Durex prezervatyvai: kur slypi pastarųjų populiarumas?

Kai kurie prekių ženklai yra taip sėkmingai įsitvirtinę rinkoje, jog vien jų pavadinimas leidžia suprasti, apie ką kalbama. Durex prezervatyvai – idealus šio teiginio pavyzdys. Kodėl pastarieji visada yra žingsniu priekyje lyginant su konkurentais?

Kalbant apie prezervatyvus, visada iškyla klausimas apie jų vartojimo būtinybę. Tai – nepamainoma pagrindinė apsisaugojimo priemonė, naudojama jaunesnio amžiaus asmenų bei neturinčių pastovaus lytinio partnerio. Brandesni žmonės renkasi „daugkartines“ apsaugos priemones (kontraceptinės tabletės, pleistrai, spiralės ir panašiai), jie turi garantiją, jog partneris „nepadovanos“ nemalonios lytiškai plytinčios ligos. Aišku, visada atsiranda priešingai mąstančių žmogelių – neva prezervatyvai sumažina lytinių santykių teikiamą malonumą. Pagalvokite, koks malonumas merginai ištisai būkštauti, ar tai nebus lemiamas kartas iki kol kas nelaukiamo kūdikio užuomazgos bei visos ligų „puokštės“ pasigavimo. Tokie malonumų ieškotojai dažniausiai yra nevisiškai subrendę, negalvojantys apie partnerės jausmus bei gerovę ir tenorintys patenkinti save.

Taigi, prezervatyvai yra būtini. Kitas klausimas – kodėl būtent Durex prezervatyvai? Ilgametė jų gaminimo praktika bei populiarumas skirtingose pasaulio šalyse leidžia teigti, jog pastarieji yra:

  • Kokybiški. Tikriausiai girdėjote ne vieną anekdotą apie tarkim subadytus, neaiškių firmų prezervatyvus? Nerizikuokite ir Jūs taip „nudegti“. Durex prezervatyvai, lyginant su kai kurių kitų firmų gaminiais, kainuoja šiek tiek daugiau. Tačiau įsigydami šią prekę, galite būti tikri, jog renkatės kokybę bei patikimumą – tokios galimybės dėka galima lengviau atsipalaiduoti ir nuvaikyti mintis apie galimus negatyvius scenarijus.
  • Pritaikomumas prie individualios fiziologijos bei asmeninių poreikių. Kaip žinia, visi žmonės yra fiziologiškai skirtingi – tai galioja ir kalbant apie vyrų lytinių organų dydį. Jei vyro varpa yra nutolusi nuo įprasto standarto (yra didesnė ar mažesnė), reikėtų negriebti pirmos pasitaikiusios pakuotės, bet pasidomėti, koks asortimentas, kalbant apie dydį, yra siūlomas.

Taip pat Durex siūlo ir kitų variantų: storesnių ir ypač saugių, itin plonų ar su taškeliais, prisidedančiais prie didesnio malonumo.

Durex – žinomas gamintojas, negalintis leisti teršti savo vardo nekokybiškais gaminiais. Tai – patikimas pasirinkimas pagal individualius poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Buitinės technikos prietaisų naudojimo patarimai, kuriuos privalote žinoti

Buitinės technikos prietaisai mūsų gyvenimą pavertė kur kas paprastesniu ir lengvesniu. Mes negalime neigti didžiulio komforto ir patogumo, kurį mums jie suteikia. Diena be mums įprastų buitinės technikos prietaisų yra pakankamai sudėtinga ir kupina streso. Tačiau šios žmonių sukurtos technologinės priemonės taip pat gali sugesti ar veikti ne visu pajėgumu, jei mes jomis tinkamai nesirūpinsime. […]