Madingiausias ir geriausias gimtadienis berniukui

Mirgančios šviesos, ginklai ir policijos pareigūno-didvyrio statusas labai populiarus tarp berniukų. Jei jūsų sūnus žavisi policininkais, o užaugęs svajoja tapti pareigūnu, geriausia gimtadienio dovana – policininko gimtadienis. 
Pradėkite nuo specialių kvietimų. Kvietimui į gimtadienį galite panaudoti policijos emblemą: internete rasite paveikslėlį, kurį tereikės atsispausdinti ir priklijuoti ant storesnio popieriaus. Kitas variantas – aprenkite savo mažąjį pareigūną policininko kostiumu ir nufotografuokite. Kitoje nuotraukos pusėje surašykite visą informaciją apie būsimą šventę. Galite sukurti istoriją apie „siaubingą nusikaltimą“, kuriam išaiškinti jums reikalinga visos policininkų komandos pagalba.
Namus papuoškite atitinkamomis spalvomis – žalios ir baltos deriniu (kaip policijos automobiliai). Viskas, ką naudosite namų puošybai, turėtų būti šių spalvų: balionai, girliandos, servetėlės ir kt. Taip pat galite panaudoti juostą, draudžiančią praėjimą – panašia į tą, kuri naudojama nusikaltimo vietoms atitverti. Geriausias dekoracijų akcentas – policijos švyturėlis. Jį galima įsigyti kai kuriose specializuotose parduotuvėse. Vaikams tai ypatingai patiks.
Kad vaikų gimtadienis būtų įdomus, turėsite užimti juos žaidimais – pavyzdžiui, „Policininkai ir nusikaltėliai“. Išrinkite du vaikus, kurie bus policininkais ir papuoškite policininkų atributais (pavyzdžiui, kepurės, ginklai); visi  likę vaikai yra „nusikaltėliai“. „Policininkų“ užduotis – sugauti visus nusikaltėlius. Duokite „policininkams“ ryškiaspalvių lipdukų, kuriais jie žymės pagautus „nusikaltėlius“: „nusikaltėlis“, gavęs lipduką, iškrenta iš žaidimo.
Kai vaikai pernelyg įsitriukšmaus, iškvieskite jiems „policiją“: „Renginių kalvės“ policininkus, kurie pristatys interaktyvią programą „Policijos akademija“. „Policijos akademijoje“ vaikai išeis teisėsaugos mokslus su praktiniais užsiėmimais. Jūsų mažasis pareigūnas ilgai atsimins šią staigmeną. Būtinai pasiruoškite fotoaparatą – išraiška vaikų veiduose išvydus policijos pareigūną yra nepakartojama. „Renginių kalvė“ „policininkus“ į vaikų gimtadienius siunčia Vilniuje ir Kaune. Įmonė taip pat organizuoja ir kitas pramogas: bernvakarius, mergvakarius, ir kt.
Koks vaikų gimtadienis be torto? Pats paprasčiausias būdas paruošti policininko tortą yra netradicinis pateikimas. Nusipirkite pilko popieriaus, kuris būtų didesnis už torto padą. Popieriaus kraštuose (kurie išlenda iš po torto) nupieškite kelio ženklus ir padėkite keletą žaislinių policijos mašinėlių. Galbūt jūsų sūnaus žaislų dėžėje mėtosi kelios policininkų figūrėlės, kurias taip pat galite panaudoti torto puošybai.
Suruošti mažojo policininko gimtadienį tikrai nesudėtinga – tereikia paskirti šiek tiek laiko ir pasikliauti fantazija. Ypatingas vaikų gimtadienis ilgai išliks jų atmintyje.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *