Kvepalai, kurie padės pagauti savo sėkmės paukštę

kvepalai
Kvapas vienas iš svarbiausių mūsų juslių. Mes galime užsimerkti ir užsikimšti ausis, bet kvapas mus apgaubia visą. Nuo seno žinoma kvapų magija, kuri padėjo ir vis dar padeda sunkiausiais gyvenimo momentais. Aromaterapijos šalininkai teigia, kad kvepalai gali nuraminti, atgaivinti, priversti šypsotis ir net gi pritraukti sėkmę.
Impulsas į smegenis
Kvapas – poveikis molekulių dirginimo mūsų nervų ląsteles ir siunčiančių impulsus į mūsų smegenis. Todėl kvepalai vyrams veikia magiškai. Kvepalai versace skatina vyrus veikti. Paparčių ir medienos kvapas siejamas su graikų mitologija ir noru atskleisti, išlaisvinti aistrą gyvenimui ir troškimus.
Kvepalai gucci dominuojančios natos levanda, muskatas, kadagys. Šie kvapai naudojami, norint susikoncentruoti į vieną tikslą.
Kvepalai Armani slaptojo agento 007 Džames Bondo kvapas, kuris asocijuojasi su jėga ir ištverme. Šis kvapas padeda sutelkti jėgas, pademonstruoti ryžtą, prikausto aplinkinių dėmesį.
Kvepalai hugo boss – rytietiškas prieskonių aromatas stipriosios lyties atstovams. Mandarinai, juodieji pipirai, gintaras ir medienos darni kompozicija padeda sukurti paslaptingo ir elegantiško vyro įvaizdį.
Moterų ginklas
Kas paneigs, kad kvepalai suteikia daug informacijos apie juo besikvepinantį asmenį? Kvepalai, nuo seno buvo vienas pagrindinių moterų ginklų. Kvepalai angel primena vaikystę. Bergamotės, medaus ir vanilės aromatas sukuria saldžios vilioklės įspūdį.
Kvepalai chanel – apčiuopiamo ir nepakartojamo gaivumo banga, kuri sujungia gėlių ir prieskonių aromatų akordus. Šie kvapai taps nepakeičiami energingai ir nenuspėjamai dailiosios lyties atstovei.
Kvepalai lancome primena Prancūzijos dvasią. Rožių, bijūnų, muskuso ir citrinos kvapas lyg nukelia mus į apelsinmedžių giraitę. Todėl šį kvapą jau spėjo įvertinti itin akštus kokybės standartus keliančios moterys.
Kvepalai si  sukurti drąsiai moteriai, kuri iš gyvenimo ima viską ką gali. Si (taip): laisvei, svajonėms, tikram gyvenimui, aistrai, ramybei ir harmonijai, naujai pradžiai, tik mums dviems. Tai intensyvus aromatas, kuris užvaldo jausmus.
Kvepalai filmas kad ir koks žiaurus jis būtų, atskleidė kvapų riekšmę moters pasauliui. Kvepalai išreiškia moters savitumą. Todėl, norint nepasiklysti aromatų pasaulyje, būtų idealu pasidomėti kvepalų istorija ir sudėtimi. Kvepalai internetu pats patogiausias būdas tai padaryti. Kvepalai.us leidžia išmėginti kvepalų testerius ir taip atrasti savo kvapą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Susikurk marškinėlius pats!

Nerandi sau patinkančių marškinėlių? Ne bėda! Šiais laikais jau nėra būtina kelias valandas leisti parduotuvėje, dabar daug patogiau apsipirkinėti internete. Dar viena puiki naujovė – kai kuriuose puslapiuose savo svajonių marškinėlius gali susikurti pats. Tereikia išsirinkti patinkantį dizainą, spalvą, dydį ir rankovių ilgį. Tavo marškinėliai gali būti vienspalviai, su užrašu arba tam tikru paveikslėliu. Tai […]

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Vestuvinės suknelės pasirinkimas

Tobula vestuvinė suknelė labai dažnai laikoma šios šventės simboliu, tad nieko keisto, kad merginos investuoja didelius pinigus, kad tik šventės metu atrodytų tobulai. Tiesa, tos vestuvinės suknelės pasirinkimas, kuri Jums leistų atrodyti tobulai – rimtas darbas, kadangi tenka įvertinti bei apgalvoti nemažai kriterijų, kol pavyksta rasti tai kas tobulai Jums tinka.Greitesniam radimui nurodysime pačius svarbiausius […]