Madingiausia – graži šypsena. Kaip tokią sukurti?

odontologijos klinika VilniujeBalta, spindinti šypsena, kurią aplinkiniai drąsiai vadina holivudine – tokios norėtų kiekviena mergina. Tačiau norint pasiekti šį tikslą reikia imtis priemonių, pradedant kasdienine priežiūra, baigiant specialiomis procedūromis odontologijos kabinete.

Neatidėliokite esminių problemų sprendimo

Netinkamas sukandimas, kreivai augantys dantys – nuo to niekas neapsaugotas, tačiau šiuolaikiniai odontologijos sprendimai leidžia išspręsti bet kokias problemas. Todėl neatidėliokite apsilankymo pas specialistus, lankykitės reguliariai pas odontologą, konsultuokitės ir planuokite įvairias procedūras. Pavyzdžiui, dantų tiesinimo, nelygaus sukandimo taisymo problemos lengviausiai sprendžiamos paauglystėje, jog dar žandikaulis auga ir formuojasi. Žinoma, ir vėliau galimos ortodontinės procedūros, tačiau paauglystėje jos paprastesnės.

Higieninis valymas – ne tik dėl grožio

Higieninis dantų apnašų valymas yra svarbi dantų priežiūros procedūra. Priklausomai nuo dantų būklės, specialistai rekomenduoja pas higienistą apsilankyti bent kartą per metus arba kartą per pusmetį. Kietosios ant dantų susidarančios apnašos dirgina dantenas, šios pradeda kraujuoti. Dėl apnašų silpnėja ir kaulas, šis pradeda tirpti, o tai gali sukelti nepatogumų senatvėje ar prireikus protezuoti dantis. Todėl siekiant užsitikrinti kuo sveikesnius dantis kuo ilgesniam laikui, reikia reguliariai lankytis pas higienistą. Tokias procedūras gali pasiūlyti be veik bet kuri
odontologijos klinika Vilniuje
.
Odontologijos klinikoje reikia lankytis ne tik dėl higienisto, tačiau ir dėl odontologo. Reguliariai lankantis užtikrinama, jog nesiplečia ir neatsiranda karieso židinių, jog visi dantys sveiki. Vos tik pastebėjus problemas, odontologas skiria gydymą, tad išvengiama įsisenėjusių ir rimtų dantų bei dantenų problemų.

Dantų valymas –privalomas be išlygų

Nueiti miegoti neišsivalius dantų tas pats kas savaitę nesiplauti kojų. Gal toliau esantiems ir nemaišo, tačiau itin nemalonu. Reguliarus dantų valymas apsaugo nuo karieso, nuo dantų gedimo ir dantenų ligų. Kasdien valant dantis, pašalinamos minkštosios apnašos, šios netampa kietosiomis, dėl kurių jau reikia kreiptis į higienistus. Beje, dantų valymas tai ne tik dantų „brūžinimas“ šepetėliu. Į savo dantų priežiūros arsenalą turėtumėte įtraukti tarpdančių siūlą arba tarpdančių šepetėlį, dantų skalavimo skystį. Taip galima pasiekti geriausių rezultatų.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *