Kokių drabužių įsidėti į lagaminą keliaujant atostogų?

Graikija pigiaiSuvedę interneto paieškoje „Graikija pigiai“, turbūt jau ieškote bilietų atostogoms, tačiau būkite tikri, kad savo poilsiui iš anksto tinkamai pasiruoštumėte. Kiekvienų atostogų metu juk nedrybsome kiauras dienas pliaže ar viešbutyje, bet susigalvojame įvairių veiklų ar susirandame objektų, kuriuos norime aplankyti tam tikroje šalyje. Priklausomai nuo šalies geografinės padėties, klimato ir to, ką žadame veikti atostogų metu, pasirenkame ir ką apsirengti. Pats blogiausias variantas – kai mūsų pasirinkta apranga visiškai netinkama tam, ką norime nuveikti užsienio šalyje.

Tarkime, vykdami į Viduržemio jūros šalis ar salas manome, jog tai bus romantiškos ir jaukios atostogos, bet staiga užsinorėjus pakopinėti ant uolų, nuo kurių atsiveria puiki panorama suvokiame, jog neturime tam reikalingos aprangos ir avalynės. Tad čia pateiksime patarimų, ką įsidėti į atostogas, kad būtumėte pasiruošę kiekvienam atvejui.

  • Derinukas puošniam vakaro įvaizdžiui. Bent viena ištaigingesnė vakarienė yra daugelio atostogų dalis, tad šiai progai parinkta vidutiniško puošnumo suknelė, priderinti bateliai bei delninukė turėtų būti jūsų lagamine. Nepamirkite ir auskarų ar vėrinio.
  • Sportinė avalynė ir laisvi, kvėpuojantys drabužiai. Nesvarbu, ar tai miestas, ar gamtos apsupta kalnuota vietovė, vaikščiojimo būna kiekvienų atostogų metu. Tad būkite tikri, kad vaikščiojant būtumėte apsirengę patogiai. Juk nenorite po pirmos dienos gulėti pasliki dėl skaudančio kūno.
  • Laisvalaikio apranga. Patogūs džinsai, palaidinė ir, jei vėsoka, švarkelis ar lengvas megztukas bei patogūs batai, tai universali turisto apranga. Šitaip apsirengę galite kiaurą dieną tyrinėti miestą, muziejus, užsukti papietauti į kavinę ar net apsilankyti jaukiame koncerte vietiniame bare. Šis derinukas turi būti jūsų lagamine bet kokioje kelionėje.

Žinoma, bet kuriuo atveju pamiršus tam tikrą drabužį įsidėti į kelionę, kai kuriose šalyse galima jį tiesiog įsigyti. Tarkime, keliaujate į Graikiją. Pigiai čia nusipirksite bet ką – tereikia rasti artimiausią prekybos centrą.

Taip pat nepamirškite, jog mūsų aprašyta apranga labiau tinka vidutinio klimato šalyse. Visiškai normalu, jei keliaujant į šalto klimato šalis reikės daugiau šiltų drabužių, o į pietus – dar lengvesnių apdarų, su kuriais nebūtų karšta.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Susikurk marškinėlius pats!

Nerandi sau patinkančių marškinėlių? Ne bėda! Šiais laikais jau nėra būtina kelias valandas leisti parduotuvėje, dabar daug patogiau apsipirkinėti internete. Dar viena puiki naujovė – kai kuriuose puslapiuose savo svajonių marškinėlius gali susikurti pats. Tereikia išsirinkti patinkantį dizainą, spalvą, dydį ir rankovių ilgį. Tavo marškinėliai gali būti vienspalviai, su užrašu arba tam tikru paveikslėliu. Tai […]

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]