Kokiems pirkiniams kreditas atsipirks?

kreditaiMes mėgstame sakyti, kad tikslas pateisina priemones. Ir tą vertėtų prisiminti ir tuomet, kada galvojame ir kalbame apie finansinę pagalbą. Kreditas gali pasitarnauti dėl kilnaus ir protingo tikslo, ir gali nebūti naudingas, jei tikslas nėra geras. Vienareikšmiškai saugiausias tikslas skolintis – tai koks nors išliekamąją vertę turintis pirkinys.

Kada reikėtų atsargiai įvertinti kredito ėmimą:

  • Kai kreditas norimas imti kelionei;
  • Kai paskolų klubas atrodo tiesiog vieta, kur norisi pasiskolinti be jokios priežasties;
  • Kai vartojimo kreditas reikalaujamas dėl pramogų;
  • Kai kreditas internetu prašomas dėl itin brangių dizainerio drabužių.

Kai verta skolintis

Kai kurie pirkiniai yra verti investicijos, nes jie laikomi nepasenstančiais ir neprarandančiais vertės. Skolintis vartojimui ar pramogai, trumpalaikiam malonumui – rizikinga ir dažnai neatsiperka. Tad protingai skolinkitės geriems pirkiniams. Pavyzdžiui:

  • Verta skolintis automobiliui. Jeigu turite jau dalį pinigų, o jums automobilis tikrai svarbus darbui ar gyvenimui, skolinkitės trūkstamą dalį. Galbūt tos paskolos dalis leis padengti kažkokią trūkstamą dalį ir gauti mašinos, kurios tikrai reikia. Pavyzdžiui, darbininkams, savarankiškai dirbantiems statybose, gali labai reikėti gero talpaus automobilio, gal kažkokio mirko autobusiuko, kuriame būtų galima laikyti visus įrankius. Tokią mašiną protingas žmogus dar ir apklijuos reklaminėmis etiketėmis ir visa tai tarnaus kaip išties puiki reklama. Taigi, tokiais tikslais skolintis visuomet tikrai labai verta.
  • Perkate būstą. Ne visada būsto paskolų būna palankios sąlygos, tad galima viską padaryti paprasčiau ir tiesiog prašyti greitojo kredito. Tai itin gelbsti, kai jau nemaža pinigų dalis yra sukaupta. Aišku, reikia pirkti tokį būstą, į kurį verta investuoti. Vargu, ar investicijos atsipirks gerai, jeigu norėsite investuoti į tokius dalykus kaip sodybą kažkur pasienyje, kur nėra jokių komunikacijų, normalių kelių ir net ežero netoliese. Tačiau pirkti butą, pavyzdžiui, sostinėje, kuo arčiau centro, dažniausiai apsimoka, nes tai visuomet nuolat brangstančios vietos.
  • Muzikos instrumentai. Klasikiniai muzikos instrumentai išlieka tokie patys. Yra pasaulyje pripažintų firmų, kurios gamina profesionalius muzikos instrumentus, ir jeigu jūs jų net nenaudosite per daug – reikalui esant tikrai galėsite ir parduoti. Tad ir greitas kreditas galės būti suteikiamas tokiu reikalu, ir tikrai nepraras savo vertės. Kai kurie muzikos instrumentai tarytum meno kūriniai netgi įgauna vertę. Tačiau būkite atsargūs pirkdami audio techniką, tokią kaip sintezatorius, elektroninius instrumentus. Mat jie, it kokie išmanieji telefonai, nuolat tobulėja ir gali netrukus turėti savo geresnę versiją, kai senoji pasidarys ne tokia brangi.
  • Tam tikra technika. Yra tokių audio, video ir kompiuterinių technologijų, į kurias verta investuoti ir jas pirkti. Bet tai tikrai nėra viskas, ką galima įsigyti. Technologijos atsinaujina ir senesni dalykai pinga. Aišku, nusipirkę išmanųjį telefoną ar gerą kompiuterį po metų vis dar galėtumėte jį parduoti ne itin nuvertėjusį, tačiau jau ne po dviejų ar trijų. Kartais viską aukštyn kojom apverčia koks nors naujas priedėlis ar įskiepas prie technikos. Staiga jo prisireikia visiems naujiems gaminiams, o tie senieji, kurie šio neturi, tampa nebevertingi. Tad skolintis ir pirkti techniką reikėtų atsargiau.
  • Meno vertybės ir antikvaras. Tai verta paskolų investicija, tačiau tik tada, jeigu esate šioje srityje pakankamai besidomintis žmogus, suprantantis, ką daro ir galintis atskirti, kuri meno vertybė ateityje brangs, o kuri ne. Čia tikrai tikslas pateisins priemones, nes labai galimas daiktas, kad iš tokios paskolos netgi ir uždirbsite.

Daugiau galite skaityti čia: https://www.paskoluklubas.lt/kreditai

One thought on “Kokiems pirkiniams kreditas atsipirks?

  1. Mes ilgai galvojome ar skolintis naujai technikai. Atsakingai skaiciavome, deliojomes viska, nes invsticija nemaza. Taciau darbas sau ir del saves paeme virsu, tad pasiryzome pradeti is skolintu pinigu ir tuo dziaugiames

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

LEGO kaladėlės – pramoga ir mažiems, ir dideliems

LEGO kaladėlės – tai visame pasaulyje itin populiarus žaislas, kuris patinka ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Jų konstruktoriai yra skirtingo sudėtingumo ir dydžių, tad galima surinkinėti ir paprastus, daug laiko nereikalaujančius objektus, ir įspūdingus mechanizmus ar ištisus LEGO miestus. Dažnu apkalbų objektu tampa ir LEGO kainos. Dideli, daug detalių turintys žaidimų rinkiniai gali kainuoti […]

Padidėjus oro taršai Lietuvoje, K. Meschino ir I. Stonkuvienė apsiginklavo ne tik respiratoriais

Intensyviame miesto gyvenimo ritme besisukančios garsiosios Lietuvos divos Karolina Meschino ir Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą kosmetikos linijos „Kilig Urban“, turinčios oro taršos poveikį odai mažinančių savybių, pristatyme ne tik stojo į žinių dvikovą apie taršos poveikį odai, bet ir pasidalino savo išgyvenimui mieste skirtu rankinės turiniu. Apie tai, kokie faktoriai labiausiai kenkia odai miesto aplinkoje, […]

Kosmetikos pramonę keičia besikeičiantys vartotojai

Vis daugiau žmonių grožį supranta ne tik kaip išorinę estetiką, lygią odą ir tobulą makiažą. Šiaurės Amerikoje ir Vakarų Europoje išpopuliarėjęs holistinis grožio suvokimas plinta po visą pasaulį ir verčia kosmetikos gamintojus peržiūrėti savo gaminius. „Žmonės visų pirma nori jaustis visapusiškai gerai, tad ir kosmetika turi skatinti šį jausmą. Vien funkcijos nebepakanka“, – vienoje didžiausių […]