Lietuvos mados ikona – Edita Vilkevičiūtė

Kaip aukšta liekna mergaitė iš Kauno tapo šiuolaikinės mados ikona? Receptūra tikrai nepaprasta: sėkmė, sunkus ir atkaklus darbas, vidinė charizma ir dvasios stiprybė. Grožis? Lietuvoje labai daug gražių merginų, tačiau ar tikrai jos galėtų būti pasaulinio lygio modeliais? Deja nelabai.

Edita Vilkevičiūtė gimė ir augo Kaune. Būdama 16 metų atėjo į modelių agentūros atranką, taip vadinamąjį „kastingą“ ir ten atkreipė į save dėmesį. Netrukus ji jau skrido į Barseloną, kur ir prasidėjo jos stulbinanti karjera. Dabar Editai 26 metai. Modelių pasaulyje tai pati branda. Dirbti modeliu Edita gali dar keletą metų, o tada… ji nežino ką veiks – taip pasakojo anglų dienraščio „The Telegraph“ mados skyriaus žurnalistei. Greičiausiai kurs šeimą, lauksis vaikų. Šiuo metu ji draugauja su amerikiečių fotografu Stevenu Lyonu.

Edita vadinama mados ikona. Models.com reitinge ji pristatoma būtent mados ikonų kategorijoje, kurioje pristatomi garsiausi pasaulio modeliai. Bet vadinti mados ikona ją galime ne tik dėl to. Tokį vardą ji pelnė tada, kai tapo Victoria‘s Secret angelu, demonstruojančiu išskirtinį apatinį trikotažą. Šis mados šou yra bene žinomiausias visame pasaulyje. Aišku, ten patenka tik patys geriausi pasaulio modeliai, todėl Editos dalyvavimas šiame įspūdingame renginyje jau savaime yra jos profesionalumo įvertinimas.

Kiti įvertinimai taip pat kalba už save. Roberto Cavalli, Bulgari, H&M, Calvin Clein ir kiti mados pasaulyje puikiai žinomi mados namai ne kartą rinkosi Editą savo veidu. Tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenanti lietuvaitė dabar vėl grįžo į Ispaniją, kur neseniai tapo vienos iš didžiausių ispanų el. parduotuvės „El Corte Ingles“ Primavera (pavasario) kolekcijos veidu. Edita Vilkevičiūtė ten laikoma itin stilinga ir moteriška. Ji, beje, kalba ispaniškai, todėl ją ten labai vertina ir myli.

Vogue žurnalai įvairiose šalyse mielai kviečia Editą fotosesijoms ir net deda jos nuotraukas ant viršelio. Vogue yra Nr. 1 mados žurnalas pasaulyje, tad jo pasirinkimu abejoti nereikėtų. Dėl šių priežasčių Edita yra tikra mados ikona iš Lietuvos.

Nuoširdžiai linkime Editai sėkmės jos sunkiame ir daug jėgų reikalaujančiame darbe.

O jūs nenorite pabandyti bent šiek tiek atsikąsti to mados modelio pyrago? Tai galite padaryti sudalyvavę modelių atrankoje.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *