Išskirtinės kokybės ir dizaino papuošalai. Sidabrina

Sidabrina – tai juvelyrikos salonas, kuriame kiekvienas klientas gali rasti išskirtinio dizaino papuošalus. Mūsų salone klientas gali visiškai išreikšti savo vaizduotę ir pagal jo sukurtą piešinį mes gaminame papuošalus, kurie ne tik yra labai aukštos kokybės, bet ir vienetiniai kūriniai, o jų savininkas kasdien gali džiaugtis kasdien papuošęs save.
Tinkamai parinkti papuosalai – tai neatsiejami kasdienės aprangos elementai, kurie Jus paverčia unikaliais. Savo klientams patariame eksperimentuoti, drąsiai nešioti jiems patikusius papuošalus. Jeigu salone apsilankęs asmuo bijo, kad papuošalai jam netiks, profesionalus kolektyvas visada patars, kokie juvelyriniai papuošalai geriausiai tiks įvairių progų metu ir kokie papuošalai dėvimi kasdien.
Sidabrina nėra tradicinė parduotuvė, labai daug dalykų mus daro išskirtiniais.
Kadangi mūsų įmonė nėra didelė, mes turi didžiulį pranašumą – lankstumą ir galimybę išklausyti kiekvieną klientą. O kai klientai jaučiasi išklausyti, jie sugrįžta.
Dar vienas didelis pranašumas tas, kad jeigu atėjęs į parduotuvę žmogus, neranda tai ko ieško, mes visada turime alternatyvą pagaminti pagal asmens pageidavimus arba užsakyti norimą gaminį.
Pasitaiko atvejų, kai papuošalai sulūžta, mes niekuomet nepaliekame kliento vieno su tokia problema, visada stengiamės padėti, trumpalaikiu požiūriu tai nėra finansiškai nenaudinga, bet žmogus mato, kad pas mus jam visada suteikiama pagalba ir kitą kartą klientas drąsiai perka pakartotinai.
Turint laisvo laiko visada galite apsilankyti elektroninėje parduotuvėje www.sidabrina.lt, kur Jūs rasite platų papuošalų asortimentą ir visus mūsų kontaktinius duomenis. Į šį elektroninės erdvės kampelį papuošalai vežami iš viso pasaulio. Mūsų papuošalai yra išskirtinės kokybės ir dizaino. Kiekvienas iš Sidabrinos darbuotojų kasdien kuria papuošalus, stengiasi, kad jų kūriniai patenkintų kiekvieno  iš Jūsų, mieli klientai, skonį. Jeigu nerandate savo išsvajoto papuošalo, leiskite pasireikšti Jūsų kūrybingumui, nupieškite tai, ko ieškote, ir atneškite arba atsiųskite mums el. paštu. Mes pasistengsime, kad Jūsų vaizduotėje užslėptas papuošalas taptų apčiuopiamas ir Jūs jį galėsite nešioti kiekvieną dieną. Mes norime, kad Jūsų norai ir slapti troškimai neliktų pamiršti, o įgautų realią formą.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *