Vestuvinės suknelės ir šventinis įvaizdis 2019-iesiems: į ką atkreipti dėmesį?

vestuvinė suknelė
Savo vestuvinį įvaizdį reikėtų pradėti kurti nuo suknelės: pirmiausia pasirinkti ją, o tik po to įsigyti ar nuomotis visus kitus likusius atributus – batelius, papuošalus ir kt. Pagal suknelę vizažistės parinks ir tinkamą makiažą bei šukuoseną: juk prie lengvos, vasariškos suknelės labiausiai tiks lengvos garbanos ir kiek išsidraikę plaukai, ir atvirkščiai: prie prabangios stangresnio audinio suknelės privalu rinktis atitinkamą šukuoseną.
Kokio atspalvio vestuvinę suknelę pasirinkti?
Tradicinė vestuvinės suknelės spalva – balta, tačiau ji turi tiek daug atspalvių. Pastaraisiais metais „ant bangos“ buvo lengvo šampano ar dramblio kaulo atspalvio vestuvinės suknelės. Tačiau stilistai 2019 m. ragina dėmesį atkreipti ir į kitas spalvines variacijas: rinktis švelnios kūno spalvos, pastelinę prigesintą rožinę, persikinę ar net baltą su labai švelniu pilkšvu-sidabro atspalviu.
Karščiausios 2019 m. vestuvinių suknelių tendencijos

  • Suknelės su tiuliu. Vestuvines sukneles su lengvu tiulio sluoksniu renkasi romantišką įvaizdį mėgstančios nuotakos. 2019 m. suknelių kolekcijose po tiuliu slepiamos ir tarsi prigesinamos blizgesnės detalės, tiuliu koreguojamas suknelės tikrasis atspalvis, o pati medžiaga suteikia lengvumo, plastiškumo.
  • Ilgos arba vos pūstos rankovės. Vos papūstos rankovės – tai tendencija, kuri atkeliavusi iš klasikinės ir retro mados. Tiesa, šiuolaikinės nuotakos pačios gali rinktis, kaip atrodyti, keisti įvaizdį, tad ilgos rankovės, kaip ir nuometai, gali būti nusegamos.
  • Nėriniai. Nėriniai 2019 m. vestuvinių suknelių kolekcijose dekoruoti blizgiais siūlais, pasitelkiama 3D technologija, naudojamos aiškesnių formų aplikacijos.

Ar segėti nuometą?
Dažnai nuotakos teiraujasi, ar prie vestuvinės suknelės rinktis ir nuometą. Vienareikšmio atsakymo būti negali. Svarbiausia, kad nuometas derėtų. Pavyzdžiui, daugelis nuotakų nesegi nuometų, jei renkasi trumpas vestuvines sukneles. Kai kurie suknelių modeliai tiesiog „padiktuoja“, kad nuometas visiškai netiks, o apsivilkus ilgą A silueto suknelę tarsi kažko trūksta – nuometas tokiu atveju turėtų padėti sukurti nuoseklų vestuvinį įvaizdį.
Vestuviniai bateliai: kaip išsirinkti?
Bateliai turėtų būti 1–2 tonais tamsesni už suknelę. Labai svarbu, kad bateliai būtų patogūs, tad geriausiai rinktis natūralios odos basutes ar aukštakulnius. Renkantis batelius, svarbu atkreipti dėmesį į jaunikio ūgį – na, nebent norite būti už jį aukštesnė. Taip pat vakarinei šventės daliai galite įsigyti kitus batelius – per vestuves dienai ir vakarinei daliai pasirenkamos ne tik patogesnės, trumpesnės suknelės, bet ir šokiams geriau subalansuoti bateliai.
Rekomendacijos jaunajam
Jaunikiui patariama visų pirma leisti išsirinkti sunkelę nuotakai, o jau tada drauge pradėti rūpintis jo įvaizdžiu. Jaunikio įvaizdį patariama derinti ne tik prie nuotakos stiliaus, bet ir prie vestuvių temos, idėjos, galiausiai, vietos, kurioje švęsite: gamtoje galima puoštis lengva apranga, o prabangus restoranas padiktuos kitokį aprangos kodą. Be to, stilistės 2019 m. pataria vengti įprastų spalvų – juodos, tamsiai mėlynos – kostiumų ir paieškoti įdomesnių, nuotaikingesnių derinių.
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *