Kaip neapsigauti perkant kosmetiką internetu?

kosmetika internetuKosmetika internetu neretai vilioja. Pirmiausia dėl patrauklesnių kainų. Tačiau kaip atrasti tokią parduotuvę, kuri yra patikima? Ir kaip žinoti, kad siūlomi produktai yra kokybiški?

Bene vertingiausias patarimas – nepirkite iš bet ko. Neaiškios interneto svetainės, kone už dyką žinomų gamintojų prekes siūlantys asmenys socialiniuose tinkluose, užsakymai forumuose – kiekvienas šis „žanras“ turi savą specifiką ir tam tikrų niuansų. Daugeliu atvejų kosmetika internetu perkama iš žinomų, gerą reputaciją užsitarnavusių parduotuvių. Tuomet tikimasi, kad užsakytas pirkinys laiku atkeliaus ir bus kokybiškas.

O štai kokia neaiški grupė Facebooke, kur žinomo gamintojo šampūnas siūlomas už kelis kartus mažesnę kainą, greičiausiai bus tiesiog siekis išmelžti iš žmonių pinigų. Vertėtų prisiminti posakį, kad nemokamų pietų nebūna.

Ką galima pasakyti apie forumus? Gal čia situacija kitokia ir kosmetikos tema įgauna pozityvesnį atspalvį? Daug kas priklauso nuo pačios svetainės. Jei joje diskutuoja daugybė narių, tačiau nei vieno nepažįstate, naivu tikėtis, kad kosmetika internetu iš kurio nors forumo dalyvio yra šimtu procentų patikimas reikalas. Tačiau kai kurių forumų narystės sistema išplėtota, nesunkiai galima patikrinti, ar asmuo yra tas, kuo dedasi. O jeigu jau vykdyti kokie nors sandoriai, tikriausiai bus gerų atsiliepimų. Taigi, diskusijų portalai – įvairiapusė tema.

Nesvarbu, kokioje konkrečiai svetainėje planuojate įsigyti šampūną, rankų kremą ar kitą kosmetikos produktą, reikėtų „pamatuoti realybę“. T. y. pasidomėti, kiek kitose parduotuvėse vienas ar kitas produktas kainuoja. Jeigu kitur konkretaus šampūno kaina svyruoja nuo 13 iki 15 eurų, o jūsų atrastoje parduotuvėje tokio pat buteliuko kaina siekia vos 2 eurus, greičiausiai tai kažkas neaiškaus.

Turbūt ne kartą girdėjote apie padirbinėjamus kvepalus, kurių nerekomenduojama pirkti dėl kenksmingų medžiagų. Padirbiniai kainuoja mažiau, bet vartotojai dažniausiai sutinka, kad daugybę kartų geriau yra originali prekė – tiek tokiomis savybėmis kaip ilgiau išliekantis kvapas, tiek saugumo sveikatai požiūriu.

Kosmetika internetu yra geras pasirinkimas, jei nesusiviliojate kiekvienu pasiūlymu, žadančiu kone aukso kalnus. O pirkti iš patikimų parduotuvių apsimoka, nes ir kainos patrauklios, ir asortimentas labai platus, palyginti su fizinėmis parduotuvėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Natūralios kosmetikos privalumai ir trūkumai

Jau kuris laikas pasaulio rinkoje populiarėja natūralios kosmetikos linijos. Daugelis gamintojų gręžiasi į ekologišką ir kokybišką kosmetiką. Natūralios kosmetikos gamintojai kasmet siūlo vis daugiau natūralių produktų, kurie vis labiau vertinami ir klientų. Natūrali kosmetika pastaraisiais metais stipriai išpopuliarėjo ir Lietuvoje. Kosmetikos pardavėjai pastebi, kad vis daugiau moterų, ieškančių kosmetikos, daug dėmesio skiria kosmetikos priemonių sudėčiai. […]

Vasaros makiažas. Kokios trys priemonės privalo būti kosmetinėje?

Vasarą norisi lengvumo ir natūralumo, todėl taip turėtų atrodyti ir makiažas, tikina vizažo specialistai. Tačiau tam, kad veidas atrodytų gaiviai, o įdegusi oda būtų paryškinta, nereikia pilnos kosmetinės. „Šiltuoju metu nevalia slėptis po makiažo kauke. Kur kas svarbiau akcentuoti švytinčią, dažnai įdegusią odą, o tam pakanka vos kelių makiažo priemonių“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]