Agne Kuzmickaitė Paryžiuje pristatė savo lino drabužių kolekciją

Paryžiuje kovo 2–9 dienomis vykusioje mados savaitėje savo kūrybą pristatė ir viena ryškiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė. Ištaigingame konferencijų centre „Tapis Rouge“ tris dienas vykusioje parodoje „Capsule“ buvo galima išvysti keliolika ateinančiam rudeniui/žiemai skirtų derinių iš naujausios A.Kuzmickaitės kolekcijos, kurią Lietuvoje dizainerės gerbėjai išvys jau balandžio 7–ąją per ketvirtus metus iš eilės Vilniuje rengiamą įspūdingą asmeninį madų šou.

After #leonardparis show .. #pfw#[email protected]@agnekuzmickaite

A photo posted by @agnekuzmickaite on


„Galvojant apie Paryžių ir kilo mintis kurti iš lino — audinio, kuris svetur yra atpažįstamas kaip mūsų kultūros, paveldo dalis. Eksperimentai su linu tiesiog įkvėpė — jį galima puikiai integruoti į šiuolaikiškos moters garderobą”, — neabejoja A.Kuzmickaitė. Dėvimajai madai skirtoje Paryžiaus mados savaitėje lietuvė mados gurmanams pristatė lininius džemperius, sukneles, paltukus, netgi striukę, taip pat megztukus ir sukneles iš kašmyro bei merino vilnos.
Pasirinkimą kurti iš lietuviško lino sveikino ir Lietuvos kultūros atašė Prancūzijoje Vida Gražienė, su drabužių dizainere po parodos susitikusi Lietuvos ambasadoje Paryžiuje.  V.Gražienė neabejoja, kad tuo A.Kuzmickaitės kūryba bus tik dar patrauklesnė pasauliui.
Drabužių dizainerė įkvėpimo semiasi iš savo kasdienybės. Į ją A.Kuzmickaitė žvelgia ne tik menininkės, bet ir mokslininkės žvilgsniu.
Vilniaus dailės akademijoje ketvirtus metus Meno doktorantūrą studijuojanti kūrėja pretenduoja tapti vienintele Lietuvoje aktyviai kuriančia drabužių dizainere, turinčia mokslinį daktaro laipsnį. Jos disertacijos tema – „Kasdienybė kaip kūrybos inspiracija – dizainerio savireflekcija“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą. Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu […]

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]