Šventės ir greiti kreditai – kada tikrai galima ir reikia?

greiti kreditaiKalėdinis laikotarpis daugybei žmonių kaip reikiant pratuština pinigines, išeitis gali būti anksčiau turėtos sankaupos ar greiti kreditai. Tačiau norint, kad išleisti pinigai nenueitų perniek, rimtai pasvarstykite, kur būtent turėtų būti išleistas jūsų greiti kreditai internetu.

Maistas – kam galima, o kam ne

Maistas – tai dalykas, kuris niekada neatsiperka, nebent badaujate. Tačiau, nors ir mėgstame skųstis gyvenimu, visgi badauti niekam Lietuvoje netenka, nes bent jau maisto dažniausiai turime visi. Tad jeigu nuspręsite, kad greiti kreditai internetu bus reikalingi švenčių stalui padengti, gerai apie tai pagalvokite. Pirmiausia, pasvarstykite, koks būtų jūsų stalas be greitųjų kreditų, ir koks jis būtų su jais. Gal pakanka to, ką turite? Kas labiausiai liūdės, jeigu stalas nebus nukrautas daugybe patiekalų? Jūs geriausiai žinote šių švenčių svarbą. Jeigu jaučiate, kad turite pagerbti protėvius, kad tai svarbi šventė, kai prie stalo susės jums svarbūs žmonės, galbūt greitos paskolos tikrai gali padėti tą stalą nukloti geresnėmis gėrybėmis. Tačiau jūs turite galvoti ir apie tai, ar nedarote visko tik dėl pašalinių akių? Šventes kurkite sau ir artimiesiems, o ne kaimynų žvilgsniui, tada bus aišku, kokio stalo ir kiek pinigų tam stalui reikia.

Dovanos – kokias verta pirkti už skolintus pinigus

Aišku, greitos paskolos internetu prieš Kalėdas kaip niekada dažnai materializuojasi į visokias dovanas. Daugiausiai dovanų gauna mažieji, tačiau ir suaugę šeimos nariai kartais kažką sau pasidovanoja. Visgi verta pagalvoti apie tai, kas per Kalėdas tikrai turi gauti dovanų. Ir tikriausiai tai – vaikai. Juk jiems visus metus suokiame apie tai, kaip šie turi būti geri, elgtis gražiai, kad gautų dovanų. O štai jų gauti ir bus galima tik tada, kada pasiskolinsite pinigų, jeigu kitur negalite gauti. Tačiau nepiktnaudžiaukite – nėra būtina ir sau nuo Kalėdų senelio nešti dovanas, juk svarbiausia šioje šventėje vaikai. Nebent žinote, kad po švenčių gausite didžiules premijas, atlyginimus ir kitokias išmokas.

Kelionės ir pinigai joms

Šventės vilioja ir pagunda kur nors per jas išvykti. Atskirkime, kas būtina, kas svarbu, o kas ne. Būtina ir svarbu – aplankyti per šventes tėvus, gimines, galbūt retai grįžtančius draugus. Žmonės yra svarbiausi. Todėl, jeigu pritrūko tokioms kelionėms, pasiskolinkite, juk nežinote, kada vėl turėsite tokią progą susitikti. Jeigu norite per Naujus metus išvykti atšvęsti į užsienį, pagalvokite, ar kreditai greitai po švenčių bus atiduoti? Jei žinote, kad laukia tikrai iš kažkur būsimos didelės sumos, tuomet galite drąsiai keliauti į šventes. Bet jeigu nusimato badmetis, tada nereikėtų elgtis lengvabūdiškai. Naujųjų metų šventimas gali būti pasirenkamas įvairiai, svarbiausia, viską gerai įvertinti, prieš imantis žingsnių.

Nepamirškite ir gyvenimo po švenčių

Finansus reikėtų atsakingai planuoti prieš šventes. Skaičiuoti ne tik sumą, kurią turite išleisti Kalėdų Senio dovanoms, bet kur kas didesnį pinigų debesį. Kiek pinigų jums liks, kai šventės prabėgs? Ar užteks ant būsto nuomos, ar užteks šildymui ir maistui? Sausio mėnuo ilgas, o ypač, jei viskas išleista iki paskutinio cento. Tad viena pagirtina švenčių išgyvenimo strategija yra sąžiningas įvertinimas, kiek pinigų liks sausiui. Tuomet – pastangos išsiversti su tiek, kiek turite, ir tik tuomet, jeigu visgi sausį pritrūks pinigų, tegul padeda greiti kreditai. Tai maloni opcija, kuri leis gauti saugumą, kurio būsite nusipelnę po to, kai prieš tai protingai leidote pinigus.

Susiję straipsniai

One thought on “Šventės ir greiti kreditai – kada tikrai galima ir reikia?

  1. Nemanau, kad sventems reiketu skolintis pinigu. Galima susiorganizuoti kuklia svente be dideliu islaidu. Visuomet reikia gyventi pagal kisene. Kam svesti restorane pasiemus paskola, jei gali pasigaminti jaukia vakariene pats ar gerokai pigiau nei restorane uzsisakyti maisto i namus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *