Revoliucija Lietuvos makiažo padangėje. Privalai apie tai žinoti!

OŽ makeupSenolių išmintis byloja: kas nebando – tas neklysta, tačiau makiažo klaidos kainuoja gana brangiai ir užima papildomą vietą makiažo priemonių stalčiuje. Net neabejoju, kad visos turime nenaudojamų makiažo pagrindų, pudrų, lūpdažių ar akių šešėlių. Taigi, ką daryti, kad eilinį kartą neįsigytumėm mums netinkamo produkto?

Visada galima užsirašyti į makiažo pamokas sau, tačiau šis malonumas atima laiko ir nekainuoja labai pigiai, patikėkite tikrai tai žinau. Kitas paprastesnis ir greitesnis pasirinkimas – OŽ makeup grožio sistema arba Olesios Žuravliovos, vienos garsiausių Lietuvos makiažo meistrių, makiažo internetinė platforma, kurioje moterys gauna naudingų patarimų apie veido odos priežiūrą, dekoratyvinę kosmetiką, tinkamą makiažo atlikimo eigą ir labai daug naudingų patarimų iš patyrusių makiažo meistrų, tikrų savo srities profesionalų.

Kaip tai veikia? Viskas labai paprasta – užsiregistruojate internetinėje svetainėje www.ozmakeup.lt, pasirenkate ar norite tik virtualios knygos apie save, ar virtualios knygos apie save plius grožio dėžutės, kurią sudaro būtent jums tinkančios kosmetikos priemonės. Pastarasis variantas kainuoja 150 eurų, o tik knyga – 49 eurus. Brangu? Tikrai ne, nes jei pirktumėte kosmetikos priemones po vieną, sumokėtumėte žymiai daugiau. Grožio krepšelį sudaro kokybiškos, patikimos ir jums tikrai tinkančios priemonės, todėl palepinti save verta. Be to, sistema sudaro visas sąlygas už suteiktą paslaugą sumokėti dalimis, tad piniginė nenukentės, o išmėginti naująjį pirkinį ir pasinerti į nuostabų makiažo pasaulį galėsite vos po kelių dienų.

Taigi, atlikusi pirmuosius žingsnius, turėsite  pateikti kelias savo kokybiškas nuotraukas, kuriose puikuojatės be makiažo (visų vartotojų asmeninė informacija griežtai saugoma) ir užpildyti neilgą anketą apie save. Anketoje teks nurodyti savo plaukų ir akių spalvą, atsakyti į klausimus apie odos būklę, mėgstamą makiažo tipą ir pan. Tai padariusi ir pateikusi anketos atsakymus, dienelę luktelėjate, kol makiažo meistrai išanalizuos jūsų informaciją.

Makiažo meistrėMakiažo meistrė sukuria visą elektroninę knygą apie jus, kurioje yra detaliai pateikiama informacija apie individualiai jums tinkančias odos priežiūros priemones, dekoratyvines kosmetikos priemones, patarimus, kaip modeliuoti savo veidą, akis, lūpas antakius, kokios spalvos jums labiausiai tinka, kaip taisyklingai atlikti makiažą. Visą informacija aprašyta labai išsamiai ir suprantamai, pateiktos vaizdingos iliustracijos, todėl net neabejoju, kad  visus gautus patarimus praktikoje panaudos net ir tos merginos ar moterys, kurios vengia į rankas paimti makiažo teptuką.

Žinoma, kokios pamokos be praktikos, tiesa? Makiažą, kurį atliksite, vadovaudamasi informacine knyga apie save, įvertins makiažo meistrai. Tiesiog jums reikės vėl save nufotografuoti ir nuotraukas įkelti į OŽ makeup sistemą. Jau kitą dieną gausite specialistų komentarus ar viską padarėte taisyklingai, ar dar yra, ką tobulinti. Tikriausiai dar niekada nebuvo taip paprasta tiek daug sužinoti apie save ir gauti tiek daug naudingos informacijos tiesiog leidžiant laiką namuose. O svarbiausia, kad jus konsultuoja profesionalūs makiažo meistrai, kurie moteris gražina ne vienerius metus.

Galimą drąsiai sakyti, kad OZ makeup internetinė grožio platforma – tai tikra revoliucija Lietuvoje, kuri moterims suteikia puikią galimybę sužinoti, kaip taisyklingai rūpintis savo oda, kaip makiažo priemonėmis išryškinti gražiausius savo bruožus ir paslėpti trūkumus. Taigi, keliu nykščius į viršų už šią nuostabią idėją! Tad, jei ilgai vengėte į rankas paimti makiažo teptuką, nes bijote, kad nemokate dažytis, pats laikas išmėginti save. Atminkite, kad visos moterys yra savaip gražios, tiesiog kartais reikia šiek tiek profesionalų pagalbos, kad tas grožis atsiskleistų pačiomis žaviausiomis ir netikėčiausiomis spalvomis.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *