Madingi rūbai internete – Estela.lt

Madingus moteriškus rūbus galima įsigyti ir neišeinant iš namų. Nebūtina 5 valandas praleisti Akropolyje ar kuriame kitame dideliame prekybos centre su daugybe rūbų parduotuvių, nebent apsipirkimas yra pramoga. Viską galima nusipirkti internetu.
Šiandien norėtųsi pristatyti ne tik gerą rūbų interneto parduotuvę Estela.lt, bet ir patį apsipirkimo internetu būdą.
Madingi rūbai internetu parduodami jau seniai. Pastaruosius dešimt metų rūbų el. parduotuvės gyvavo kaip papildoma priemonė parduoti ir reklamuoti savo realioje parduotuvėje esančias prekes. Pastaruosius 2-3 metus ši situacija pasikeitė. Dabar nebereikia turėti parduotuvės, kad būtų galima prekiauti rūbais internetu. Interneto parduotuvės visiškai pakanka.
Visa ši situacija susiklostė po griežtų Europos Sąjungos direktyvų, kuriomis vadovaujantis buvo priimti ir Lietuvos įstatymai, reglamentuojantys el. prekybos tvarką. Esminis jos momentas yra tai, kad prekę galima grąžinti per 7 darbo dienas, net jei prekė yra nebrokuota ir kokybiška. Procedūra gana paprasta, kainuoja tik atsiuntimas atgal, o nupirkta suknelė gali būti pakeista kitu modeliu, arba tiesiog grąžinti pinigai. Tokia tvarka leido daugybei moterų nepasimatavus pirkti rūbus internetu.
Moters kūnas yra labai individualus ir intymus dalykas, tad nenuostabu, kad standartinių išmatavimų suknelės, apatinis trikotažas, viršutiniai rūbai ne visada tinka. Kitas ES direktyvos reikalavimas el. prekybai yra išsamus techninis prekės aprašymas. Kompiuterius aprašyti paprasta, tačiau kaip tai padaryti su rūbais? Paprastai – pateikiamos medžiagos, iš kurių rūbai pagaminti ir tikslūs išmatavimai, išmieros, dydžių lentelės ir pakartotini perspėjimai pasitikrinti dydžių atitikmenis, išsimatuoti save. Taip moterys puikiai žino visus savo išmatavimus (pečiai, talija, krūtinė, klubai), todėl gali išsirinkti rūbus, į kuriuos tikrai įlįs.
Šie du svarbūs dalykai leido vystytis tokioms parduotuvėms, kaip Estela.lt. Jų Lietuvos rinkoje yra dar apie 50, tad konkurencija nemaža. Grįžkime prie „Estelos“. Tai kokybiškų rūbų parduotuvė, kuri savo veiklą pradėjo nuo maudymosi kostiumėlių prekybos. Vėliau prie „maudymukų“ prisidėjo ir seksualūs naktinukai ir apatinis trikotažas. Dar vėliau – suknelės, megztiniai ir visi kiti rūbai. Dabar Estela.lt pardavinėja ir sijonus, palaidines, paltus, striukes, sportinius kostiumus, šortus ir net džinsus. Taip pat gali pasiūlyti ir kepures, rankinukus, diržus ir net keliaraiščius. Platus kokybiškų prekių asortimentas, mados jausmas ir entuziazmas – štai pagrindinės šios elektroninės parduotuvės sėkmės paslaptys. Apsilankykite ir įsitikinkite pačios.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *