Spalvų paletė ir apatinis trikotažas

apatinis trikotažasSpalvos mūsų gyvenime ypatingai svarbu. Jos mus supa visur: leidžiant laiką gamtoje, lekiant į darbą mieste, sukiojantis virtuvėje ruošiant maistą, namų buityje ir žinoma – mūsų aprangoje. Nuo švelnių pastelinių iki sodrių ryškių spalvų – visa plati paletė, pagal kiekvieno asmeninį pasirinkimą atsispindi mūsų aprangoje, atspindi mūsų vidinę būseną, mūsų nuotaiką, viltis ir tikslus. Ir, deja, visai nepelnytai pamirštamas apatinis trikotažas.

Rūbai, nuo kurių prasideda ir kuriais baigiasi diena, pamirštami, o jų spalvinė gama labai supaprastinama ir nurašoma elementariam patogumui. Pagrindinės spalvos – balta, kūno ir juoda. Negi tikrai manote, kad apatinis trikotažas gali būti tik toks? Anaiptol.

Baltas apatinis trikotažas kelia švaros , prabangos įspūdį. Ne veltui šią spalvą renkamės ypatingoms šventėms. Tai turbūt pats populiariausias pasirinkimas.

Neutralūs kūno atspalviai. Taip pat labai dažnas pasirinkimas įtakojamas patogumo, manoma, kad tai tiks po bet kokia apranga. Deja, tai gana apgaulingas suvokimas, nes atspalvių gausa Jus nustebintų. Be to, kūno spalvos apatinis trikotažas – labai „slidus“ dalykas. Vienaip atrodantis ant modelio, kitaip –parduotuvės lentynose ir galiausiai, visiškai kitaip ant Jūsų kūno. Todėl nenustebkite, jeigu puošniai atrodęs modelis užsivilkus visiškai nublanks, susilies ar kaip tik visiškai nederės su Jūsų kūno atspalviu.

Juoda. Prabanga, seksualumas, subtilus gundymas. Štai apie ką kalba juodas apatinis trikotažas. Turbūt niekas neužginčys, kad juodi nėriniai dailiai prigludę prie šviesios odos nejučia sukelia nuodėmingas mintis…

Visai kitaip veikia raudoni apatiniai. Jie tiesiog pulsuoja gyvenimo džiaugsmu ir aistra. Troškimu turėti viską čia ir dabar.

Čia spalvos ir baigiasi? Tikrai ne. Toms kurios nemėgsta akinančiai baltos, puikiai tiks subtilūs ir švelnūs šampaniniai, gelsvi atspalviai. Vietoj intensyvios, netgi agresyvios raudonos pasirinkus rusvą, rožinį apatinį trikotažą pasijuskite truputį „mergaitiškai“. Rafinuotas ir itin elegantiškas pilkas apatinis trikotažas puikiausiai gali pakeisti juodą. O kur dar gyvybe trykštantys žali apatiniai, romantiški žydri nėriniai ar karališkai prabangūs mėlyni atspalviai. Nereiktų pabūgti ir margų – gėlėtų, ornamentuotų, žirneliais nusėtų apatinių. Ornamentuotas apatinis trikotažas tik pabrėš Jūsų išskirtinumą, o neįprastos spalvos puikiai nuteiks visai dienai.

Taigi, nepabijokite įsileisti spalvų į savo apatinio trikotažo stalčių.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *