Natūralios kosmetikos privalumai ir trūkumai

Jau kuris laikas pasaulio rinkoje populiarėja natūralios kosmetikos linijos. Daugelis gamintojų gręžiasi į ekologišką ir kokybišką kosmetiką. Natūralios kosmetikos gamintojai kasmet siūlo vis daugiau natūralių produktų, kurie vis labiau vertinami ir klientų. Natūrali kosmetika pastaraisiais metais stipriai išpopuliarėjo ir Lietuvoje.

Kosmetikos pardavėjai pastebi, kad vis daugiau moterų, ieškančių kosmetikos, daug dėmesio skiria kosmetikos priemonių sudėčiai. Vis daugiau pirkėjų skaito, iš ko pagamintas vienas ar kitas kosmetikos produktas. Todėl įvairiose pardavimo vietose siūloma natūrali kosmetika su kiekvienais metais augina savo klientų ratą.

Kodėl verta rinktis natūralumą?

Labai dažnai manoma, kad natūrali kosmetika gali būti tik tie produktai, kurie skirti odai arba kūnui. Tačiau tiems, kurie vertina natūralią kosmetiką, gamintojai siūlo ir iš natūralių medžiagų gaminamus kvepalus bei dekoratyvinę kosmetiką. Nesvarbu, kokio tipo tai kosmetika, visa natūrali kosmetika prie ekologiškos priskiriama todėl, kad ją gaminant nenaudojamos kenksmingos medžiagos, tokios kaip konservantai.

Dažniausiai tokios priemonės naudojamos tam, kad kosmetikos priemonės ilgiau galiotų. Todėl labai svarbu renkantis kosmetiką, pirmiausia atkreipti dėmesį į prekės galiojimo laiką. Jeigu jis labai ilgas, greičiausiai, kosmetikos sudėtyje yra ne itin natūralių sudėtinių dalių.

Ko gero, tai, kad natūrali kosmetika galioja trumpiau, yra vienintelis jos minusas. Tačiau tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir išvaizda, tai tik smulkmena.

Natūrali kosmetika brangesnė ir blogesnė?

Dažnai vyrauja mitas, jog natūrali kosmetika yra daug brangesnė, todėl tai esą yra prabangos prekės. Tačiau profesionalūs kosmetikos pardavėjai Lietuvoje, tokie kaip Burkalifa parduotuvė laužo tokius standartus ir savo pavyzdžiu rodo, kad kokybiška kosmetika ne visuomet yra brangesnė. Pirmiausia todėl, kad šioms priemonėms pagaminti naudojamos natūralios medžiagos. Dažniausiai jos nėra itin brangios.

Be to, dažnai manoma, kad natūrali kosmetika nėra tokia efektyvi. Esą, ji tiesiog neveikia. Tačiau tai nėra teisingas požiūris. Tiesiog mes jau esame įpratę, kad kai kurie kosmetikos gaminiai veikia labai agresyviai. Tai rodo, kad jų sudėtis yra nesaugi mūsų sveikatai. Labai efektyvios priemonės dažniausiai žaloja mūsų sveikatą. Ypač, jeigu tai yra odai skirtos priemonės.

Profesionalia natūralia kosmetika prekiaujanti parduotuvė https://burkalifa.eu savo klientams siūlo tik kokybiškų ir patikrintų prekių asortimentą. Norint pajusti natūralios kosmetikos poveikį, reikėtų rinktis tik patikrintas ir tik patikimas priemones. Taip, jų efektyvumo nepajusite per savaitę. Gal raukšlės taip greitai neišnyks, tačiau po kelių savaičių pamatysite, kad Jūsų oda atjaunėjo, ji neatrodo pavargusi ir mažiau alergizuoja. Tai yra tik dalis privalumų, kuriais gali pasigirti tikrai kokybiška kosmetika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Vasaros makiažas. Kokios trys priemonės privalo būti kosmetinėje?

Vasarą norisi lengvumo ir natūralumo, todėl taip turėtų atrodyti ir makiažas, tikina vizažo specialistai. Tačiau tam, kad veidas atrodytų gaiviai, o įdegusi oda būtų paryškinta, nereikia pilnos kosmetinės. „Šiltuoju metu nevalia slėptis po makiažo kauke. Kur kas svarbiau akcentuoti švytinčią, dažnai įdegusią odą, o tam pakanka vos kelių makiažo priemonių“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]