Ką vilkėti darbe?


Vaikščiodamos po miestą dėvime įvairaus stiliaus aprangą – galime vilkėti sportinius drabužius arba elegantišką suknelę, įsigyti dviejų dalių kostiumėlį arba derinti skirtingų stilių apdarus. Tačiau tai, ką vilkime mieste, ne visuomet tiks ir darbo vietai, ypač jei dirbame didelėje įmonėje.
Daugelis Lietuvos įmonių nėra tiksliai nurodžiusios, kokia turėtų būti jų darbuotojų apranga, tačiau ne paslaptis, kad darbdaviai nenori matyti sportiniais kostiumais vilkinčių pavaldinių. Paprastai visos aprangos taisyklės yra apibrėžiamos bendrosiomis nuostatomis, t. y. nurodoma, kad darbuotojai privalo būti tvarkingi ir vengti pernelyg atviros aprangos. Kai kuriose įmonėse vyrauja ir tam tikros spalvos drabužiai. Tiesa, dažniausiai ta spalva yra juoda arba tamsiai mėlyna, o tokių įmonių darbuotojai renkasi klasikinius kostiumėlius.
Darbe privalome atrodyti ne tik tvarkingai, bet ir stilingai. Žinoma, darbo vieta – ne podiumas, todėl demonstruoti išskirtinį mados skonį čia ne vieta. Darbuotojo apranga neturėtų traukti aplinkinių dėmesio, t. y. apranga privalo būti elegantiška, tačiau išlikti nepastebima. Be to, šokiruoti neturėtų ir įvairūs aksesuarai, pvz., rankinės. Pastarosios privalo derėti prie bendro jūsų stiliaus, t. y. jei darbo vietoje dėvite oficialų kostiumą, negalite ateiti su paplūdimio rankine. Apskritai pasistenkite vengti pigiai atrodančių ir pernelyg blizgančių papuošalų, skirkite daugiau dėmesio odiniams aksesuarams (pvz., įsigykite odinį diržą, natūralios odos laikrodžio apyrankę ir pan.).
Specialistai tvirtina, kad idealiausia  apranga biure yra švarkas, prie kurio derinamos kelnės arba sijonas. Jei renkatės sijoną, nepamirškite, kad jis negali būti trumpesnis nei 10 cm virš kelių. Prie tokios aprangos puikiai tiks ir dalykiniai bateliai. Rinkitės patogius batus ir nepamirškite, kad su jais praleisite visą darbo dieną.
Darbe puikiai atrodys ir oficialaus stiliaus palaidinės bei tunikos. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas drabužis neatrodo vulgariai – venkite gilių iškirpčių, apnuogintos nugaros ar pečių. Atsakingai įvertinkite ir savo makiažą – jis neturėtų būti ryškus. Jūsų šukuosena privalo būti tvarkinga, todėl darbui puikiai tiks į kuodelį susukti plaukai.
Visus jūsų lūkesčius atitinkančių drabužių rasite didžiuosiuose prekybos centruose. Jei po parduotuvės vaikščioti nemėgstate, galite apsilankyti elektroninėse parduotuvėse, kurios siūlo net ir išrankiausio pirkėjo poreikius atitinkančią aprangą. Be to, internetinė prekyba jums bus naudinga ir dėl to, kad elektroninės parduotuvės siūlo itin patrauklias kainas ir patogias drabužių pristatymo sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]