoka, stresas ir kitos neigiamos emocijos gali būti padidėjusio alerginės reakcijos intensyvumo, psoriazės ar aknės priežastys.
Kadangi įvairūs psichologiniai faktoriai gali daryti įtaką odos būklei, kosmetikos gamintojai vis labiau atkreipia dėmesį į tai, kaip sukurti produktą, kuris ne tik pagerintų odos būklę, bet ir keltų geras emocijas. „Personalizacija ir dėmesys maloniems pojūčiams naudojant kosmetikos priemones – iššūkis kosmetikos gamintojams. Jų tikslu tampa kurti produktus, kurie ne tik maitina, drėkina, apsaugo odą, bet ir stimuliuoja laimės hormonų – endorfinų gamybą“, – sako I. Barbalova.
Pasak kosmetikos „Kilig“ ambasadoriaus Jurgio Didžiulio, „Cosmoprof“ parodoje taip pat diskutavusio apie holistinį grožį, tai pirmiausia yra empatija: „Holistinį grožio suvokimą galima prilyginti meilei. Jis į kosmetikos pramonę ateina giliai pajaučiant, suvokiant žmones, kurie yra šalia, žmones, kurie buvo iki mūsų, ir tuos, kurie ateis po mūsų“.
Dažysis ir toliau
Į naująjį grožio supratimą reaguoja ir dekoratyvinės kosmetikos gamintojai. Mat moterys, siekdamos išreikšti savo individualumą, renkasi tokias priemones, kurios paryškintų bruožus, bet drauge kurtų natūralios, sveikos odos įvaizdį.
„Be abejo, dekoratyvinė kosmetika neišnyks. Bet, pavyzdžiui, besirinkdamos makiažo pagrindą moterys vis dažniau ieško tokio, kuris leistų odai kvėpuoti, ant veido neatrodytų tarsi kaukė. Akivaizdu, žmonėms vis labiau rūpi, ką jie naudoja, kokie produktai yra saugesni, pagaminti vadovaujantis ekologija ir etika“, – vardina I. Barbalova.

Categories
Prekyba

Kokias valymo priemones rekomenduoja specialistai

Kokias valymo priemones šiomis dienomis pasirinkti rekomenduoja specialistai? Jei jūs keliate sau šį klausimą, akivaizdu, kad supratote, jog įprastinės valymo priemonės, kurių sudėtyje yra nemažai kenksmingų cheminių medžiagų, gali turėti didžiulį neigiamą poveikį jūsų sveikatai. Deja, bet iki šiol daugybė vartotojų nevengia savo buityje naudoti jų sveikatai ir aplinkai kenkiančias valymo priemones. Todėl jei jums tapo svarbu pasirinkti kokybiškas, efektyviai veikiančias ir nekenksmingas valymo priemones, pasidomėkite šiuolaikiniais ekologiškais valikliais.

Ekologiški valikliai – skirtingiems paviršiams

Ekologiški valikliai gali būti naudojami labai skirtingų paviršių valymui. Jūs galite pasirinkti valiklius, kurie yra universalūs, arba tuos, kurie yra išskirtinai pritaikyti grindų plovimui, tualeto valymui, dėmių ir kvapų naikinimui, vonios kambario paviršiams valyti, kanalizacijos vamzdžių ir nuotekų talpų valymui, medinėms grindims ir kt. Jei kiekvienas valiklis, kurį naudosite savo kasdienėje buityje, bus sudarytas iš natūralių ir ekologiškų medžiagų, tuomet galėsite išvengti įvairių sveikatos problemų.

Natūralių valymo priemonių efektyvumas ir nauda

Šiuolaikinės ekologiškos valymo priemonės pasižymi dideliu efektyvumu – jų pagalba galima išvalyti ir labai įsisenėjusias dėmes bei pašalinti įvairius nešvarumus, kartu labai efektyviai panaikinant ir nemalonių kvapų priežastis. Be to, galima pasirinkti ir valymo priemones, kurių sudėtyje būtų probiotikų (gerųjų bakterijų). Probiotikai savo ruožtu praturtina mikroflorą, kartu subalansuojant ir mikrobiologinę aplinką. Tai užtikrina kur kas geresnes gyvenimo sąlygas ir padeda išvengti įvairių kenksmingų bakterijų daromos žalos mums ir bendrai aplinkai.

Probiotikų turinčios valymo priemonės yra paženklintos „Probiotic“ prekės ženklu. Tai natūralios valymo priemonės, kuriomis prekiauja specializuota „Probiosanus“ parduotuvė https://probiosanus.com/probiotic-skalbimo-valymo-priemones/valymo-priemones/. Tokiose ekologiškose valymui skirtose priemonėse jūs nerasite jokių sintetinių medžiagų, dažiklių, chloro ar fosfatų. Jos yra sudarytos tik iš natūralių medžiagų, kurių kiekviena yra kruopščiai atrinkta ir patikrinta specialistų. Kadangi tokios valymo priemonės yra ekologiškos ir savo sudėtyje neturinčios kenksmingų cheminių medžiagų, jas galima naudoti ir be apsauginių pirštinių.

Ekologiškos valymo priemonės nedirgina odos, jos neišsausina, nesukelia niežėjimo, paraudimų ar pabėrimų. Todėl jei jums rūpi jūsų ir jūsų šeimos sveikata bei gerovė, nuo šiol turėtumėte daugiau dėmesio skirti buitinių priemonių pasirinkimui. Tuo tarpu, jei manėte, kad ekologiškos valymo priemonės pasižymi didele kaina, apsilankę specializuotose el. parduotuvėse suprasite, kad dabartinės tokių produktų kainos yra prieinamos kiekvienam vartotojui. Tai reiškia, kad kiekvienas iš mūsų galime labai nesunkiai išvengti būtinybės naudoti kenksmingų cheminių medžiagų turinčias valymo priemones.

Categories
Finansai Prekyba

Kokiems pirkiniams kreditas atsipirks?

kreditaiMes mėgstame sakyti, kad tikslas pateisina priemones. Ir tą vertėtų prisiminti ir tuomet, kada galvojame ir kalbame apie finansinę pagalbą. Kreditas gali pasitarnauti dėl kilnaus ir protingo tikslo, ir gali nebūti naudingas, jei tikslas nėra geras. Vienareikšmiškai saugiausias tikslas skolintis – tai koks nors išliekamąją vertę turintis pirkinys.

Kada reikėtų atsargiai įvertinti kredito ėmimą:

 • Kai kreditas norimas imti kelionei;
 • Kai paskolų klubas atrodo tiesiog vieta, kur norisi pasiskolinti be jokios priežasties;
 • Kai vartojimo kreditas reikalaujamas dėl pramogų;
 • Kai kreditas internetu prašomas dėl itin brangių dizainerio drabužių.

Kai verta skolintis

Kai kurie pirkiniai yra verti investicijos, nes jie laikomi nepasenstančiais ir neprarandančiais vertės. Skolintis vartojimui ar pramogai, trumpalaikiam malonumui – rizikinga ir dažnai neatsiperka. Tad protingai skolinkitės geriems pirkiniams. Pavyzdžiui:

 • Verta skolintis automobiliui. Jeigu turite jau dalį pinigų, o jums automobilis tikrai svarbus darbui ar gyvenimui, skolinkitės trūkstamą dalį. Galbūt tos paskolos dalis leis padengti kažkokią trūkstamą dalį ir gauti mašinos, kurios tikrai reikia. Pavyzdžiui, darbininkams, savarankiškai dirbantiems statybose, gali labai reikėti gero talpaus automobilio, gal kažkokio mirko autobusiuko, kuriame būtų galima laikyti visus įrankius. Tokią mašiną protingas žmogus dar ir apklijuos reklaminėmis etiketėmis ir visa tai tarnaus kaip išties puiki reklama. Taigi, tokiais tikslais skolintis visuomet tikrai labai verta.
 • Perkate būstą. Ne visada būsto paskolų būna palankios sąlygos, tad galima viską padaryti paprasčiau ir tiesiog prašyti greitojo kredito. Tai itin gelbsti, kai jau nemaža pinigų dalis yra sukaupta. Aišku, reikia pirkti tokį būstą, į kurį verta investuoti. Vargu, ar investicijos atsipirks gerai, jeigu norėsite investuoti į tokius dalykus kaip sodybą kažkur pasienyje, kur nėra jokių komunikacijų, normalių kelių ir net ežero netoliese. Tačiau pirkti butą, pavyzdžiui, sostinėje, kuo arčiau centro, dažniausiai apsimoka, nes tai visuomet nuolat brangstančios vietos.
 • Muzikos instrumentai. Klasikiniai muzikos instrumentai išlieka tokie patys. Yra pasaulyje pripažintų firmų, kurios gamina profesionalius muzikos instrumentus, ir jeigu jūs jų net nenaudosite per daug – reikalui esant tikrai galėsite ir parduoti. Tad ir greitas kreditas galės būti suteikiamas tokiu reikalu, ir tikrai nepraras savo vertės. Kai kurie muzikos instrumentai tarytum meno kūriniai netgi įgauna vertę. Tačiau būkite atsargūs pirkdami audio techniką, tokią kaip sintezatorius, elektroninius instrumentus. Mat jie, it kokie išmanieji telefonai, nuolat tobulėja ir gali netrukus turėti savo geresnę versiją, kai senoji pasidarys ne tokia brangi.
 • Tam tikra technika. Yra tokių audio, video ir kompiuterinių technologijų, į kurias verta investuoti ir jas pirkti. Bet tai tikrai nėra viskas, ką galima įsigyti. Technologijos atsinaujina ir senesni dalykai pinga. Aišku, nusipirkę išmanųjį telefoną ar gerą kompiuterį po metų vis dar galėtumėte jį parduoti ne itin nuvertėjusį, tačiau jau ne po dviejų ar trijų. Kartais viską aukštyn kojom apverčia koks nors naujas priedėlis ar įskiepas prie technikos. Staiga jo prisireikia visiems naujiems gaminiams, o tie senieji, kurie šio neturi, tampa nebevertingi. Tad skolintis ir pirkti techniką reikėtų atsargiau.
 • Meno vertybės ir antikvaras. Tai verta paskolų investicija, tačiau tik tada, jeigu esate šioje srityje pakankamai besidomintis žmogus, suprantantis, ką daro ir galintis atskirti, kuri meno vertybė ateityje brangs, o kuri ne. Čia tikrai tikslas pateisins priemones, nes labai galimas daiktas, kad iš tokios paskolos netgi ir uždirbsite.

Daugiau galite skaityti čia: https://www.paskoluklubas.lt/kreditai

Categories
Prekyba

Interjero detalė, akimirksniu pakeičianti miegamąjį

užtiesalai lovai
Rinkoje yra įvairių interjero detalių. Vienos masyvesnės, kitos mažesnės, vienos brangesnės, kitos pigesnės. Kiekvienas interjero akcentus supranta savaip. Pavyzdžiui, paveikslų kolekcionieriaus dėmesį labiausiai trauks ant sienų kabantys paveikslai. O štai jaunavedžiai norės kaip nors pagražinti miegamąjį. Ar žinote, koks vienas daiktas akimirksniu padėtų sukurti romantišką atmosferą miegamajame? Ogi lovatiesė. Užtiesalai lovai iškart suteikia malonios energijos.

Remontas – nepatogumai, dulkės, kompromisai

Įprasta manyti, kad būsto remontas – nepatogus reikalas. Juk tenka viską perstumdyti, svarbius daiktus sudėti kur nors kitur, kad būtų galima keisti grindis, tvarkyti sienas ar lubas. Kai nusprendžiama, kad reikia remonto, žinoma, jog teks veltis į kompromisus – tam tikrą laikotarpį gyventi ne taip erdviai ir ne taip komfortiškai. Bet užtat laukia džiuginantis rezultatas. Juk po vienokių ar kitokių darbų kambarys tampa gražesnis, labiau atitinkantis poreikius.
Kartais remontas atidedamas. Kodėl? Būtent dėl galimų kompromisų. O kai kada atrodo, kad atnaujinti kambarį – tai išleisti tūkstančius ir laukti mėnesius. Visgi situacija dažniausiai būna kitokia – palankesnė ir malonesnė. Prisiminkite, ką rašėme: Ar žinote, koks vienas daiktas akimirksniu padėtų sukurti romantišką atmosferą miegamajame? Ogi lovatiesė. Šis klausimas ir atsakymas į jį patvirtina dieną dalyką – interjero atnaujinimas neprivalo būti ilgas ir varginantis. Vienas naujas akcentas padeda pakeisti erdvę.

Nuotaika miegamajame

Užtiesalai lovai neabejotinai susiję tiek su miegu, tiek su privatumu, tiek su aistra. Pirmiausia, miegamasis yra erdvė, kurioje pailsima. Antra, tai privati erdvė, kurioje nesvarbūs nei sandoriai su klientais, nei kiti reikalai. Trečia, miegamasis paprastai siejamas su meile ir dviejų žmonių santykiais. Tad nuotaika šiame kambaryje harmoninga, romantiška, juntamas saugumas. Dailūs užtiesalai lovoms suteikia naujumo, o kambariams – norimos nuotaikos. Kadangi pasirinkimas platus (štai užtiesalai lovai internetu išsirenkami ne iš tuzino ir ne iš dviejų).
Gėlės, ornamentai, subtilumas ar žaismingumas – keletas lovatiesių apibūdinimų. Kiekvienas kruopščiai pasiūtas lovos užtiesalas ypatingas. Jei atrodo, kad pakeisti kambarį galima tik imantis ilgo ir sudėtingo remonto, klystate. Kartais pakanka šio to nebrangaus ir nereikalaujančio nei laiko, nei pastangų – užtiesalai lovai yra puikus įrodymas.
 
 
 
 

Categories
Grožis Prekyba

Ką daryti jei namuose nėra oro drėkintuvo?

namų drėkintuvaiVisų pirma, ko gero, derėtų pradėti nuo to ar Jums apskritai namuose oro drėkintuvas yra reikalingas. Kaip tai sužinoti? Tiksliausias būdas — panaudoti santykinės drėgmės matuoklį, kuris dar vadinamas hidrometru. Hidrometras matuoja drėgmės procentą ore. Jo pagalba galėtumėte sužinoti koks Jūsų namuose tikslus drėgmės lygis. Galbūt prisiskaitėte straipsnių kaip sveika namuose drėkinti orą, tačiau Jūsų namuose ir taip drėgmės lygis ore viršija normas. Tokiu atveju reiktų naudoti drėgmės surinktuvą. Na, o kitas būdas sužinoti ar namuose oras ne per sausas — stebėti save. Jei nuolat skundžiatės tai peršalimu, tai gripu, tai gerklės sausumu ir perštėjimu, paburkusia nosimi, alerginėmis reakcijomis, paūmėjusia astma ir išsausėjusia oda — Jūsų namuose oras yra per sausas ir jį reikia drėkinti.

Pirkti ar pasidaryti namų sąlygomis?

Kartais pirkti oro drėkintuvą gali reikšti tik dar daugiau problemų. Jei namuose turite mažų vaikų bei gyvūnėlių, o taip pat naudojate oro drėkintuvą, kuris pašildo vandenį laisvai prieinamoje vietoje — tai grynų gryniausias nelaimės receptas. O taip pat tokio prietaiso naudojimas gali reikšti didesnes sąskaitas už elektrą. Juk visą žiemą šildomės namus kartu sausindami orą, o tuomet pleškiname dar ir elektrą, kad sugrąžintume tinkamą drėgmės lygį ore.
Yra tam tikrų alternatyvių būdų, kaip sukurti savo natūralų ir pigesnį oro drėkintuvą. Namų drėkintuvas tiek pirktinis, tiek ir pasigamintas namų sąlygomis yra geras variantas. Abu jie yra paprastai naudojami ir panašiai veiksmingi, svarbu apsispręsti dėl kainos, ar Jūs norite taupesnio varianto ar kiek brangesnio, bet galbūt atrodančio namų interjere gražiau.
Jei nusprendėte, kad norite pataupyti ir įsitikinote, kad oras Jūsų namuose yra tikrai gerokai per sausas, tuomet galite išsiversi tu buityje turimais daiktais, kurie tarnaus kaip oro drėkintuvai ne ką prasčiau už pirktinius.
Pirmas būdas: jei Jūsų radiatorius ar šildytuvas turi gan platų ir plokščią paviršių, tuomet uždėkite ant jo stiklinę vandens ir palikite stiklinę tol kol vanduo išgaruos. Jei norėsite stipresnio drėkinimo — naudokite dvi stiklines.
Antras būdas: po karšto dušo palikite vonios duris atidarytas, kad garai sklistų po kambarius.
Trečias būdas: užvirkite puodą vandens ir palikite jį be dangčio.
Ketvirtas būdas: auginkite vazonines gėles. Augalai drėkina Jūsų namus transpiracijos proceso metu, kai vanduo juda augalu ir išgaruoja.

Categories
Prekyba

Prieškambario baldai – Jūsų namų atspindys

prieškambario baldaiTik užėjus į namus susidarome pirmąjį įspūdį apie bendrą namų interjerą, todėl svarbu apgalvoti, kaip namų erdvę norime pateikti aplinkiniams – tam didelės įtakos turi prieškambario baldai. Jų forma ir dizainas gali vizualiai padidinti erdvę, suteikti jaukumo ar nustebinti netradiciniais sprendimais. Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste prekių asortimentas išties gausus, todėl į pagalbą pasitelkus šiek tiek fantazijos ir originalumo, galima pasiekti stulbinančių rezultatų.

Net ir tuo atveju, jeigu prieškambaris nėra labai didelis, galima išnaudoti kiekvieną laisvą kampą ar nišą – tam ypač tinka spintos stumdomomis durimis. Pasirinkę tokį variantą laimėsite papildomos erdvės susidėti daiktams ir tuo pačiu galėsite sieninės spintos dizainą priderinti prie kitų kambarių interjero. Išlaikytas vientisumas suteiks namams jaukumo ir neišgąsdins Jūsų svečių akį rėžiančiais kontrastais. Taip pat  ant spintos stumdomų durų galėsite įmontuoti veidrodį, į kurį kiekviena moteris žvilgteli prieš palikdama namus, ir nenaudoti papildomos erdvės ant sienos, kurią galėtumėte išnaudoti rūbų kabyklai ar pakabinamai spintelei. Svarbu paminėti ir tai, kad prieškambaryje kabančio veidrodžio dėka erdvė tampa vizualiai didesnė – tai ypač aktualu tais atvejais, kai vietos nėra tiek daug, kiek norėtųsi, o juk prieškambaris dažniausiai būna nedidelė erdvė, skirta apsiauti batams bei apsivilkti/nusivilkti paltui.

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio erdvę turite, reikėtų pagalvoti, kur stovės kiti prieškambario baldai. Net ir didžiausias prieškambaris gali tapti kliūčių ruožu, jeigu netinkamai juos išdėstysite. Atkreipkite dėmesį į bendro stiliaus ir dydžių išlaikymą ir palikite erdvės patogiam praėjimui – taip užsitikrinsite gerą pirmąjį įspūdį, o ir patys kiekvieną rytą skubėdami į darbą neužkliūsite už per didelės išsikišusios batų dėžės. Būtent savo saugumo ir patogumo dėlei rekomenduojama baldus statyti prie sienos ar kampuose. Jei naudojate minkštasuolį batams autis, tuomet nestatykite jo viduryje praėjimo, o pristumkite palei sieną.

Prieškambario baldų kaina neturėtų stipriai suploninti piniginės, tačiau vertėtų nepamiršti ir kokybės. Suderinus abu šiuos elementus ir papuošus prieškambarį keliais akį traukiančiais akcentais, galėsite būti ramūs, jog padarėte viską, kad užėjus į Jūsų namus svečiams greitai nesinorėtų išeiti.

 

Categories
Mada Prekyba

Rūbai urmu: kas lemia sėkmingus pardavimus?

rūbai urmuKiekvienas verslininkas ir pardavimų vadybininkas, esant prastesniems laikams, užduoda sau klausimą „kaip padidinti pardavimus“? Na, o sėkmingų verslų vystytojai turėtų žvilgtelėti į save iš šalies, atskirti, kuris konkretus jų žingsnis nulėmė sėkmingus rezultatus. Kartais pasitaiko atvejų, kad sėkmingus pardavimus nulemia ne konkretus, tikslingas verslininkų veiksmas, o nuo jų nepriklausantys veiksniai, situacijos ar tendencijos. Vieną iš jų šį kartą ir aptarsime.

Tikriausiai visi žinote posakį: „sutinka pagal rūbą, o palydi pagal protą“. Taip klostosi, kad šiuolaikinėje visuomenėje vis labiau darosi svarbios ne tik asmenybės savybės, patirtis ir sugebėjimai, bet ir reprezentatyvi išvaizda. Ne retai, ieškant darbuotojų paslaugų sferoje, kaip vienas iš kriterijų yra įvardijamas reprezentatyvumas. Tai reiškia, kad darbdaviams reikalingi reprezentatyvią išvaizdą turintys žmonės. Kad ir kurią gyvenimo, paslaugų ar prekių sritį beimtume, turime platų pasirinkimą, visi siūlo įvairovę ir kokybę, vartotojų, klientų pasirinkimą gali nulemti tik kaina, pateikimas (jei tai prekė — įpakavimas) arba pardavėjo reprezentatyvumas. Štai ir nuo verslininko nepriklausanti tendencija, kuri lemia tai, jog įsigyti rūbai urmu ir perparduodami mažmena atneša pelną.

Ką gi turime galvoje kalbėdami apie tą reprezentatyvumą? Reprezentatyvumas tai yra viskas kas yra matoma ir girdima aplinkiniams: mūsų kūno kalba, gestai, intonacija, balso tembras, manieros, etiketo išmanymas, tvarkingi plaukai, moterims makiažas ir, be abejo, ir vyrams, ir moterims svarbi tinkama apranga.

Rūbai urmu superkami iš gamintojų arba stambesnių tiekėjų ir parduodami didmeninės arba mažmeninės prekybos rinkoje. Urminė prekyba rūbais yra naudinga tuo, kad tai yra nuolat paklausi sritis, ypač Lietuvoje, dėl permainingų orų ir keturių metų laikų, kuriems reikalingi ir atitinkami rūbai. Viskas prasidėjo tada kai pasaulis tapo civilizuotas ir pirmykščiai žmonės ėmė savo kūnus prisidengti gamtos gėrybėmis: lapais, šiaudais ir pan. Šie, iš gamtos resursų pagaminti, apdarai tobulėjo. Žmonės išmoko apdirbti medžiagas ir ėmė jas maišyti su sintetinėmis, vėliau ėmė vystytis ir mados industrija. Dabar ne tik, kad be drabužių nebeįsivaizduojame savo kasdienio gyvenimo, bet taip pat apdarai tapo pagalbine priemone išreiškiant bei reprezentuojant save.

 

Categories
Prekyba

Nusprendėte įsigyti sulčiaspaudę? Padėsime išsirinkti

Hurom sulčiaspaudė

Dažnas, užsukęs į buitinės technikos parduotuvę, iš pat pradžių ne juokais sutrinta. Didelė gausa įvairios technikos, skirtingos kainų kategorijos, o ką jau kalbėti apie tam tikros rūšies įrangos nevienodus parametrus. Visa tai, o kartais ir dar daugiau, kaskart patiria kiekvienas, nusprendęs, jog jam jau pats laikas įsigyti mikrobangų krosnelę, viryklę, gartraukį ar sulčiaspaudę. Būtent pastaroji prekė yra bene labiausiai klausimų sukeliantis pirkinys. Kokią išsirinkti, kiek pinigų skirti ir kokie sulčiaspaudės parametrai yra iš tiesų reikalingi? Visa tai pagrindiniai dalykai, be kurių negalima pradėti sulčiaspaudės pirkimo proceso. Tačiau, galimas ir kitoks scenarijus tiems, kurie sumanę nusipirkti sulčiaspaudę. Kitaip tariant, galima pasiruošti iš anksto – tam tereiks perskaityti ir atsiminti keletą patarimų.

 1. Nuspręskite, dėl ko tiksliai jums reikia sulčiaspaudės. Tai – esminis ir reikalingiausias klausimas, kurį turėtų sau užduoti kiekvienas, besiruošiantis nusipirkti sulčiaspaudę. Nuo šio klausimo atsakymo priklausys ir sulčiaspaudės kaina ar kategorija. Taigi, jeigu šviežių sulčių pageidausite ne kasdien, o tik retkarčiais, patariame rinktis paprastesnę sulčių spaudimo mašiną. Manymas, jog pigioje sulčių spaudimo mašinoje nėra jokių naudingų funkcijų, iš tiesų yra klaidingas. Priešingai, žemos kainos sulčių spaudimo mašinose yra sukomplektuota viena arba kelios pačios reikalingiausios funkcijos, kurių pilnai užtenka sulčių dažnai  nespaudžiančiam asmeniui. Todėl pirmasis patarimas – nuspręskite, kiek kartų esate pasiruošę naudoti sulčiaspaudę.
 2. Tikriems sveikuoliams – didesnės sulčių spaudimo mašinos. Jei ne pirmus metus nuolat geriate šviežiai spaustas sultis, rekomenduojame tikrą revoliuciją jūsų virtuvėje. Tai automatinės sulčiaspaudės, kurios pačios nepriekaištingai išspaus sultis iš jūsų mėgiamų vaisių ar daržovių. Viena tokių – ,,Hurom” sulčiaspaudė. Pasižyminti kur kas platesniais parametrais bei funkcijomis, ši lėtaeigė ,,Hurom” sulčiaspaudė  pranoks net didžiausių gurmanų lūkesčius. Taigi, jeigu esate sulčių guru, atvykę į buitinės technikos saloną, ieškokite didesnių sulčiaspaudžių – jose bus ne viena funkcija. Tiesa, tokių sulčiaspaudžių kaina yra šiek tiek didesnė.
 3. Nežinantiems nuo ko pradėti, visada padės konsultantai. Net tada, kai išnaršėte internetą, prisiskaitėte daugybę forumų ir pan., jūs vistiek nežinote, kokią sulčiaspaudę pirkti, vykite į parduotuvę. Ten dirbantys konsultantai bet kuriuo atveju ras ne vieną jūsų poreikius labiausiai atitinkantį sulčiaspaudės variantą. Ar tai būtų ,,Hurom” sulčiaspaudė, ar bet kuri kita, konsultantas pritaikys ją ne tik prie jūsų norų, bet ir pinigų sumos, kurią galite išleisti sulčiaspaudei.

Plačiau apie Hurom sulčiaspaudes rasite: http://zaliavirtuve.lt/letaeiges-sulciaspaudes-hurom.html