3 mitai apie seksualiausią miego aprangą – naktinukus

Naktiniai miego drabužiai – pižama, naktinukai – yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, leidžianti gerai jaustis, puikiai atrodyti ir džiuginti vyrų akis. Tačiau apie naktinukus sklando ir tam tikrų mitų, kuriuos norėtųsi aptarti šiame straipsnyje.

MITAS: seksualūs naktinukai gali būti tik iš šilko.

naktinukaiŽinoma, šilkas spinduliuoja eleganciją, dvelkia prabanga ir nuo seno šilkiniai apatiniai bei naktinukai laikomi seksualia naktine apranga. Tačiau moterys šiais laikais vertina praktiškumą, o tuo pačiu ir natūralias medžiagas, tokias kaip medvilnė ar viskozė, tad ir apatinio trikotažo gamintojai suprasdami merginų poreikius kuria išties nuostabius ir vilioklėms tinkančius apatinius bei naktinukus iš natūralaus pluošto medžiagų. Tad ir medvilniniai naktiniai dabar gali priversti vyrukus aiktelti.

MITAS: pižamos tinka tik senmergėms.

Pižamos yra sukurtos patogiam ir šiltam miegui. Šiltos pižamos ilgomis kelnėmis ir marškiniais ilgomis rankovėmis šildo šaltomis naktimis ir atrodo taip, kad tingų sekmadienį gali net nenusivilkti ir vaikščioti po namus tarsi su sportine apranga. Išties patogu! Tačiau priešingai susiformavusiam mitui, pižamos gali būti ir itin seksualios, ypač skirtos šiltiems metų laikams: šilkinė ar medvilninė pižama su plonomis petnešėlėmis ir nėriniais ties iškirpte kaitina vyrų kraują. O jei pižama dar su itin trumpais šortukais ar sijonuku, tuomet tikrai niekas nepasakys, jog pižama tik senmergėms.

MITAS: dailūs naktinukai yra labai brangūs.

Pasaulyje yra įvairiausių dizainerių mėgstančių prabangybes – liemenėlės iš deimantų, suknelės iš aukso siūlų, naktinukai su svarovskiais. Tačiau realybėje, tokie į mūsų spintas greičiausiai nenuguls. O tie kurie puikuojasi parduotuvių lentynose išties nėra itin brangūs. Ypač turint omenyje, jog perkate ne vienai nakčiai, o dar vienas komplektukas paįvairins naktinį gyvenimą dar ne vieną naktį. Tai tarsi maža investicija, panašiai kaip papuošalai. Be to norinčios išties sutaupyti, perka internetu. El.parduotuvės gali pasiūlyti didesnę pasiūlą ir geresnes kainas.
Šį kartą tiek mitų apie naktinę merginų aprangą. Svarbiausia – nebijoti eksperimentuoti, spintoje turėti bent kelis naktinukų komplektus ir rengtis prieš einant į lovą taip, kad jaustumėtės kaip karalienė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]