Medinės šventės dekoracijos – populiarėjanti tendencija

medinės dekoracijosArtėjant Jūsų vestuvėms, gimtadieniui, vaiko krikštynoms ar kitai didelei šventei vis sukate galvą kaip originaliai pasitikti svečius, kokią vakarėlio temą bandyti išpildyti ir kaip dekoruoti šventę. Medinės dekoracijos yra puiki išeitis. Dar geriau ir tai, kad dauguma dekoracijų galėsite panaudoti savo namų interjere, o tai bus tikrai ne vienkartinė investicija.
Šventėse yra labai populiaru stalo kortelės, tačiau kodėl į šią detalę nepažvelgus originaliai? Individualiai pagamintos stalos kortelės galės būti kaip minimalus suvenyras, kuris primins praūžusios šventės akimirkas. Pasinaudokite fantazija, idėjų ieškokite internete ir tikrai nustebinsite svečius.
Mediniai žodžiai gali būti įvairių dydžių tike 10 cm tik 50 cm. Tereikia Jums išsirinkti norimą dydį ir žinoti, kurioje vietoje jie bus. Mažesniais mediniais žodžiais galite dekoruoti saldžius ar alaus stalus, stalą, ant kuriuo svečiai rašys palinkėjimus. Didelės medinės raidės puikiai tiks dekoruojant salę ar prie foto sienelės. Tikrai galėsite būti ramūs, kad prie šių dekoracijų daugiau jokių kitų papildomų detalių nereikės. Galėsi išsirinkti Jums arčiausiai širdies žodžius, kaip: „Ačiū“, „Laimingi kartu“, „Čia prasideda laimė“. Šios dekoracijos yra gaminamos individualiai, todėl galite drąsiai reikšti savo norus.
Puiku tai, kad mediniais žodžiais galėsite dekoruoti ir savo namus. Argi negražiai atrodytų žodis „ačiū“ bei Jūsų šeimos ar draugų nuotrauka? Tokios detalės suteiks namams tik dar daugiau jaukumo bei išskirtinumo. O ir nereikės išleisti dar daugiau pinigų investuojant į interjero detales.
Mediniais skaičiais galite dekoruoti stalus. Stilinga ir unikali detalė, kuri padės svečiams greičiau rasti Jų stalą. Pasirinkite spalvą, dydį bei stilių ir tikrai šventės metu nebus nereikalingos sumaišties. Medinius skaičius galėsite panaudoti per vaikų gimtadienį ar sumaniai dekoruojant jų kambarį.
Per šventes tortai visuomet būna įspūdingi ir traukia paragauti. Tačiau medinis torto smeigtukas sukelia dar didesnį įspūdį. Specialiai jums sukurti smeigtukai galės atspindėti vakarėlio temą, jūsų amžių ar netgi pomėgį.
Šios dekoracijos yra puiki išeitis, jeigu nenorite investuoti į vienkartinius papuošimus. Originalios ir netradicinės medinės dekoracijos jus džiugins tikrai ne vienerius metus.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *