Ar fotoepiliacija tinkama vyrams?

fotoepiliacija vyramsŽiema jau artėja prie pabaigos, o su jos pabaiga ateina šiltesni orai, nusimetame sunkius žieminius rūbus ir rengiamės lengvesniais, daugiau kūno atidengiančiais rūbais. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl dauguma sporto klubų miestuose yra perpildyti – žmonės nori atrodyti puikiai prasidėjus šiltajam sezonui. Tuo džiaugiasi ir grožio procedūrų salonai, nes jų klientūra prieš pavasarį ir vasarą stipriai išauga. Moterys ir vyrai nori atrodyti įdegę, pašalinti plaukus nuo tų vietų, kur jie augti neturėtų ir visaip kitaip pasigražinti.
Žinoma, tai yra aktualiausia merginoms ir moterims, tačiau tendencijos rodo, kad vis labiau savo kūnu rūpinasi ir vyrai. Jei prieš keletą metų kalbant apie plaukų depiliaciją ar fotoepiliaciją iš karto buvo manoma, kad kalba eina apie moterų kojas, tai šiemet tokios išankstinės nuomonės susidaryti nereikėtų, nes vyrai taip pat dažnai naudojasi plaukų šalinimo procedūromis. Tačiau, jei moterys tai daro tiek namuose, tiek grožio salonuose, vyrai visgi nėra linkę savimi pasitikėti ir dažniau kreipiasi į profesionalus.
Dažniausiai plaukus nuo kūno savo namuose moterys šalina keliais būdais – depiliuodamos, skusdamos arba pasinaudojusios fotoepiliatoriumi. Ar šie būdai taip pat tiktų ir šalinti plaukus nuo vyrų nugarų ar krūtinių (dvi dažniausiai pasitaikančios procedūros). Atsakymas žinoma yra teigiamas, visais atvejais plaukų šalinimo procedūros yra tinkamos abejoms lytims, tačiau šalinant plaukus nuo didžiulio odos ploto – pvz. nugaros, tikrai nepatartume naudotis skutimosi peiliukų. Plaukai, galbūt ir bus pašalinti, tačiau labai tikėtina, kad juos nuskutus atsiras diskomfortą keliantis niežulys. Atkritus plaukų skutimui lieka fotoepiliacija ir depiliacija.
Nors vyrai visuomet giriasi, kad jie gali iškęsti didžiulį skausmą ir yra stiprioji lytis, tačiau visos moterys žino, kad jie su aukštakulniais neiškęstų nei pusdienio, lygiai tą patį galima pasakyti apie skausmingas grožio procedūras. Būtent dėl šios priežasties atkrenta ir depiliacija, nes tai tikrai yra skausminga procedūra. Tad geriausias būdas šalinti plaukus nuo krūtinės ar nugaros yra pasinaudojus fotoepiliatoriumi. Ši procedūra ne tik, kad neskausmingai pašalins nepageidaujamus plaukus, ji tai atliks visiškai neskausmingai, o svarbiausia – labai efektyviai. Dažniausiai vyrų kūno plaukai yra tamsūs, o fotoepiliatorius skleisdamas šviesą į tamsius plaukus pasiekia patį geriausią efektą, būtent todėl, vyrai, kurie nori pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus savo namuose, turėtų pasisemti žinių iš savo žmonų ir draugių, o gal net pasiskolinti jų naudojamus fotoepiliacijos prietaisus.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *