Interjero detalė, akimirksniu pakeičianti miegamąjį

užtiesalai lovai
Rinkoje yra įvairių interjero detalių. Vienos masyvesnės, kitos mažesnės, vienos brangesnės, kitos pigesnės. Kiekvienas interjero akcentus supranta savaip. Pavyzdžiui, paveikslų kolekcionieriaus dėmesį labiausiai trauks ant sienų kabantys paveikslai. O štai jaunavedžiai norės kaip nors pagražinti miegamąjį. Ar žinote, koks vienas daiktas akimirksniu padėtų sukurti romantišką atmosferą miegamajame? Ogi lovatiesė. Užtiesalai lovai iškart suteikia malonios energijos.

Remontas – nepatogumai, dulkės, kompromisai

Įprasta manyti, kad būsto remontas – nepatogus reikalas. Juk tenka viską perstumdyti, svarbius daiktus sudėti kur nors kitur, kad būtų galima keisti grindis, tvarkyti sienas ar lubas. Kai nusprendžiama, kad reikia remonto, žinoma, jog teks veltis į kompromisus – tam tikrą laikotarpį gyventi ne taip erdviai ir ne taip komfortiškai. Bet užtat laukia džiuginantis rezultatas. Juk po vienokių ar kitokių darbų kambarys tampa gražesnis, labiau atitinkantis poreikius.
Kartais remontas atidedamas. Kodėl? Būtent dėl galimų kompromisų. O kai kada atrodo, kad atnaujinti kambarį – tai išleisti tūkstančius ir laukti mėnesius. Visgi situacija dažniausiai būna kitokia – palankesnė ir malonesnė. Prisiminkite, ką rašėme: Ar žinote, koks vienas daiktas akimirksniu padėtų sukurti romantišką atmosferą miegamajame? Ogi lovatiesė. Šis klausimas ir atsakymas į jį patvirtina dieną dalyką – interjero atnaujinimas neprivalo būti ilgas ir varginantis. Vienas naujas akcentas padeda pakeisti erdvę.

Nuotaika miegamajame

Užtiesalai lovai neabejotinai susiję tiek su miegu, tiek su privatumu, tiek su aistra. Pirmiausia, miegamasis yra erdvė, kurioje pailsima. Antra, tai privati erdvė, kurioje nesvarbūs nei sandoriai su klientais, nei kiti reikalai. Trečia, miegamasis paprastai siejamas su meile ir dviejų žmonių santykiais. Tad nuotaika šiame kambaryje harmoninga, romantiška, juntamas saugumas. Dailūs užtiesalai lovoms suteikia naujumo, o kambariams – norimos nuotaikos. Kadangi pasirinkimas platus (štai užtiesalai lovai internetu išsirenkami ne iš tuzino ir ne iš dviejų).
Gėlės, ornamentai, subtilumas ar žaismingumas – keletas lovatiesių apibūdinimų. Kiekvienas kruopščiai pasiūtas lovos užtiesalas ypatingas. Jei atrodo, kad pakeisti kambarį galima tik imantis ilgo ir sudėtingo remonto, klystate. Kartais pakanka šio to nebrangaus ir nereikalaujančio nei laiko, nei pastangų – užtiesalai lovai yra puikus įrodymas.
 
 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

LEGO kaladėlės – pramoga ir mažiems, ir dideliems

LEGO kaladėlės – tai visame pasaulyje itin populiarus žaislas, kuris patinka ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Jų konstruktoriai yra skirtingo sudėtingumo ir dydžių, tad galima surinkinėti ir paprastus, daug laiko nereikalaujančius objektus, ir įspūdingus mechanizmus ar ištisus LEGO miestus. Dažnu apkalbų objektu tampa ir LEGO kainos. Dideli, daug detalių turintys žaidimų rinkiniai gali kainuoti […]

Padidėjus oro taršai Lietuvoje, K. Meschino ir I. Stonkuvienė apsiginklavo ne tik respiratoriais

Intensyviame miesto gyvenimo ritme besisukančios garsiosios Lietuvos divos Karolina Meschino ir Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą kosmetikos linijos „Kilig Urban“, turinčios oro taršos poveikį odai mažinančių savybių, pristatyme ne tik stojo į žinių dvikovą apie taršos poveikį odai, bet ir pasidalino savo išgyvenimui mieste skirtu rankinės turiniu. Apie tai, kokie faktoriai labiausiai kenkia odai miesto aplinkoje, […]

Kosmetikos pramonę keičia besikeičiantys vartotojai

Vis daugiau žmonių grožį supranta ne tik kaip išorinę estetiką, lygią odą ir tobulą makiažą. Šiaurės Amerikoje ir Vakarų Europoje išpopuliarėjęs holistinis grožio suvokimas plinta po visą pasaulį ir verčia kosmetikos gamintojus peržiūrėti savo gaminius. „Žmonės visų pirma nori jaustis visapusiškai gerai, tad ir kosmetika turi skatinti šį jausmą. Vien funkcijos nebepakanka“, – vienoje didžiausių […]