Neužmirškime detalių – smulkioji vestuvių atributika

Žaliuojantys baltais kaspinais apsupti medžiai, mėlynuojančios rugiagėlių puokštės, kreminėmis staltiesėmis saulėje spindintys stalai… Milžiniškas tortas, šokiai po atviru dangumi, laimingi artimųjų veidai – ar galima norėti ko nors daugiau?
Vestuvės – įsimintiniausia šventė kiekvieno žmogaus gyvenime. Pradėdamos ją planuoti iškart po sužadėtuvių, turėtumėte neužmiršti, jog planuojate šventę sau bei savo artimiesiems, tad viskas nuo jūsų suknelės iki pasirinktų stalo įrankių turėtų atspindėti būtent jus.
Stalai išrinkti, pagrindinės dekoracijos paruoštos, maistu pasirūpinta, muzika taip pat… Kažko trūksta? Būtent čia turėtumėte sau priminti, jog jūsų norimą šventinę atmosferą greičiausiai sukurti padės smulkioji vestuvių atributika, taip dažnai paliekama antrame plane arba dar blogiau – užmirštama iš viso.
Būkite originalios, tačiau išlikite praktiškos
Jokiu būdu šventinių stalų nenukraukite nereikalingais niekais. Būkite praktiškos, tačiau net į tokį savaime suprantamą atributą kaip stalo įrankiai pamėginkite pažiūrėti kiek originaliau – galbūt peiliai ir šakutės galėtų būti įvynioti į baltas medžiagines servetėles, kurių kampučiuose išsiuvinėtas užrašas „Skanaus!“.
Užuot prie kiekvieno svečio palikusi po porą žvakių, stalą papuoškite nedideliais žibaliniais žibintais – tai ne tik saugesnis, bet ir žymiai romantiškesnis sprendimas vakariniam apšvietimui. Na, o jeigu vis dėlto žvakes laikote nepamainomu vestuviniu atributu, išmėginkite natūralaus vaško žvakes – nustebsite, kiek daug jaukumo vakarui suteiks jų skleidžiamas aromatas. Tiesa, nusprendusios šventinį stalą papuošti paprastomis žvakėmis, galite panaudoti tabletines žvakes, o žvakides puikiai atstos vandeniu pripildytos permatomos įvairių formų stiklinės vazos.
Jei jau prakalbome apie šventės apšvietimą – jam taip pat turėtumėte skirti nemažai dėmesio. Gremėzdiški stovai su hologeno lempomis tikrai neturėtų būti jūsų pasirinkimas. Džiugią, tačiau kartu ir romantišką atmosferą puikiai sukurs didelės baltos (ar netgi spalvotos) girliandos ir pompomsai.
Dar viena itin svarbi šventės detalė – padėkos susirinkusiems svečiams. Tik pagalvokite, kaip nudžiugtumėte, jei prie šventinio stalo rastumėte ne tik dailiais ornamentais puoštą kortelę su jūsų vardu, bet ir trumpą jaunavedžių padėką būtent jums! O jeigu viskas dar būtų supakuota į gražų medžiaginį maišelį, pilną vyšnių…
Smulkmenos ceremonijoje – gėlių žiedai
Retai kada minima vestuvinės atributikos smulkmena – ceremonijos metu barstomi žiedlapiai. Dažniausiai daroma klaida – dieną prieš vestuves nuskabomi gyvų rožių žiedlapiai. Kodėl taip elgtis nederėtų?
Visų pirma, gyvų gėlių žiedlapiai labai greitai praranda savo „šventinę išvaizdą“, t.y., paruduoja bei netenka formos. Visų antra, gyvi žiedlapiai ne tik lips prie padų, tačiau, labai tikėtina, išteps vestuvinę suknelę ar šviesias jaunikio kelnes. Būtent todėl patartina įsigyti specialius tokioms šventėms pritaikytus gėlių žiedlapius, kurie ne tik papuoš ceremoniją, bet ir nesukels nereikalingo galvos skausmo!
Galų gale, svarbiausia neužmiršti, jog vestuvės – meilės šventė Jums bei Jūsų artimiesiems. Nesivaikykite madų, likite ištikimos savo skoniui ir atminkite, jog nepriklausomai nuo staltiesių spalvos, nuo žvakių pasirinkimo ar nuo stalo įrankių, tai neabejotinai bus viena gražiausių dienų Jūsų gyvenime!

Susiję straipsniai

One thought on “Neužmirškime detalių – smulkioji vestuvių atributika

  1. Tik labai jau viskas daug kainuoja. Jei dar ir sintetinius žiedlapius pridėti, tai iš vis vestuvėms tūkstančius vėjais paleisti galima

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *