Įvaizdžio dalis – sveiki ir žvilgantys plaukais

Plaukų slinkimas Turbūt sutiksite, jog vienas svarbiausių išvaizdos aspektų yra plaukai. Plaukų grožis ir būklė nuo seno buvo laikoma moters grožio etalono sudedamąja. Šiandien – niekas nesikeičia ir itin didelis dėmesys vis dar skiriamas plaukams: jų spalvai, sveikumui, šukuosenai, ilgiui ir pan. Deja, kartais, pasikeitus natūraliai organizmo būklei, dėl sezoniškumo, netinkamų kosmetinių priemonių ar kitų priežasčių, plaukų slinkimas padažnėja ir ima ypač varginti. Normaliai žmogui kasdien nuslenka iki 100 plaukų. Tačiau po kiekvieno galvos plovimo ar plaukų šukavimo šukose ar kriauklėje likę kuokštai plaukų turėtų iš tiesų suneraminti. Taigi, ką daryti, kad plaukų slinkimas netaptų didžiausiu košmaru. Papasakosime keletą  subtilybių, kurios ne tik, kad padės atstatyti sveiką plauko struktūrą, bet ir pavers jūsų plaukus gražiausia įvaizdžio dalimi.

  1. Labai svarbu šukuoti plaukus. Atrodytų paprasta, bet šis patarimas gali padėti susigrąžinti gražius plaukus. Dėl šios priežasties bent du kartus per dieną šukuokite plaukus. Visiškai nesvarbu, ar jūs esate ilgaplaukė ar trumpaplaukė, ši taisyklė vienodai galioja tiek vieniems, tiek kitiems. Plaukų šukavimas ypač teigiamai veikia galvos odos kraujotaką. Dėl dažno šukavimo suaktyvėja kraujo cirkuliacija ir plaukai yra geriau aprūpinami reikalingomis medžiagomis. Be to, lengvas šukų braukymas per plaukus atstoja savotišką masažą.
  2. Šalto vandens galia. Nors maudytis ir trinkti galvą yra žymiai maloniau po šiltu vandeniu, visgi perskalauti plaukus rekomenduojama po šaltu vandeniu. Tai labai malonu šiltuoju metų laiku. Žemesnės temperatūros vanduo yra magiškai veikia plaukus ir galvos odą: perskalavus plaukus šalta vandens srove, ląstelės ima greičiau atsinaujinti, plaukų slinkimas mažėja, nuovargis praeina. Šaltas vanduo gerina kraujotaką, o su tuo atsiranda gražesni plaukai. Be to, suaktyvėja plaukų augimas.
  3. Plaukų kaukės – tikras išsigelbėjimas sausiems ir slenkantiems plaukams. Tiek profesionalios, tiek natūralios ir mūsų pačių namuose pasigaminamos plaukų kaukės gali atstatyti plauko struktūrą. Viena populiariausių paprastų plaukų kaukių, kuria naudojosi dar ir mūsų prosenelės, buvo alaus ir kiaušinių kaukė. Patariama sumaišyti 1 kiaušinį ir pusę stiklinė alaus. Užtepus tokią masę ant sudrėkintų plaukų reikėtų palaikyti nepilną pusvalandį, o tada gerai išskalauti.
  4. Plaukų slinkimas nebevargins, jei atsisakysite plaukų džiovintuvo. Visiems žinoma, kad aukšta oro srovė iš feno sausina ir silpnina plaukus. Tad jei norite, kad jūsų plaukais žavėtųsi aplinkiniai ir jūs pati, stenkitės kuo mažiau naudoti tokių elektros prietaisų, kaip plaukų džiovintuvas, tiesintuvai ir pan.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Vasaros makiažas. Kokios trys priemonės privalo būti kosmetinėje?

Vasarą norisi lengvumo ir natūralumo, todėl taip turėtų atrodyti ir makiažas, tikina vizažo specialistai. Tačiau tam, kad veidas atrodytų gaiviai, o įdegusi oda būtų paryškinta, nereikia pilnos kosmetinės. „Šiltuoju metu nevalia slėptis po makiažo kauke. Kur kas svarbiau akcentuoti švytinčią, dažnai įdegusią odą, o tam pakanka vos kelių makiažo priemonių“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]