Mados renginių organizavimas

Organizuojant išskirtinius renginius, dažniausiai reikia pasitelkti išskirtinius sugebėjimus ir žinias. Specifiniai renginiai reikalauja ir specifinio pasirengimo. Viena iš tokių renginių grupių yra mados renginių organizavimas. Tai gana sudėtingas darbas, kurį dažniausiai atlieka profesionalūs ir šią sritį puikiai išmanantys organizatoriai. Kitaip būtų smarkiai rizikuojama renginio kokybe.
Patalpų nuoma
Pirmiausia, su kokiu darbu tenka susidurti organizuojant bet kokius renginius – patalpų nuoma. Nereikėtų pamiršti, kad mados renginiui patalpos turi būti kiek išskirtinės. Jos turi būti erdvios, kad būtų galima sumontuoti podiumą ir žiūrovams dar liktų pakankamai vietos. Langai patalpoje gali būti, jei renginys vyks dienos šviesoje, tačiau jei vakare ir organizatoriai nori, kad būtų specialus apšvietimas ar net tam tikri efektai, geriau, jei langų iš viso nebūtų arba juos būtų galima lengvai ir dailiai uždengti.
Renginio vedėjas
Labai svarbu, kad tokio renginio vedėjas būtų tikras profesionalas. Nesvarbu ar mados renginys didelis ar mažas, jame susirenka šią sritį puikiai išmanantys žmonės. Tokių renginių organizavimas ir vedimas turi būti nepriekaištingas, vedėjas turi pats išmanyti madą ir kitus dalykus, susijusius su ja. Taip vedėjas galės laisvai jaustis, drąsiai kalbinti žiūrovus, diskutuoti su jais ir juokauti. O geras vedėjo darbas garantuoja ir renginio pasisekimą.
Drabužiai ir aplinka
Labai svarbu, kad mados renginių organizavimas būtų vykdomas atsakingai ir smulkmeniškai. Turi būti apgalvoti ne tik techniniai dalykai, bet ir vedėjų bei aptarnaujančio personalo drabužiai, aplinkos papuošimas. Kai į renginį susirenka mada besidomintys žmonės, reikia nepamiršti, kad jie visi bus itin stilingai apsirengę. Vakaro vedėjas turi nenusileisti svečiams. Jei tai aukštosios mados vakarėlis – dera vilkėti išskirtinį kostiumą ar stilingą vakarinę suknelę, jei avangardo mados pasirodymas – išskirtinius rūbus, kurie būtų ekologijos ar kitų idėjų simbolis.
Taip pat labai svarbu, kad vakarėlio aplinka būtų jauki ir įspūdinga. Salė ir podiumas turi būti apgalvotai papuošti pagal vakarėlio tematiką. Jei pristatoma pavasario kolekcija – geriausia, kad dekoracijos simbolizuotų laisvę ir šilumą, taip pat patariama dekoruoti šiam sezonui madingomis spalvomis. Mados renginiuose priimta, kad renginio organizatoriai ar aptarnaujantis personalas taip pat parodytų savo išmanymą apie madą. Prie stilingų drabužių jie taip pat gali suderinti vienodą aksesuarą kaip šio vakaro simbolį.
Dar vienas labai svarbus aspektas – muzika. Kol šventės svečiai tik renkasi  ir renginys nėra prasidėjęs, svečius dažniausia linksminama muzika ir užkandžiais. Jie turi tarpusavyje puikiai derėti. Tai reiškia, nevalia patiekti gurmaniškų vieno kasnio sumuštinukų skambant rokui ir atvirkščiai – nedera klasikinė muzika ir keptos duonos užkandžiai. Juk viskas šiame renginyje turi būti nepriekaištinga ir stilinga.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *