Šaliname plaukelius: kurie epiliatoriai geriausi ir kodėl?

epiliatoriaiNors vienareikšmiškai teigti, kad vieni epiliatoriai geresni už kitus, būtų per drąsu, populiariausių dešimtuką pavyko nustatyti, vartotojų tyrimų dėka. Tad peržvelkime populiariausių epiliatorių TOP.

Lazeriniai

Populiariausi epiliatoriai yra lazeriniai. Tarkim, epiliatorius braun silk epil 9. Ši tendencija tik patvirtina, kad geras epiliatorius nebūtinai yra brangus. Juk lazeriniai epiliatoriai pigiau internete arba perkanti akcijų metu ir visais atvejais pigiau nei fotoepiliatorius. Jeigu paskaičiuosime kiek per netrumpiau nei dviejų metų laikotarpį išleisime skutimosi peiliukams, putoms ar kitoms priemonėms, pamatysime, kad santykinai skaičiukai nusveria epiliatorių naudai.
Lietuvos rinką užkariavo philips lazerinis epiliatorius, kuris turi šaldančių funkcijų, taip sumažinančių nemalonius pojūčius ir pagreitinančius procedūrą. Be to lazeriniai epiliatoriai turi dar vieną privalumą – nepalieka raudonio, todėl yra idealiai tinkamas veido epiliatorius. Tokie epiliatoriai pašalina plaukelius ypač ilgam, o tam tikrais atvejais, ir visam laikui. Kartais užtenka dviejų procedūrų, kad plaukeliai nepageidaujamoje vietoje neataugtų.

Foto

Beveik pusė vartotojų teigia, kad geriausias epiliatorius yra foto. Kaip rodo epiliatorius atsiliepimai, fotoepiliacija yra neskausminga, greita ir patikima procedūra. Jos populiarumą lėmė ir tai, kad šios procedūros kaina mažesnė už elektrinių, o pats fotoepiliatorius dažniausiai veikia puikiai. Po šešių ar septynių procedūrų pašalinami plaukeliai jau su folikulais, dėl ko vėliau jie neatauga mažiausiai tris – keturis metus Tam tikrais atvejais plaukeliai neatauga mažiausiai septynis metus. Nepaisant to, jei norite pamiršti plaukelių augimo sukeliamas problemas, turėtumėte šią procedūrą pakartoti mažiausiai kas du metus.
Kita vertus, šios procedūros reiktų atsisakyti žmonėms, kurie jautriai reaguoja į ultravioletinius spindulius. Po procedūrų, kurį laiką, nerekomenduojama bent kurį laiką (mažiausiai mėnesį) lankytis soliariume arba degintis saulėje, nes gali atsirasti ir išsivystyti infekcija arba odos pūslelinė.
Norėdami bent teoriškai `apsisaugoti nuo šarlatanų, turėtumėte įsitikinti, kad procedūrą žadanti atlikti įstaiga yra kompetetinga, kitu atveju gali tekti susidurti su tiesiog piliečiais turinčiais šiai procedūrai reikalingą aparatą, tačiau nežinančius ir net nenorinčius sužinoti apie fotoepiliacijos poveikį ar galimus šalutinius efektus.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *