Vestuviniai kostiumai – kokią spalvą rinktis?

vestuviniai kostiumaiVestuviniai kostiumai 2016 m. tapo tikra jauniko fantazijos ribų išbandymo sritimi. Madistai ir stileivos vis drąsiau renkasi įvairių formų, raštų ir spalvų kostiumus, kaklaraiščius vis dažniau keičia varlytėmis, o liemenės atsiduria spintos gilumoje. Ir visai nesvarbu kaip tobulai vestuvinis kostiumas atrodo ant pakabos, jeigu jaunasis jausis nepatogiai arba jam netiks pasirinktas kostiumas – gresia katastrofa. Situaciją galėtų išgelbėti tik tinkamai pasirinkta spalva.

Nuo juodos – iki rožinės spalvos

Juoda spalva dažniausiai iš sąrašo išbraukiama pirmiausiai, ypatingai, jeigu vestuvės planuojamos vasarą. Veltui, nes juoda yra klasikos ir elegancijos ženklas, nepriklausomai nuo oro ar metų laiko. Niekada juodi vestuviniai kostiumai vyrams neišeis iš mados. Tuo labiau, kad prie jo dera bet kokios spalvinės variacijos – kaklaraištis, varlytė, liemenė gali būti įvairiausių spalvų.

Mėlyna spalva yra statuso spalva. Galbūt todėl ji užkariavo aukštas pareigas einančių vyrų spintas ir spinteles. Mėlyni vestuviniai kostiumai dabar ant bangos. Ypatingai populiarūs tokios spalvos vestuviniai kostiumai Vilniuje.

Pilka anglies spalva yra labai praktiška, todėl puikiai dera tiek darbo vakarėlyje, tiek vakrienės restorane metu. Visgi, šiemet nėra stilistų mylimiausi pilkos spalvos vestuviniai kostiumai vyrams. Todėl juos vertėtų pasilikti kitai progai, o pilką pakeisti rekomenduojama balta.

Ir visų spalvų karalienė – balta. Nesuklys jaunikis pasirinkęs baltos spalvos kostiumą. Perfekcionizmo spalva.

Ruda- unikali spalva, kuri kiekvienai šventei suteiks išskirtinumo, ypatingai derinama su mėlynais arba baltais marškiniais. Rudi vestuviniai kostiumai yra puikus pasirinkimas, norintiems išsiskirti iš minios. Žinoma, jeigu ruda derės prie bendros vestuvių nuotaikos.

Vestuviniai kostiumai vyrams nuoma

Pasirikus vestuvinio kostiumo spalvą susiduriame su klausimu – nuomoti ar pirkti. Kokybiški vestuviniai kostiumai kaina gali konkuruoti su vestuvinėmis suknelėmis. Todėl kartais pravartu tiesiog išsinuomoti kostiumą. Ypatingai, jeigu gyvenimo būdas ir darbo specifika neįpareigoja kostiumo vilkėti kasdien.

Kita vertus, vestuviniai kostiumai perkami vieną kartą gyvenime ir vėliau tarnauja per visus jubiliejus, metines, ir iškilmingus priėmimus. Didelė tikimybė, kad su šiuo pirkiniu trepsėsite vaikų vestuvėse, krikštynose ir išleistuvėse.

Vestuviniai kostiumai vyrams kainos priklauso nuo miesto, kuriame perkate. Vestuviniai kostiumai Kaune turi milžinišką įvairiausių stilių ir spalvų kostiumų pasirinkimą. O taip pat vestuviniai kostiumai moterims  yra puiki alternatyva suknelės, kuri padės pabrėžti Jūsų išskirtinumą.

 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą. Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu […]

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Susikurk marškinėlius pats!

Nerandi sau patinkančių marškinėlių? Ne bėda! Šiais laikais jau nėra būtina kelias valandas leisti parduotuvėje, dabar daug patogiau apsipirkinėti internete. Dar viena puiki naujovė – kai kuriuose puslapiuose savo svajonių marškinėlius gali susikurti pats. Tereikia išsirinkti patinkantį dizainą, spalvą, dydį ir rankovių ilgį. Tavo marškinėliai gali būti vienspalviai, su užrašu arba tam tikru paveikslėliu. Tai […]