Auskarai – universalus papuošalas?

Tikriausiai paprašius įvardinti papuošalą kuris yra pats praktiškiausias ir populiariausias, didžioji dalis merginų rinktųsi auskarus. Ir tikrai ne veltui. Tai vienas seniausių ir labiausiai vertinamų papuošalų istorijoje. Dar akmens amžiuje moterys ir netgi vyrai puošdavo ausis tam tikrais auskarai. Visa tai ėjo iki mūsų dienų ir iki to ką dabar vadiname auskarais.
Merginos turi jų pačių įvairiausių ir tikrai ne po vieną porą. Jų pasirinkimo įvairovė svaiginanti, lengva derinti ir kartais auskarai gali pabrėžti ir padaryti išskirtiniu visą rūbų derinį. Nors tendencijos kinta kiekvienais metais, pati ryškiausia tendencija rinktis tai su kuo jautiesi geriausiai. Taigi, pasirinkimo spektras platus – nuo minimalistinių iki masyvių ir iššaukiančių.
Prieš renkantis auskarus, papuošalus internetu reiktų pasižiūrėti kokie jums tinka pagal veido bruožus, nes skirtingi bruožai lemia kas jums tinka, o kas ne. Todėl rinkitės atsakingai ir pritaikykite tai kas jus puošia iš tikrųjų.
Nori sužibėti ir atrodyti išskirtinai? Maxi dydžio auskarai bus kaip tik tai ko reikia. Jais gali puoštis neįprastai – po vieną. Prisimink, kad ši tendencija nėra jau tokia keista, kaip gali iš pažiūros pasirodyti. Ji dominavo dar 9 dešimtmetyje: jei tuomet tai buvo stilingas pasirinkimas, įsivaizduok, kaip ši tendencija atrodo šiuo metu.
Norinčioms ne taip išsiskirti, siūlom rinktis brangesnius, sidabrinius ar auksinius auskarus. Jei jie bus masyvesni, atrodysite įspūdingai derindamos juos su vakarine suknele ar kostiumėliu.
Siekiančioms išskirtinumo ir griežtesnio įvaizdžio, tiks ilgi, grandinėlę primenantys auskarai, nerūpestingai besiplaikstantys aplink jūsų kaklą. Taigi, tik jūsų valia kokius išskirtinius auskarus pasirinksite, leiskite savo vaizduotei pasireikšti. Nesvarbu ar tai bus griežtesni ar bohemiški, masyvūs auskarai dizaineriai viską palieka jūsų valioje. Nešiokite kas patinka ir kaip patinka.
Beabejo, ne visoms patinka masyvūs papuošalai. Visos mes skirtingos, todėl ir pasirinkimai skiriasi. Reikia tik džiaugtis kad pasiūla tokia didelė, todėl ir išsirinkti nėra taip sudėtinga. Tiesa šiuo metu vėl grįžta perlų populiarumas. Jų yra įvairiausių dydžių, spalvų ir formų. Perlai suteikia pasitikėjimo savimi ir savo stiliumi. Kadangi jie siejami su prabangos ir elegancijos mada. Žinoma, turite priderinti juos prie savo garderobos ir stiliaus, bet jie tikrai papuoš jūsų ausis.
Auskarai – tai mūsų didžiausias ir dažniausias papuošalas. Todėl rinkimės juos kuo daugiau išskirtinesnius ir kitokius, kad būtumėte išskirtinės. Nebijokite eksperimentuoti. Būkite drąsios ir kurkite savo stilių ar net savo auskarus.
Tikrai nesuklysite įsigijusios auskarų su perlais. Nors, beabejo, kaip ir su masyviais auskarais, minimalistinių auskarų gerbėjoms ribų fantazijai nėra. Rinkitės kas jums gražiausia ir su kuo jaučiatės patogiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą. Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu […]

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]