Renginių fotografai ir kitoks jų požiūris

Įprastas fotografas yra įpratęs dirbti pagal tam tikrą užmokestį. Tai fiksuoto dydžio suma, kuri įpareigoja darbą atlikti tinkamai ir kokybiškai. Deja, organizatoriai ne visuomet lieka tuo patenkinti, o patys renginių fotografai ne itin džiaugiasi savo uždirbtais pinigais. Laimei, ir vieną, ir kitą poreikį šiandien galima patenkinti.
 renginių fotografaiO kas, jei fotografai dirbtų nemokamai, tačiau jų atliktas darbas būtų profesionalus ir itin kokybiškas? Skamba neįtikėtinai, tiesa? Šiandien visa tai padeda realizuoti photo1moment.com Tai unikalus projektas, vienijantis įvairius fotografus, renginių organizatorius bei pačius šventės dalyvius. Internetinis tinklalapis pateikia realią galimybę fotografams užsidirbti daugiau, užsakovams gauti nemokamą specialistų paslaugą, o dalyviams – įsigyti nuotraukas už prieinamą kainą. Kaip tai veikia?
Idėja paprasta: renginių fotografai keliauja po įvairias šventes, vakarėlius, klubus ir šiose aplinkose fotografuoja bei dalina savo kontaktinę informaciją bei tai, kaip dalyvis galės įsigyti šias renginio nuotraukas. Įprastai organizatoriai šiomis fotografijomis viešai nesidalina, todėl paprastam dalyviui yra labai mažai šansų gauti nuotraukas, kuriose jis pats yra įamžintas. Šiandien situaciją galima pakeisti savo naudai, kadangi profesionaliai atliktas nuotraukas galima įsigyti internetu.
Kai fotografai padidina galimybę užsidirbti daugiau, renginių organizatoriai tuo metu sutaupo, kadangi jų renginyje šie specialistai darbuosis nemokamai. Taip, tai inovatyvi idėja, skatinanti tarpusavio santykius tarp užsakovo ir fotografo. Viskas paprasta – kuo daugiau fotografuosi, tuo daugiau uždirbsi. Tai motyvacija, keičianti požiūrį ne tik į uždarbio būdą, bet ir į atliekamą darbą. Abipusis rezultatas pasiektas, tereikia pasirūpinti pardavimais.
Pardavimai sistemoje vyksta automatizuotai. Jų nereikia prižiūrėti ar kontroliuoti, kadangi projektas fotografo patalpintas nuotraukas parduoda pats. Tai itin patogu, kadangi nereikalauja nei daug laiko, nei papildomų žinių ir tarpininkavimo. Viskuo pasirūpinta, tad renginių fotografai gali ir toliau dirbti mėgstamą darbą bei didinti savo uždarbio galimybę. Viskas iš tiesų taip paprasta.
Photo1moment.com – inovatyvaus sprendimo lyderis, teikiantis unikalią galimybę tiek profesionaliems fotografams, tiek renginių užsakovams bei patiems dalyviams. Čia fotografai gali talpinti, dalintis bei parduoti renginių nuotraukas kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]