Gimtadienio šventimas nepriklauso nuo amžiaus

gimtadienis
Sveikinimai gimtadienio proga gali būti originalūs ir linksmi

Bėgant metams atrodo, kad kiekvienas mūsų gimtadienis tampa vis mažiau džiuginantis ir keliantis teigiamas emocijas. Vietoje to, kad džiaugtumėmės ir linksmintumėmės, įprastai sulaukę brandaus amžiaus gimtadienį paverčiame tiesiog dar viena eiline diena. Tačiau taip būti neturėtų! Nesvarbu, kokio jūs amžiaus – bent vieną dieną per metus turėtumėte skirti tikroms linksmybėms su savo draugais ir artimiausiais žmonėmis.
Ir nors dekoruoti savo gimtadienio šventės vietą gali būti pakankamai neįprasta, nepamirškite, kad kuo daugiau dėmesio skirsite jaukios atmosferos sukūrimui – tuo komfortiškiau ir maloniau jausis jūsų svečiai. O jei jie bus atsipalaidavę, nuoširdūs ir linksmi, jūs taip pat jausite kur kas didesnį pasitenkinimą savo gimtadienio švente. Tuomet ir jums skirti sveikinimai gimtadienio proga bus dar malonesni ir labiau džiuginantys. Taigi, ruošdamiesi savo būsimam gimtadieniui, galite išbandyti šiuos patarimus.

 • Šmaikščiais užrašais ir įvairiomis smagiai atrodančiomis iškabomis paskatinkite savo svečius linksmintis ir nenuobodžiauti.
 • Patikėkite – jūs negalite būti per seni spalvotiems spragėsiams, todėl nebūkite konservatoriški ir bent vieną dieną per metus tapkite atviresni naujovėms.
 • Jei nesate iš tų, kurie mėgsta suktis virtuvėje, nieko baisaus – užsisakykite maisto į namus!
 • Manėte, kad balionai skirti tik vaikų gimtadieniams švęsti? Anaiptol. Dekoruodami šventės vietą pasitelkite ne tik spalvotus balionus, tačiau taip pat galite juos paįvairinti auksinės folijos ar konfeti
 • Vietoje to, kad gėles pamerktumėte įprastiniu būdu, tai galite padaryti ir „ištuštintuose“ įvairių gėrimų buteliuose.
 • Nebūkite pernelyg oficialūs. Jei norite, kad svečiai būtų labiau atsipalaidavę, suteikite jiems daugiau laisvės.
 • Nenorite, kad visi į jūsų gimtadienį atkeliavę svečiai sužinotų jūsų amžių? Ne problema! Ant gimtadienio torto galite uždėti užrašą – „Pamečiau skaičių“.
 • Svarstote, kuo galėtumėte pakeisti įprastinius vieno kąsnio sumuštinukus? Išbandykite nedidelius taco.
 • Pasirūpinkite maistu ir gėrimais – netaupykite, neskaičiuokite ir užtikrinkite, kad viso to būtų per akis. Nieko negali būti blogiau kaip pačiame vakarėlio įkarštyje susidurti su maisto ar gėrimų trūkumu.
 • „Svečių knygos“ jau seniai atgyvenusios. Jei norite šią tradiciją paįvairinti, ant sienos pakabinkite didžiulį popieriaus lakštą ir leiskite savo svečiams parašyti linkėjimą. Tokie sveikinimai gimtadienio proga taps labai originalūs ir įsimintini.
 • Muzika turėtų būti teminė, atitinkanti konkrečią jūsų vakarėlio tematiką. Tokiu atveju išvengtumėte nesusipratimų, nes apie vakarėlio temą savo būsimus svečius informuotumėte iš anksto.
 • Pasirūpinkite ir pramogomis – tai padės nenuobodžiauti viso jūsų gimtadienio metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Keliaudami patirkite nepamirštamų nuotykių

Ar pastebėjote, kad pakankamai dažnai jauniems žmonėms, kurie yra ką tik pabaigę mokyklą, kai kurie rekomenduoja neskubėti ir nepulti į tolesnius mokslus – vietoje to, kurį laiką pakeliaujant po pasaulį? Taip patariam nebe svarios priežasties. Kelionių metu žmonės ne tik geriau susipažįsta su platesniu pasauliu ir skirtingų šalių kultūromis, tačiau taip pat geriau pažįsta save, […]

Kaip pigiai pavalgyti mieste?

Jeigu nemėgstate gaminti, tokiu atveju šiais laikais tai nėra problema, kadangi platus maitinimo įstaigų tinklas suteikia galimybę kiekvienam pagal jo mitybos įpročius pigiai pavalgyti mieste. Ir jokio skirtumo, ar tai pietūs, ar vakarinė – tai nebeturi būti brangus malonumas. Staliukų rezervacija leis jaustis visiškai ramiu, kad susirasta vieta lauks Jūsų konkrečiu metu. Daugelis žmonių puikiai supranta, kad rezervuoti yra […]