Ką vilkėti darbe?


Vaikščiodamos po miestą dėvime įvairaus stiliaus aprangą – galime vilkėti sportinius drabužius arba elegantišką suknelę, įsigyti dviejų dalių kostiumėlį arba derinti skirtingų stilių apdarus. Tačiau tai, ką vilkime mieste, ne visuomet tiks ir darbo vietai, ypač jei dirbame didelėje įmonėje.
Daugelis Lietuvos įmonių nėra tiksliai nurodžiusios, kokia turėtų būti jų darbuotojų apranga, tačiau ne paslaptis, kad darbdaviai nenori matyti sportiniais kostiumais vilkinčių pavaldinių. Paprastai visos aprangos taisyklės yra apibrėžiamos bendrosiomis nuostatomis, t. y. nurodoma, kad darbuotojai privalo būti tvarkingi ir vengti pernelyg atviros aprangos. Kai kuriose įmonėse vyrauja ir tam tikros spalvos drabužiai. Tiesa, dažniausiai ta spalva yra juoda arba tamsiai mėlyna, o tokių įmonių darbuotojai renkasi klasikinius kostiumėlius.
Darbe privalome atrodyti ne tik tvarkingai, bet ir stilingai. Žinoma, darbo vieta – ne podiumas, todėl demonstruoti išskirtinį mados skonį čia ne vieta. Darbuotojo apranga neturėtų traukti aplinkinių dėmesio, t. y. apranga privalo būti elegantiška, tačiau išlikti nepastebima. Be to, šokiruoti neturėtų ir įvairūs aksesuarai, pvz., rankinės. Pastarosios privalo derėti prie bendro jūsų stiliaus, t. y. jei darbo vietoje dėvite oficialų kostiumą, negalite ateiti su paplūdimio rankine. Apskritai pasistenkite vengti pigiai atrodančių ir pernelyg blizgančių papuošalų, skirkite daugiau dėmesio odiniams aksesuarams (pvz., įsigykite odinį diržą, natūralios odos laikrodžio apyrankę ir pan.).
Specialistai tvirtina, kad idealiausia  apranga biure yra švarkas, prie kurio derinamos kelnės arba sijonas. Jei renkatės sijoną, nepamirškite, kad jis negali būti trumpesnis nei 10 cm virš kelių. Prie tokios aprangos puikiai tiks ir dalykiniai bateliai. Rinkitės patogius batus ir nepamirškite, kad su jais praleisite visą darbo dieną.
Darbe puikiai atrodys ir oficialaus stiliaus palaidinės bei tunikos. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas drabužis neatrodo vulgariai – venkite gilių iškirpčių, apnuogintos nugaros ar pečių. Atsakingai įvertinkite ir savo makiažą – jis neturėtų būti ryškus. Jūsų šukuosena privalo būti tvarkinga, todėl darbui puikiai tiks į kuodelį susukti plaukai.
Visus jūsų lūkesčius atitinkančių drabužių rasite didžiuosiuose prekybos centruose. Jei po parduotuvės vaikščioti nemėgstate, galite apsilankyti elektroninėse parduotuvėse, kurios siūlo net ir išrankiausio pirkėjo poreikius atitinkančią aprangą. Be to, internetinė prekyba jums bus naudinga ir dėl to, kad elektroninės parduotuvės siūlo itin patrauklias kainas ir patogias drabužių pristatymo sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]