Las Palmas karnavalas – europietiškasis Rio de Žaneiras

Gran KanarijaAr visada žavėjotės nuostabiausiais kostiumais karščiu dvelkiančiame Rio de Žaneiro karnavale? Masės žmonių, šokiai, muzika, būgnai, išpiešti kūnai – tai skamba kaip gyvenimo įvykis, kuriame būtina sudalyvauti. Tačiau Pietų Amerika – toli, o kelionė juk brangus malonumas.

Tie, kurių gyvenimas yra spalvos, kostiumai ir teatras, o mieliausia metų šventė – naujametinis karnavalas, turime gerą naujieną. Pasirodo, čia pat Europoje kiekvieną vasarą vyksta Rio de Žaneiro karnavalui analogiškas renginys. Gran Kanarija gali pasigirti sostine Las Palmas, kurioje ir vyksta ši šventė.

Karnavalas Las Palmase vyksta visą mėnesį. Tai savotiškai net gi geriau už Brazilijos karnavalą, nes būtent Las Palmas šventė yra įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausiai trunkantis karnavalas pasaulyje. Ši šventė vyksta visuose miesto kampeliuose ir susideda iš daugybės renginių. Visa Gran Kanarija sugužą į sostinę švęsti šios ypatingos progos. Tai lyg metų kulminacija.

Karnavalo metu galima susipažinti su Kanarų kultūra, maistu, dainomis, šokiais. Eisenoje dalyvauja apie 20 000 persirengėlių, iš kurių vėliau išrenkama karnavalo karalienė. Jeigu planuojate savo atostogas šiuose kraštuose, būtinai nusitaikykite spėti bent į dalį karnavalo. Tik pagalvokite – pabūti tokio didumo ir margumo renginyje bus geros istorijos anūkams vertas prisiminimas. Kas žino, galbūt jums net gi pavyktų ir pačiam sudalyvauti šioje masinėje ir euforiškoje eisenoje?

Nepamirškime ir apie Las Palmos bei visos Gran Kanarijos gamtą. Jeigu karnavalas šiek tiek įgris ir norėsis ramybės, visada galima išvykti ir pakeliauti po jūros pakrantes, gamtą. Kanarai yra ne tik turistinė vietovė, bet ir istoriniu palikimu galintis pasigirti kraštas. Čia jau seniausiais laikais užsukdavo didieji keliautojai atradėjai, pavyzdžiui, Kolumbas. Apskritai čia gausu Viduramžių laikų namų, bažnyčių ir kitų pastatų.

Taigi, jeigu visados svajojote apie tobulas atostogas ir mėgote persirengėlius bei kostiumus, ši vieta – kaip tik tai, ko jums reikia. Tegul apsilankymas Las Palmas tampa ryškiausiu jūsų gyvenimo įspūdžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Keliaudami patirkite nepamirštamų nuotykių

Ar pastebėjote, kad pakankamai dažnai jauniems žmonėms, kurie yra ką tik pabaigę mokyklą, kai kurie rekomenduoja neskubėti ir nepulti į tolesnius mokslus – vietoje to, kurį laiką pakeliaujant po pasaulį? Taip patariam nebe svarios priežasties. Kelionių metu žmonės ne tik geriau susipažįsta su platesniu pasauliu ir skirtingų šalių kultūromis, tačiau taip pat geriau pažįsta save, […]

Kaip pigiai pavalgyti mieste?

Jeigu nemėgstate gaminti, tokiu atveju šiais laikais tai nėra problema, kadangi platus maitinimo įstaigų tinklas suteikia galimybę kiekvienam pagal jo mitybos įpročius pigiai pavalgyti mieste. Ir jokio skirtumo, ar tai pietūs, ar vakarinė – tai nebeturi būti brangus malonumas. Staliukų rezervacija leis jaustis visiškai ramiu, kad susirasta vieta lauks Jūsų konkrečiu metu. Daugelis žmonių puikiai supranta, kad rezervuoti yra […]