Medinės šventės dekoracijos – populiarėjanti tendencija

medinės dekoracijosArtėjant Jūsų vestuvėms, gimtadieniui, vaiko krikštynoms ar kitai didelei šventei vis sukate galvą kaip originaliai pasitikti svečius, kokią vakarėlio temą bandyti išpildyti ir kaip dekoruoti šventę. Medinės dekoracijos yra puiki išeitis. Dar geriau ir tai, kad dauguma dekoracijų galėsite panaudoti savo namų interjere, o tai bus tikrai ne vienkartinė investicija.
Šventėse yra labai populiaru stalo kortelės, tačiau kodėl į šią detalę nepažvelgus originaliai? Individualiai pagamintos stalos kortelės galės būti kaip minimalus suvenyras, kuris primins praūžusios šventės akimirkas. Pasinaudokite fantazija, idėjų ieškokite internete ir tikrai nustebinsite svečius.
Mediniai žodžiai gali būti įvairių dydžių tike 10 cm tik 50 cm. Tereikia Jums išsirinkti norimą dydį ir žinoti, kurioje vietoje jie bus. Mažesniais mediniais žodžiais galite dekoruoti saldžius ar alaus stalus, stalą, ant kuriuo svečiai rašys palinkėjimus. Didelės medinės raidės puikiai tiks dekoruojant salę ar prie foto sienelės. Tikrai galėsite būti ramūs, kad prie šių dekoracijų daugiau jokių kitų papildomų detalių nereikės. Galėsi išsirinkti Jums arčiausiai širdies žodžius, kaip: „Ačiū“, „Laimingi kartu“, „Čia prasideda laimė“. Šios dekoracijos yra gaminamos individualiai, todėl galite drąsiai reikšti savo norus.
Puiku tai, kad mediniais žodžiais galėsite dekoruoti ir savo namus. Argi negražiai atrodytų žodis „ačiū“ bei Jūsų šeimos ar draugų nuotrauka? Tokios detalės suteiks namams tik dar daugiau jaukumo bei išskirtinumo. O ir nereikės išleisti dar daugiau pinigų investuojant į interjero detales.
Mediniais skaičiais galite dekoruoti stalus. Stilinga ir unikali detalė, kuri padės svečiams greičiau rasti Jų stalą. Pasirinkite spalvą, dydį bei stilių ir tikrai šventės metu nebus nereikalingos sumaišties. Medinius skaičius galėsite panaudoti per vaikų gimtadienį ar sumaniai dekoruojant jų kambarį.
Per šventes tortai visuomet būna įspūdingi ir traukia paragauti. Tačiau medinis torto smeigtukas sukelia dar didesnį įspūdį. Specialiai jums sukurti smeigtukai galės atspindėti vakarėlio temą, jūsų amžių ar netgi pomėgį.
Šios dekoracijos yra puiki išeitis, jeigu nenorite investuoti į vienkartinius papuošimus. Originalios ir netradicinės medinės dekoracijos jus džiugins tikrai ne vienerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Vestuvinės suknelės pasirinkimas

Tobula vestuvinė suknelė labai dažnai laikoma šios šventės simboliu, tad nieko keisto, kad merginos investuoja didelius pinigus, kad tik šventės metu atrodytų tobulai. Tiesa, tos vestuvinės suknelės pasirinkimas, kuri Jums leistų atrodyti tobulai – rimtas darbas, kadangi tenka įvertinti bei apgalvoti nemažai kriterijų, kol pavyksta rasti tai kas tobulai Jums tinka.Greitesniam radimui nurodysime pačius svarbiausius […]

Kontaktiniai lęšiai – geriau nei akiniai?

Ne nuostabu, kad šiais “ekranų” laikais vis daugiau žmonių skundžiasi, kad akys tampa labai pavargusios, juolab, kad rega yra kur kas paprastesnė nei buvo anksčiau. Visgi, kad ir kaip gaila, kad nuosavos akys neberodo taip gerai, kaip norėtųsi, tačiau galima dar džiaugtis, kad egzistuoja daug patrauklių alternatyvų. Viena jų – kontaktiniai lęšiai. Nors anksčiau karaliavo akiniai, tačiau […]

Ar mes gerai pažįstame mados pasaulį

Kai mados pasaulis yra toks didelis, aprėpti visą svarbiausia ir įdomiausia informaciją kartais atrodo pernelyg sudėtinga ir keblu, tačiau būtent tuomet į pagalbą atkeliauja internetas, kuris padeda mums koja kojon žengti su šiuolaikine mada ir pro savo akis nepraleisti nei vienos svarbios detalės. Todėl jei jus šiuo metu domina nauja stilinga suknelė, madinga glaustinukė ar […]