Šaliname plaukelius: kurie epiliatoriai geriausi ir kodėl?

epiliatoriaiNors vienareikšmiškai teigti, kad vieni epiliatoriai geresni už kitus, būtų per drąsu, populiariausių dešimtuką pavyko nustatyti, vartotojų tyrimų dėka. Tad peržvelkime populiariausių epiliatorių TOP.

Lazeriniai

Populiariausi epiliatoriai yra lazeriniai. Tarkim, epiliatorius braun silk epil 9. Ši tendencija tik patvirtina, kad geras epiliatorius nebūtinai yra brangus. Juk lazeriniai epiliatoriai pigiau internete arba perkanti akcijų metu ir visais atvejais pigiau nei fotoepiliatorius. Jeigu paskaičiuosime kiek per netrumpiau nei dviejų metų laikotarpį išleisime skutimosi peiliukams, putoms ar kitoms priemonėms, pamatysime, kad santykinai skaičiukai nusveria epiliatorių naudai.
Lietuvos rinką užkariavo philips lazerinis epiliatorius, kuris turi šaldančių funkcijų, taip sumažinančių nemalonius pojūčius ir pagreitinančius procedūrą. Be to lazeriniai epiliatoriai turi dar vieną privalumą – nepalieka raudonio, todėl yra idealiai tinkamas veido epiliatorius. Tokie epiliatoriai pašalina plaukelius ypač ilgam, o tam tikrais atvejais, ir visam laikui. Kartais užtenka dviejų procedūrų, kad plaukeliai nepageidaujamoje vietoje neataugtų.

Foto

Beveik pusė vartotojų teigia, kad geriausias epiliatorius yra foto. Kaip rodo epiliatorius atsiliepimai, fotoepiliacija yra neskausminga, greita ir patikima procedūra. Jos populiarumą lėmė ir tai, kad šios procedūros kaina mažesnė už elektrinių, o pats fotoepiliatorius dažniausiai veikia puikiai. Po šešių ar septynių procedūrų pašalinami plaukeliai jau su folikulais, dėl ko vėliau jie neatauga mažiausiai tris – keturis metus Tam tikrais atvejais plaukeliai neatauga mažiausiai septynis metus. Nepaisant to, jei norite pamiršti plaukelių augimo sukeliamas problemas, turėtumėte šią procedūrą pakartoti mažiausiai kas du metus.
Kita vertus, šios procedūros reiktų atsisakyti žmonėms, kurie jautriai reaguoja į ultravioletinius spindulius. Po procedūrų, kurį laiką, nerekomenduojama bent kurį laiką (mažiausiai mėnesį) lankytis soliariume arba degintis saulėje, nes gali atsirasti ir išsivystyti infekcija arba odos pūslelinė.
Norėdami bent teoriškai `apsisaugoti nuo šarlatanų, turėtumėte įsitikinti, kad procedūrą žadanti atlikti įstaiga yra kompetetinga, kitu atveju gali tekti susidurti su tiesiog piliečiais turinčiais šiai procedūrai reikalingą aparatą, tačiau nežinančius ir net nenorinčius sužinoti apie fotoepiliacijos poveikį ar galimus šalutinius efektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kontaktiniai lęšiai – geriau nei akiniai?

Ne nuostabu, kad šiais “ekranų” laikais vis daugiau žmonių skundžiasi, kad akys tampa labai pavargusios, juolab, kad rega yra kur kas paprastesnė nei buvo anksčiau. Visgi, kad ir kaip gaila, kad nuosavos akys neberodo taip gerai, kaip norėtųsi, tačiau galima dar džiaugtis, kad egzistuoja daug patrauklių alternatyvų. Viena jų – kontaktiniai lęšiai. Nors anksčiau karaliavo akiniai, tačiau […]

Vitaminai plaukams: kokius pasirinkti?

Plaukai – be galo svarbi mūsų įvaizdžio dalis. Kuo jie storesni ir sveikesni, tuo geriau atrodome, jaučiamės, labiau pasitikime savimi. Sveiki plaukai leidžia dažniau su jais eksperimentuoti, žaisti šukuosenomis, įvaizdžiu, atsinaujinti. Deja, nemažai žmonių Lietuvoje negali pasigirti žvilgančiais ir storais plaukais, kokių norėtų. Daugelis šią problemą bando spręsti šampūnais ir kondicionieriais. Turėkite omenyje, kad joks […]

Padidėjus oro taršai Lietuvoje, K. Meschino ir I. Stonkuvienė apsiginklavo ne tik respiratoriais

Intensyviame miesto gyvenimo ritme besisukančios garsiosios Lietuvos divos Karolina Meschino ir Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą kosmetikos linijos „Kilig Urban“, turinčios oro taršos poveikį odai mažinančių savybių, pristatyme ne tik stojo į žinių dvikovą apie taršos poveikį odai, bet ir pasidalino savo išgyvenimui mieste skirtu rankinės turiniu. Apie tai, kokie faktoriai labiausiai kenkia odai miesto aplinkoje, […]