Lietuvos mados ikona – Edita Vilkevičiūtė

Kaip aukšta liekna mergaitė iš Kauno tapo šiuolaikinės mados ikona? Receptūra tikrai nepaprasta: sėkmė, sunkus ir atkaklus darbas, vidinė charizma ir dvasios stiprybė. Grožis? Lietuvoje labai daug gražių merginų, tačiau ar tikrai jos galėtų būti pasaulinio lygio modeliais? Deja nelabai.

Edita Vilkevičiūtė gimė ir augo Kaune. Būdama 16 metų atėjo į modelių agentūros atranką, taip vadinamąjį „kastingą“ ir ten atkreipė į save dėmesį. Netrukus ji jau skrido į Barseloną, kur ir prasidėjo jos stulbinanti karjera. Dabar Editai 26 metai. Modelių pasaulyje tai pati branda. Dirbti modeliu Edita gali dar keletą metų, o tada… ji nežino ką veiks – taip pasakojo anglų dienraščio „The Telegraph“ mados skyriaus žurnalistei. Greičiausiai kurs šeimą, lauksis vaikų. Šiuo metu ji draugauja su amerikiečių fotografu Stevenu Lyonu.

Edita vadinama mados ikona. Models.com reitinge ji pristatoma būtent mados ikonų kategorijoje, kurioje pristatomi garsiausi pasaulio modeliai. Bet vadinti mados ikona ją galime ne tik dėl to. Tokį vardą ji pelnė tada, kai tapo Victoria‘s Secret angelu, demonstruojančiu išskirtinį apatinį trikotažą. Šis mados šou yra bene žinomiausias visame pasaulyje. Aišku, ten patenka tik patys geriausi pasaulio modeliai, todėl Editos dalyvavimas šiame įspūdingame renginyje jau savaime yra jos profesionalumo įvertinimas.

Kiti įvertinimai taip pat kalba už save. Roberto Cavalli, Bulgari, H&M, Calvin Clein ir kiti mados pasaulyje puikiai žinomi mados namai ne kartą rinkosi Editą savo veidu. Tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenanti lietuvaitė dabar vėl grįžo į Ispaniją, kur neseniai tapo vienos iš didžiausių ispanų el. parduotuvės „El Corte Ingles“ Primavera (pavasario) kolekcijos veidu. Edita Vilkevičiūtė ten laikoma itin stilinga ir moteriška. Ji, beje, kalba ispaniškai, todėl ją ten labai vertina ir myli.

Vogue žurnalai įvairiose šalyse mielai kviečia Editą fotosesijoms ir net deda jos nuotraukas ant viršelio. Vogue yra Nr. 1 mados žurnalas pasaulyje, tad jo pasirinkimu abejoti nereikėtų. Dėl šių priežasčių Edita yra tikra mados ikona iš Lietuvos.

Nuoširdžiai linkime Editai sėkmės jos sunkiame ir daug jėgų reikalaujančiame darbe.

O jūs nenorite pabandyti bent šiek tiek atsikąsti to mados modelio pyrago? Tai galite padaryti sudalyvavę modelių atrankoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]

Susikurk marškinėlius pats!

Nerandi sau patinkančių marškinėlių? Ne bėda! Šiais laikais jau nėra būtina kelias valandas leisti parduotuvėje, dabar daug patogiau apsipirkinėti internete. Dar viena puiki naujovė – kai kuriuose puslapiuose savo svajonių marškinėlius gali susikurti pats. Tereikia išsirinkti patinkantį dizainą, spalvą, dydį ir rankovių ilgį. Tavo marškinėliai gali būti vienspalviai, su užrašu arba tam tikru paveikslėliu. Tai […]