Visi vyrai įpratę, kad jų kojinės gali ir turi būti tik juodos spalvos. Kodėl?

  • Nes jeigu tamsios spalvos kojinės susiteptų, to nepasimatytų.
  • Juoda – tai klasikos spalva.
  • Juodos kojinės tiks prie įvairių spalvų batų.
  • Šios spalvos kojinės dominuoja daugelyje didžiųjų prekybos centrų.

Visų pirma pirkti kojines galite ne tik parduotuvėse. Parduodamos šiandien kojinės internetu. Čia visada Jūsų laukia mažos kainos, nulinės pirkėjų eilės ir greitas apsipirkimas. Ir virtualioje erdvėje egzistuoja ne tik juodos, bet ir spalvotos kojinės. Taip, jau dabar, vos tik perskaitę šį straipsnį galite įsigyti vyriškas kojines internetu, kurios bus spalvingos, žaismingos ir išskirtinės.
Vyrams pridera nešioti svarbiausia pagal jų dydį parinktas, vienos rūšies siūlų ir aukštos kokybė kojines. Nors tai ir smulki ir daugeliui galinti atrodyti bereikšmė garderobo detalė, tačiau taip tikrai nėra. Vyrų kojines pastebi kiekviena moteris. Tad pasirūpinkite vyriškos giminės atstovus informuoti, kokias ir kaip reikia dėvėti kojines. Svarbu, kad Jūsų mylimo vyro, tėčio ar brolio būtų dėvimos tinkamo dydžio parinktos spalvotos kojinės. Jokiu būdu nesuklyskite pasirinkę per mažą dydį, nes tuomet užkulnis nuslys po pėda ir pati kojinė išsitampys. Galite parinkti šiek tiek už avalynę didesnį modelį, nes tada bus kur kas patogiau ir atrodys padoriau.
Aišku jeigu vyro mūvimos spalvotos kojinės bus dėvimos su griežtu dalykiniu kostiumu, piešinys bei raštai turi būti kuo smulkesni. Atminkite, kad kojinių spalva turi derėti su kelnėmis. Dažnai daroma klaida, kad stengiamasi jas derinti prie avalynės. Tačiau kiekvienas vyras yra savo stiliaus kalvis, todėl visada priimtini eksperimentavimo variantai. Tarkim, galima pažaisti spalvomis ir pasirinkti tokią žaismingų kojinių porą, kuri būtų harmoninga rūbams aukščiau juosmens: marškiniams, kaklaraiščiui ar diržui. Spalvotos kojinės akimirksniu paįvairins drabužių eilutę, ypač jei kelnių, švarko bei marškinių spalvos yra labai monotoniškos. Tad tokiu atveju drąsiai galite rinktis raštuotas, margas, geometrinėmis figūromis bei įvairiomis spalvomis dekoruotas kojines. Nuo šiol ne tik moterys, bet jau ir vyrai gali savo kojas dabinti ne tik seniai pabodusiomis juodomis, bet ir spalvotomis kojinėmis.

Susiję straipsniai

One thought on “Spalvotos kojinės vyrams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *