Medinės šventės dekoracijos – populiarėjanti tendencija

medinės dekoracijosArtėjant Jūsų vestuvėms, gimtadieniui, vaiko krikštynoms ar kitai didelei šventei vis sukate galvą kaip originaliai pasitikti svečius, kokią vakarėlio temą bandyti išpildyti ir kaip dekoruoti šventę. Medinės dekoracijos yra puiki išeitis. Dar geriau ir tai, kad dauguma dekoracijų galėsite panaudoti savo namų interjere, o tai bus tikrai ne vienkartinė investicija.
Šventėse yra labai populiaru stalo kortelės, tačiau kodėl į šią detalę nepažvelgus originaliai? Individualiai pagamintos stalos kortelės galės būti kaip minimalus suvenyras, kuris primins praūžusios šventės akimirkas. Pasinaudokite fantazija, idėjų ieškokite internete ir tikrai nustebinsite svečius.
Mediniai žodžiai gali būti įvairių dydžių tike 10 cm tik 50 cm. Tereikia Jums išsirinkti norimą dydį ir žinoti, kurioje vietoje jie bus. Mažesniais mediniais žodžiais galite dekoruoti saldžius ar alaus stalus, stalą, ant kuriuo svečiai rašys palinkėjimus. Didelės medinės raidės puikiai tiks dekoruojant salę ar prie foto sienelės. Tikrai galėsite būti ramūs, kad prie šių dekoracijų daugiau jokių kitų papildomų detalių nereikės. Galėsi išsirinkti Jums arčiausiai širdies žodžius, kaip: „Ačiū“, „Laimingi kartu“, „Čia prasideda laimė“. Šios dekoracijos yra gaminamos individualiai, todėl galite drąsiai reikšti savo norus.
Puiku tai, kad mediniais žodžiais galėsite dekoruoti ir savo namus. Argi negražiai atrodytų žodis „ačiū“ bei Jūsų šeimos ar draugų nuotrauka? Tokios detalės suteiks namams tik dar daugiau jaukumo bei išskirtinumo. O ir nereikės išleisti dar daugiau pinigų investuojant į interjero detales.
Mediniais skaičiais galite dekoruoti stalus. Stilinga ir unikali detalė, kuri padės svečiams greičiau rasti Jų stalą. Pasirinkite spalvą, dydį bei stilių ir tikrai šventės metu nebus nereikalingos sumaišties. Medinius skaičius galėsite panaudoti per vaikų gimtadienį ar sumaniai dekoruojant jų kambarį.
Per šventes tortai visuomet būna įspūdingi ir traukia paragauti. Tačiau medinis torto smeigtukas sukelia dar didesnį įspūdį. Specialiai jums sukurti smeigtukai galės atspindėti vakarėlio temą, jūsų amžių ar netgi pomėgį.
Šios dekoracijos yra puiki išeitis, jeigu nenorite investuoti į vienkartinius papuošimus. Originalios ir netradicinės medinės dekoracijos jus džiugins tikrai ne vienerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Natūralios kosmetikos privalumai ir trūkumai

Jau kuris laikas pasaulio rinkoje populiarėja natūralios kosmetikos linijos. Daugelis gamintojų gręžiasi į ekologišką ir kokybišką kosmetiką. Natūralios kosmetikos gamintojai kasmet siūlo vis daugiau natūralių produktų, kurie vis labiau vertinami ir klientų. Natūrali kosmetika pastaraisiais metais stipriai išpopuliarėjo ir Lietuvoje. Kosmetikos pardavėjai pastebi, kad vis daugiau moterų, ieškančių kosmetikos, daug dėmesio skiria kosmetikos priemonių sudėčiai. […]

Vasaros makiažas. Kokios trys priemonės privalo būti kosmetinėje?

Vasarą norisi lengvumo ir natūralumo, todėl taip turėtų atrodyti ir makiažas, tikina vizažo specialistai. Tačiau tam, kad veidas atrodytų gaiviai, o įdegusi oda būtų paryškinta, nereikia pilnos kosmetinės. „Šiltuoju metu nevalia slėptis po makiažo kauke. Kur kas svarbiau akcentuoti švytinčią, dažnai įdegusią odą, o tam pakanka vos kelių makiažo priemonių“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]