Vestuviniai bateliai: kur ir kokius pirkti?

Lietuvoje kasmet susituokia maždaug 20 000 porų. Vestuvių planavimas, dažniausiai, pradedamas likus metams iki numatytos datos. Nors svarbu suplanuoti visą šventę, apgalvojant kiekvieną smulkmeną, nuotakai, visgi, norisi jaustis ypatinga ir išskirtine. Juk tą dieną visų žvilgsniai nukreipti būtent į ją. Nuostabi šukuosena, tobulas makiažas, puošni suknelė ir prie jos derantys vestuviniai bateliai – visas šis derinys kiekvieną nuotaką paverčia karaliene.
Jei suknelės vaizdinys, paprastai, jau yra galvoje ir tereikia ją išsirinkti iš gausios pasiūlos, tai vestuviniai bateliai kelia didesnių problemų. Kokie jie turėtų būti: kokios spalvos, aukštakulniai, žemakulniai, atviru ar uždaru priekiu? Ir, bene svarbiausias klausimas: kur juos pirkti? Batų parduotuvių pasiūla nedidelė, todėl daugelis būsimųjų nuotakų, batelius užsako internetu. Toks būdas ne tik greitesnis, tačiau ir labai patogus: nereikia vaikščioti po parduotuves, sutaupoma laiko, pasiūla labai plati, patogu apmokėti.

Pasiūla tokia plati, kad dažnai susidomima ir ne lietuviškomis internetinėmis parduotuvėmis, kurios vilioja mažesne kaina. Tačiau tokios parduotuvės dažnai nepamini siuntimo ar muitinės išlaidų, kurios gali būti kelis kartus didesnės, nei batelių kaina, be to, siuntimas gali užtrukti. Todėl reikėtų išsiaiškinti visas smulkmenas. Todėl dažnai pasirenkamos lietuviškos internetinės parduotuvės: pasiūla jos beveik nenusileidžia kitoms parduotuvėms, kiekviena prekė aprašoma suprantama kalba, iškilus neaiškumams, visuomet galima susisiekti su konsultantu, pasirinkti bateliai atkeliauja vos per 2-3 savaites , be to, netikus prekei, jos grąžinimas – daug paprastesnis, nei užsisakius iš kitų šalių tiekėjų.

Žinoma, pirkti avalynę nesimatavus – labai rizikinga, reikėtų pasidomėti, galbūt internetinė parduotuvė turi galimybę prieš perkant, batelius pasimatuoti. Be to, tokiu būdu garantuojama, kad prekė yra lygiai tokia pati, kaip nuotraukoje.
Batelių pasirinkimas – labai individualus dalykas. Svarbu, kad jie ne tik derėtų prie suknelės, kitų šventės detalių, tačiau ir prie nuotakos charakterio bei gyvenimo būdo. Vestuvių diena netinkama eksperimentams. Jei mergina iki šiol niekada neavėjo aukštakulnių, būtų naivu įsivaizduoti, kad vestuvių dieną ji patogiai jausis su 12 cm. aukščio pakulne. Jei vis dėlto tą dieną labai norisi aukštakulnių, geriau rinktis žemesnius ir įsigyti dar vienus, lygiapadžius batelius, kuriais bus galima avėti vakarinėje šventės dalyje. Su jais bus patogu laisvai judėti, šokti. Klaidinga manyti, kad „vieną dieną galima ir pakentėti“. Vestuvės – ne kančių, o džiaugsmo šventė. Jei mergina nesijaus patogiai ir laisvai, ji tikrai neatrodys laiminga.
Svarbu paminėti, kad batelius reikėtų rinktis tuo pačiu metu, kaip ir suknelę ir neatidėti jų pirkimo paskutinei akimirkai. Užsisakant internetu – išsiaiškinti visas smulkmenas (siuntimo išlaidas ir t.t.). Pasirinkti vestuviniai bateliai turi būti artimi nuotakos nešiojamai avalynei. Tokiu būdu vestuviniai bateliai bus dailūs, patogūs ir negadins šventinės nuotaikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą. Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu […]

Vasaros makiažas. Kokios trys priemonės privalo būti kosmetinėje?

Vasarą norisi lengvumo ir natūralumo, todėl taip turėtų atrodyti ir makiažas, tikina vizažo specialistai. Tačiau tam, kad veidas atrodytų gaiviai, o įdegusi oda būtų paryškinta, nereikia pilnos kosmetinės. „Šiltuoju metu nevalia slėptis po makiažo kauke. Kur kas svarbiau akcentuoti švytinčią, dažnai įdegusią odą, o tam pakanka vos kelių makiažo priemonių“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė […]

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]