Ką reikėtų žinoti, kad maudymosi kostiumėliai atrodytų puikiai ir tarnautų ilgai

Artėjant šiltajam metų laikui – vasarai, vis dažniau pasirodo reklamų, siūlančių atsinaujinti. Parduotuvėse atsiranda spalvingos naujausios kolekcijos. Vis dažniau pagalvojama ir apie bene svarbiausią vasaros drabužį – maudymosi kostiumėlį. Maudymosi kostiumėliai – neatsiejama vasaros vizija ir būtinas drabužis kiekvienos moters spintoje.
Tam, kad maudymukai atrodytų nepriekaištingai, juos renkantis, reikėtų atsižvelgti į keletą dalykų: vietą, iš kurios perkama, gamintoją, medžiagos sudėtį, dydį ir modelį.
Maudymosi kostiumėliai parduodami įvairiose parduotuvėse. Svarbu žinoti, kad jie priskiriami apatinių drabužių kategorijai, todėl, pagal galiojančius įstatymus, maudymukai negali būti grąžinami ar keičiami. Todėl, reiktų rinktis atidžiai. Pasimatuoti arba, žinant savo dydį, užsisakyti internetu. Šis būdas patogus, nes nereikia išeiti iš namų, be to, internetu parduodami maudymosi kostiumėliai, dažnai, būna pigesni, čia gausu garsių firmų analogų. Tačiau internetinį pardavėją reikia rinktis labai atsargiai, nes apgaulės rizika, palyginti su įprastomis parduotuvėmis, yra kur kas didesnė.
Gamintojas ir medžiagos sudėtis svarbūs ne tik, norint aukštos kokybės. Kai kurios medžiagos gali tiesiog netikti odai ir ją alergizuoti, o nekokybiškai susiūtos siūlės irti, medžiaga blukti, o sagtys sulūžti po kelių dėvėjimų. Norint maudymuką dėvėti kelis sezonus, reikėtų atsižvelgti į gamintoją ir per daug nesižavėti labai žema kaina.
Maudymosi kostiumėlių dydžiai niekuo nesiskiria nuo kitų drabužių (S, M, XL), be to, galima rasti tikslius šiuos dydžius atitinkančius išmatavimus. Tačiau kartais, pasirenkamas per mažas ar per didelis dydžiai. Tokiu atveju, net gražiausias maudymosi kostiumėlis neatrodys gražiai, nes bus įsirėžęs, spaus. O didesnis tiesiog nesilaikys ant kūno ir jį teks prilaikyti arba sumažinti.
Modelių pasirinkimas – labai platus, kiekvieną sezoną vyrauja naujos spalvos ar kitos mados tendencijos. Tačiau ne viskas, kas atrodo gražu akiai, tinka išskirtiniam figūros tipui. Pavyzdžiui, dabar labai madingos balcanettes tipo liemenėlės, netinka mažas krūtines turinčioms moterims, nes, dėvint tokią liemenėlę, krūtinė tarsi išnyksta. Žinoma, visuomet galima rasti alternatyvų, tokių, kaip pakeliančios pagalvėlės.
Renkantis maudymosi kostiumėlį, dažnai vaikomasi mados. Tačiau derėtų atsižvelgti ir į kitus svarbius dalykus, lemiančius, kad maudymosi kostiumėliai tikrai atrodys puošniai, bus patogūs vilkėti ir tarnaus ne vieną sezoną.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *