Natūrali kosmetika: kaip sveikomis priemonėmis atsikratyti celiulito?

celiulitasCeliulitas – toli gražu ne pats geriausias moterų draugas. Dažnai ši problema kankina net ir jaunas dailiosios lyties atstoves, kurios pradeda gėdytis savo kojų, vengia apsilankymų paplūdimiuose, baseinuose, vasarą dėvi džinsus. Šiai problemai spręsti paprastai pasitelkiamos brangios kosmetikos priemonės, įvairūs preparatai. Nenuvertinta turėtų būti ir natūrali kosmetika bei paprastos, namų sąlygomis atliekamos procedūros, kurios padės atsikratyti nemalonios, apelsino žievelę primenančios odos. 
Odos priežiūra
Vietoje cheminėmis medžiagomis prisotintų kremų, pasirūpinkite, kad jūsų namuose būtų naudojama natūrali kosmetika. Viena geriausių priemonių atsikratyti celiulito – masažas, kuris atliekamas su kokosų aliejumi. Ištepkite juo šlaunis bei pilvą, o odą masažuokite lengvais sukamaisiais judesiais. Tai darykite mažiausiai 20 minučių. Procedūrą kartokite bent kartą į savaitę. Kokosų aliejus ir masažas gerins kraujotaką, padės išsiskaidyti riebalų sankaupas, atgaivins odos spalvą.
Šalčio ir gaivos galia
Natūrali kosmetika kartais gali apimti visiškai paprastas medžiagas, tokias kaip vanduo. Atliekant masažus, padedančius kovoti su celiulitu, itin naudingi ledukai. Užšaldykite jų ir sumaišykite ledukus su obuolių actu, citrinų sultimis ar kitomis žolelėmis. Problemines vietas ledukais masažuokite apie 5–7 minutes. Po procedūros patariama pasilepinti kontrastiniu dušu ir kūną ištepti natūraliais aliejais.
Sportas
Nemanykite, kad natūrali kosmetika – tai vienintelė priemonė, kuri padės kovoti su celiulitu. Vienas veiksmingiausių būdų stangrinti kūną ir išvengti odos nelygumų – aktyvi fizinė veikla. Sportuojant su prakaitų pro odą iškeliauja visi toksinai, be to, sportas padeda atsikratyti papildomų kilogramų, daro jūsų kūną tvirtesnį.
Tinkama mityba
Nepersistenkite su cukrumi bei druska. Abu šie produktai skatina celiulito atsiradimą. Įvairūs saldumynai, kuriuose gausu cukraus, gali sukelti uždegimą, o druska eikvoja skysčius, todėl stenkitės apriboti šių produktų vartojimą. Yra ir kitų, naudingų produktų, kurie padeda atsikratyti celiulito:

  • Nepakeičiamųjų riebalų rūgščių galima rasti migdoluose, graikiniuose riešutuose, alyvuogių aliejuje, lašišoje;
  • Mango ir papajos – tai natūralūs oksidintai, užkertantys kelią audinių lūžimui;
  • Tamsios uogos, įskaitant gervuoges ar mėlynes, padidina kolageno gamybą, skaido celiulitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Mitybos specialistai: kaip išsirinkti profesionalus ir ką svarbu žinoti?

Neretai virškinimo sutrikimų, antsvorio ir kitų su mityba susijusių problemų turintys žmonės informacijos ieško internete. Tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad patarimais dalijasi ir tinkamos kvalifikacijos neturintys asmenys, o mitybos planų pardavėjų galime suskaičiuoti šimtus. Tačiau svarbu žinoti, kad, vadovaudamiesi nekvalifikuotų asmenų patarimais, galite stipriai nukentėti. Tad dalijamės patarimais, kaip išsirinkti geriausius specialistus ir kokio pobūdžio konsultacijas […]

Kontaktiniai lęšiai – geriau nei akiniai?

Ne nuostabu, kad šiais “ekranų” laikais vis daugiau žmonių skundžiasi, kad akys tampa labai pavargusios, juolab, kad rega yra kur kas paprastesnė nei buvo anksčiau. Visgi, kad ir kaip gaila, kad nuosavos akys neberodo taip gerai, kaip norėtųsi, tačiau galima dar džiaugtis, kad egzistuoja daug patrauklių alternatyvų. Viena jų – kontaktiniai lęšiai. Nors anksčiau karaliavo akiniai, tačiau […]

Kelios mintys apie dantų protezavimą ir kitas odontologines procedūras

Būtų keista sakyti, kad odontologija yra siaura sritis. Toks teiginys paprasčiausiai neatitiktų tiesos. O apie dantų protezavimą galite pasiskaityti https://odonteja.lt/dantu-protezavimas/. Dantų atkūrimo klausimai rūpi ne vienam žmogui. Ne tik todėl, kad norisi atrodyti tvarkingai, šypsotis pilna šypsena, bet ir todėl, kad turint visus dantis yra patogiau. Ir sveikiau. Apie viską iš odontologinės pusės – pirmoje pastraipoje […]