Spintos – geriausios moterų draugės ir priešės

Juokaujama, kad moterys niekada neturi, ko apsirengti net ir tada, kai spinta tiesiog lūžta nuo drabužių, tiesiogine ta žodžio prasme. Tad, jei naktį jus pažadino nemalonus bildesys ir paaiškėjo, kad jį sukėlė sulūžusi spintos lentyna, vertėtų pagalvoti apie naujos, didesnės bei tinkamesnės spintos įsigijimą. Tad, kokią spintą rinktis, kuri atitiktų jūsų apsipirkinėjimo ypatumus?

Parduotuvių „maniakėms“ – karališka spinta

Jei sekate naujausias mados tendencijas, jei negalite praeiti pro gražesnį drabužėlį ar apsipirkinėjimas jums yra geriausias vaistas nuo visų ligų, vertėtų pagalvoti apie atskirą patalpą rūbams bei avalynei. Žinoma, visos pasvajojame apie tokią spintą, kurią turėjo garsioji Kerė Bredšou (angl. – Carrie Bradshaw), serialo „Seksas ir miestas“ veikėja, tačiau šiai svajonei įgyvendinti dažnai sutrukdo vietos ar lėšų trūkumas. Visgi, jei namuose yra „tamsusis kambariukas“, kuriame laikote įvairiausius, retai naudojamos daiktus, jį visada galite paversti spinta, o rakandus išnešti į rūsį. Jei ne, tada geriausias pasirinkimas – spintos stumdomomis durimis arba slankiojančios sistemos. Šiuo metu jos itin populiarios ir vertinamos, kadangi interjere atrodo ne tik estetiškai, bet yra ir labai funkcionalios. Stintoje stumdomomis durimis ne tik nesunkiai sutalpinsite visus rūbus, avalynę, bet ir atrasite vietos dulkių siurbliui ar retai naudojamam virtuvės kombainui.

Kai rūbai užima antraplanį vaidmenį

Jei rūbams neskiriate daug dėmesio ir  vaikštinėjimas po parduotuves jums nėra pats smagiausias užsiėmimas, tada ir didelės spintos jums tikrai nereikia. Puikus pasirinkimas – kampinė spinta, kuri yra statoma kambario kampe, neužima daug vietos, tačiau nesunkiai sutalpina ir kuklų, ir šiek tiek gausesnį garderobą. Tiesa, jei nusprendėte įsigyti kampinę spintą, atkreipkite dėmesį i tai, kad ji turėtų ir lentynas, ir rūbų pakabinimo funkciją. Didelė lentyna spintos viršuje puikiai tinka sudėti rečiau vilkimus rūbus ar svečių patalynę, o štai jei spintos apačioje yra įrengti „laiptukui“ avalynei, tai atrodote kaip tik sau suprojektuotą spintą.

Kreipkitės į profesionalus

Spintos, kurias matome baldų kataloguose ar ekspozicijose atrodo išties nepriekaištingai, vien pažvelgus į skandinaviško stiliaus minimalistinę ar romantiškojo Provanso stiliaus spintą, galvoje įsijungia fantazijos mygtukas, kuris sufleruoja, kaip pamatyta spinta derėtų namuose. Stop! Baldų estetinė išvaizda labai svarbu, tačiau funkcionalumas turėtų būti pagrindinis kriterijus, pagal kurį renkatės spintą ar kitą baldą. Tad, norint suderinti šiuos veiksnius, vertėtų pagalvoti apie profesionalių baldų projektuotojų paslaugas. Jie sukurs funkcionalią, idealiai jūsų namams ir jūsų poreikiams tinkančią spintą. O jūs galėsite būti tikra, kad tokia spinta niekada netaps jūsų prieše.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *