Supermodels modelių atranka

Dėmesio merginos! Jei jus vilioja modelio karjera, išbandykite savo jėgas modelių atrankoje, kurią organizuoja geriausia Lietuvoje modelių agentūra Supermodels Model Management.

Ši agentūra dirba su Lietuvos ir užsienio užsakovais, priklauso Asociacijai M.A.M.A ir yra žinoma Europos mados industrijoje. Dirbti modeliu yra sunkus darbas, tačiau, jei nebijote iššūkių, ir norite pasiekti stulbinančių tarptautinio modelio karjeros aukštumų, susisiekite su atrankos organizatoriais.

Supermodels atranka (vadinamasis kastingas) vyksta balandžio 27 dieną:

ALYTUS 11:00 Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2
KAUNAS 15:00 „Supermodels“ biure, Rotušės a. 26 (3 aukštas)
KĖDAINIAI 11:00 Viešbutis-restoranas „Grėjaus namas”, Didžioji g. 36
KLAIPĖDA 17:30 Coffee Inn, Tiltų g. 2
MAŽEIKIAI 15:00 AJ Šokoladas, Laisvės g. 33
PANEVĖŽYS 12:30 Babilonas I, Savitiškio g. 61 (prie fontano)
ŠIAULIAI 14:30 Coffee Inn, Vilniaus g. 136
TAURAGĖ 11:00 Viešbutis-restoranas „Banga“
TELŠIAI 13:30 Teatro kavinė, Respublikos g. 18
UTENA 16:30 Viešbutis „Liutgaras“ Metalo g. 7
VILNIUS 13:30 „Supermodels“ ofisas, Pamėnkalnio g. 9/7-4

Toli važiuoti nereikia, užtenka atvykti į jums artimiausią miestą. Jūs tikriausiai turite daugybę klausimų. Skambinkite organizatoriams telefonu +370 646 00000. Daugiau informacijos rasite Supermodels puslapyje Supermodels.lt.
Supermodels Model management agentūra yra tarptautinė modelių agentūra, dirbanti su didžiausiais Europos ir JAV modelių namais. Ši agentūra atrado ir padėjo iškilti ne vienam pasaulyje žinomam modeliui. Šiuo metu modelių agentūra užsiima ne tik modelių paieška ir įdarbinimu, bet ir jų edukacija. Leidžiamas žurnalas „Jurgita“ apie grožio pasaulį. Taip pat yra organizuojami specialūs kursai modeliams, kuriuose mokoma kaip vaikščioti, laikysenos, įvairių gudrybių, taip pat supažindinama su modelio darbo užkulisiais ir duodama naudingų patarimų, kaip įsitvirtinti šioje itin konkurencingoje grožio industrijoje.
Supermodels vadovai taip pat moka Modelio stipendiją tiems modeliams, kurie atkakliai dirba ir stengiasi pasiekti daugiau. Stipendijos dydis neatskleidžiamas, tačiau tai tikrai daugiau nei studentų stipendijos Lietuvos universitetuose. Tai savotiškas paskatinimas jauniems modeliams, kurie nori užkariauti pasaulį savo grožiu ir elegancija.
Nepraleiskite progos tapti žinomu ir populiariu modeliu. Tai unikali galimybė. Ateikite į atranką ir sužinosite daugiau informacijos apie šį darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą. Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu […]

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]