Kaip tinkamai prižiūrėti apatinį trikotažą?

apatiniai internetuĮsigijus apatinį trikotažą, tikimės, kad galėsime juo džiaugtis ilgai, ypač, jei mūsų pasirinktas apatinis trikotažas yra kokybiškas ir kainavo nemažus pinigus. Kad apatinis trikotažas tarnautų ilgiau, jam reikia atitinkamos priežiūros ir priemonių jo skalbimui. Apatinis trikotažas kaip ir kiti drabužiai turi informacines etiketes, ant kurių nurodytos daikto priežiūros taisyklės, tačiau dažniausiai tokias etiketes pašaliname net nepaskaitę ir nesusimąstę, kad jos gali padėti mums rūpintis gaminiais. Dažnai neatkreipiame dėmesio kaip teisingai rūpintis apatiniu trikotažu ir tiesiog improvizuojame, kai tenka rūpintis rūbo valymu ar skalbimu.

Apatinis trikotažas yra labai jautrus įvairiems veiksniams, todėl jo priežiūrai reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Kaip turbūt jau pastebėjote apatiniai internetu ar specializuotose parduotuvėse turi gana aukštą kainą, jei renkatės kokybišką prekę. Todėl taip norisi, kad kelnaitės, liemenėlės ar gundantys rūbeliai tarnautų kuo ilgiau. Jei apatinį trikotažą skalbsite rankomis, jis neišsitampys ir nesusidėvės taip greitai. Apatinio trikotažo nerekomenduojama mirkyti ir skalbti aukštoje temperatūroje. Rekomenduojama rinktis tik švelnias skalbimo priemones, o rankomis išskalbus apatinius, juos įvynioti į švarų rankšluostį, kuris sugers vandenį, nes apatinių gręžti nerekomenduojama, kad jie nebūtų deformuoti, sulankstyti ar ištampyti. Apatinio trikotažo negalima džiovinti džiovykloje, ant radiatoriaus ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Taip džiovindami sugadinsite audinį, išbluks spalvos, šviesūs adiniai papilkės arba pagels.

Jeigu nenorite ar neturite laiko apatinio trikotažo skalbti rankomis ir renkatės skalbimo mašiną, reikėtų nepamiršti kelių svarbių dalykų. Apatinius rekomenduojama sudėti į specialius, tinklinius maišiukus, kurie apsaugos Jūsų apatinius nuo kitų skalbinių poveikio. Nenaudokite baliklių ar chloro, nes jie išplonina audinį ir ilgainiui jis pradeda irti. Kad išvengtumėte audinio ar nėrinių ištampymų ir užtraukų, susekite liemenėlių sagtis. Pasirinkite lengvą skalbimo rėžimą ir švelnias priemones, kad nesugadintumėte apatinių.

Tinkamai prižiūrimas apatinis trikotažas tarnauja ilgiau, nepraranda formos ir neišsitampo.

 

Susiję straipsniai

One thought on “Kaip tinkamai prižiūrėti apatinį trikotažą?

  1. Geras, niekada neprižiūrėdavau apatinio trikotažo, dabar turėsiu omeny, kad reiktų atidžiau elgtis su juo.. Bet ir niekad nebūčiau pagalvojus.. malonu atrasti tokį straipsnį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *