Prieškambario baldai – Jūsų namų atspindys

prieškambario baldaiTik užėjus į namus susidarome pirmąjį įspūdį apie bendrą namų interjerą, todėl svarbu apgalvoti, kaip namų erdvę norime pateikti aplinkiniams – tam didelės įtakos turi prieškambario baldai. Jų forma ir dizainas gali vizualiai padidinti erdvę, suteikti jaukumo ar nustebinti netradiciniais sprendimais. Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste prekių asortimentas išties gausus, todėl į pagalbą pasitelkus šiek tiek fantazijos ir originalumo, galima pasiekti stulbinančių rezultatų.

Net ir tuo atveju, jeigu prieškambaris nėra labai didelis, galima išnaudoti kiekvieną laisvą kampą ar nišą – tam ypač tinka spintos stumdomomis durimis. Pasirinkę tokį variantą laimėsite papildomos erdvės susidėti daiktams ir tuo pačiu galėsite sieninės spintos dizainą priderinti prie kitų kambarių interjero. Išlaikytas vientisumas suteiks namams jaukumo ir neišgąsdins Jūsų svečių akį rėžiančiais kontrastais. Taip pat  ant spintos stumdomų durų galėsite įmontuoti veidrodį, į kurį kiekviena moteris žvilgteli prieš palikdama namus, ir nenaudoti papildomos erdvės ant sienos, kurią galėtumėte išnaudoti rūbų kabyklai ar pakabinamai spintelei. Svarbu paminėti ir tai, kad prieškambaryje kabančio veidrodžio dėka erdvė tampa vizualiai didesnė – tai ypač aktualu tais atvejais, kai vietos nėra tiek daug, kiek norėtųsi, o juk prieškambaris dažniausiai būna nedidelė erdvė, skirta apsiauti batams bei apsivilkti/nusivilkti paltui.

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio erdvę turite, reikėtų pagalvoti, kur stovės kiti prieškambario baldai. Net ir didžiausias prieškambaris gali tapti kliūčių ruožu, jeigu netinkamai juos išdėstysite. Atkreipkite dėmesį į bendro stiliaus ir dydžių išlaikymą ir palikite erdvės patogiam praėjimui – taip užsitikrinsite gerą pirmąjį įspūdį, o ir patys kiekvieną rytą skubėdami į darbą neužkliūsite už per didelės išsikišusios batų dėžės. Būtent savo saugumo ir patogumo dėlei rekomenduojama baldus statyti prie sienos ar kampuose. Jei naudojate minkštasuolį batams autis, tuomet nestatykite jo viduryje praėjimo, o pristumkite palei sieną.

Prieškambario baldų kaina neturėtų stipriai suploninti piniginės, tačiau vertėtų nepamiršti ir kokybės. Suderinus abu šiuos elementus ir papuošus prieškambarį keliais akį traukiančiais akcentais, galėsite būti ramūs, jog padarėte viską, kad užėjus į Jūsų namus svečiams greitai nesinorėtų išeiti.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *