Mados verslo pradžia: MB steigimas

Norite atidaryti grožio saloną? Gal masažą namuose daryti jau pabodo ir norėtumėte persikelti į normalias patalpas, nusamdyti keletą masažuotojų? Svajojate apie visažistės paslaugas, kurias galėtumėte teikti įmonėms, o ne šiaip pavienėms damoms prieš vestuves? Prekiaujate kosmetika, apatiniu trikotažu, naktinukais ar normaliais viršutiniais rūbais? Viską galite pasidaryti ir patys iki tam tikro momento – kol pritrūks paroje 25 valandos.
Sąžiningai vystant savo asmeninį verslą, rūpinantis paslaugų ar aptarnavimo kokybe, bendraujant su klientais ne iš aukšto, ateina toks metas, kai visko nebespėjate. Poreikiai išauga, o daugiau laiko paroje nėra. Vaikai auga, o juos matote vis rečiau, nors ir dirbate namuose. Laikas keistis ir kurti savo grožio ir mados verslą.
Verslo esmė yra vadovavimas ir darbų delegavimas savo srities specialistams. Nuo to priklauso verslo plėtra ir sėkmė. Verslo reklamą palikite rinkodaros vadybininkui, buhalteriją – savo buhalterei, prekių atvežimą, priėmimą, išsiuntimą – logistikos vadybininkui-vairuotojui, o patys pasinerkite į verslo plėtros pasaulį. Kurkite strategijas, ieškokite partnerių vadovaukite patalpų įrengimui, dalyvaukite įvairiuose verslo renginiuose, kuriuose užmegzti kontaktai bus naudingi. Nordami pasamdyti bent tris darbuotojus, turėsite steigti įmonė. Neskubėkite su UAB – visada spėsite. Pradžioje išbandykite Mažąją bendriją. MB steigimas yra gana paprastas. Viskas daroma internetu, mažoji bendrija įsteigiama per kelias dienas. Buhalterija supaprastinta, mokesčiai nedideli, darbuotojų samdymas elementarus – darbo sutartis, darbo saugos kursai, medicininės kortelės. Viskas nėra taip jau sudėtinga. Aišku, gali prireikti biuro administratoriaus pareigų, bet tai su laiku.
MB steigimas gali būti nemokamas, jei verslą pradėsite su Ūkio ministerijos dalinamais verslo krepšeliais, kurie suteikia ne tik nemokamą steigimą, 3 mėnesius nemokamos buhalterinės apskaitos paslaugų, bet ir nemažai įdomių ir reikalingų kursų ir seminarų, kuriuose sužinosite, kaip geriau savo verslą valdyti, jį plėsti.
Štai tokia gali būti JŪSŲ mados verslo pradžia. Ji nesudėtinga, be to labai paranki vadovui. MB vadovas pelną gali išsimokėti nors ir kas mėnesį, tad nuo atlyginimo iki atlyginimo gyventi neteks. Aišku, su saiku, nes paskui gali tekti grąžinti, jei paimta bus per daug. Mokesčiai? 20% nuo pajamų + 15% pelno mokestis. Bet patys žinote, kaip pirmaisiais metais būna sunku, tad pelno daug nebūna… 😉
MB steigimas atliekamas profesionalų sutaupys Jums nemažai laiko ir nervų. Jie viską žino, kokius dokumentus pildyti, todėl viską padaro labai greitai. Duoda naudingų patarimų, taip pat suteikia ir vietą registracijai. Su Ūkio ministerijos verslo krepšeliu jų paslaugos – nemokamos.
Ar gali būti idealesnė situacija pradėti savo rimtą verslą? Tikrai ne. Nedelskite, steikite mažąją bendriją jau dabar ir gausite daug naudos sau ir savo būsimam verslui.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *