Geriausios dovanos artimiausiai draugei

 maisto netoleravimo testasJeigu turite draugę, su kuria nesiskiriate nuo pat vaikystės,  kartu leidžiate naktis, keliaujate į grožio salonus, ar degintis prie ežero karštomis vasaros dienomis, tai vienos iš jūsų gimtadienis be jokios abejonės kitai tampa viena svarbiausių metų švenčių, ne mažiau svarbesnių už Kalėdas ar tėvų gimtadienius.
O svarbios progos įpareigoja naudingoms ir prasmingoms dovanoms. Jokiu būdu negalvokite, kad gera dovana – tai brangi dovana. Tai gali būti kažkas, jums abiem primenenčio gerus laikus, kažkas simboliško, o galbūt tai, kas jai sakytų, jog rūpinatės drauge ir linkite jai paties geriausio.
Vienos rūpestingiausių dovanų – susijusios su sveikata. Tai gali būti:
kelionė į sveikatingumo centrą. Tai lyg atostogos ir sveikatos procedūros viename. Druskininkuose, Birštone ar prie jūros yra ne viena gydykla, kurioje jūsų geriausia draugė atgaivins jėgas ir vėl pasijaus lyg naujas žmogus.
maisto netoleravimo testas. Tai dar naujovė Lietuvoje, nes dauguma nedrąsiai renkasi atlikti sau maisto netoleravimo testą. Tačiau be reikalo: jeigu savo sielos draugei padovanosite šią dovaną, ji pagaliau galės džiaugtis puikia savijauta ir skandžio bei žarnyno veikla.
vitaminų ar maisto papildų rinkinys. Tai ne itin originali, tačiau tikrai naudinga dovana. Pasirinkite, kas tik jūsų nuomone atrodo naudingiausia artimai draugei: maisto papildus sveikai odai ir nagams, protinei veiklai gerinti, maisto papildai moteriškoms bėdoms palengvinti, vitaminai, skirti sportuojantiems žmonėms, jeigu draugė lanko sporto klubą.
Na, o be sveikatą atnaujinančių dovanų, visada galite rinktis ir tokias dovanas kaip bilietai į operos ar baleto spektaklį, koncertą, kiną, kelionė į dar nelankytą Lietuvos miestelį, nauja makiažo paletė ar kuponas kvepalų parduotuvėje išsirinkti mėgstamus kvepalus.
Tačiau vėl gi – geriausios dovanos tos, kurios primena apie gerus laikus, praleistus drauge. Tad sentimentali ar simboliška dovana yra ko gero geriausias sprendimas.
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]