Renginiai Kaune – kaip apsirengti?

suknelėNaktiniai renginiai Kaune vyksta nuolatos, tiksliau – kiekvieną savaitgalį. Kaip apsirengti einant į tokį renginį? Moterims ir merginoms visada reiktų būti atidžioms ir originalioms, nes nuo jų aprangos priklauso, ar sulauks dėmesio iš kitų svečių. Ko gi daugiau Kaune vaikštoma į klubus, jei ne pasilinksminti ir savęs parodyti?..
Sunku patarti, kokios spalvos rūbą apsivilkti. Be to kiekvienos figūra turi savo ambicijų ir kapriziukų, todėl reiktų daryti viską, kad būtų paslėpti nedideli trūkumai ir išryškinti didžiausi privalumai. Gal čia Kardašian eros mados, tačiau paryškinti kūno formas dabar būtina. Juk ne į hipių karnavalą Joniškėlio rajono miškuose renkamės, o į klubą, kuriame vyksta tam tikri renginiai ir žmonės ateina pasilinksminti iš širdies.

2 dalių apranga

Viena iš tendencijų – dviejų dalių apranga. Tai reiškia, kad palaidinė turėtų būti derinama su sijonu arba kelnėmis. Palaidinių būna labai įvairių, tačiau viską nulemia jų tikslas – išryškinti krūtinę arba ją maskuoti. Reikia paslėpti pilvuką ar ne. Kelnės gali būti labai įvairios – tiek plačios, tiek aptemptos. Atrodo, kad 2016 metais karaliauja aptemti rūbai.

palaidine-leginsaiLeginsai

Tai seksualus ir labai universalus rūbas, tinkantis dailiai figūrai. Pakanka tik šiek tiek fantazijos ir galima atrodyti pritrenkiamai su aptemptomis kelnėmis iki kulkšniukų – leginsais. Jų dabar yra pačių įvairiausių spalvų ir tekstūrų, taip pat imituojančių ir kitus rūbus – džinsus. Blizgūs leginsai – patys tinkamiausi lankantis klube. Nebūtinai jie turi būti netikros odos, pakanka kelių blizgančių elementų, raštų ar užrašų.

Atviros nugaros, trumpos rankovės

Naktiniai renginiai Kaune vyksta klubuose, kur apie vidurnaktį paprastai jau būna karšta. Prakaituotas kūnas nėra labai jau didelis grožio įsikūnijimas, ypač viešoje vietoje. Dėl to merginoms rekomenduojama pasirinkti vėdinančius drabužius. Tam geriausiai tinka palaidinės atviromis nugaromis. Taip pat rekomenduojama pasižiūrėti, kad rankovės būtų itin trumpos, arba jų iš viso nebūtų. Berankovės palaidinės ir suknelės – madoje.

Klubinės suknelės

suknelėDviejų dalių apranga turi rimtas konkurentes – klubines sukneles. Tai itin seksualios ir daug atviros vietos turinčios plonos suknelė, kartais su šifono intarpais, kad būtų pridengtos tam tikros kūno vietos. Dar viena tendencija – lateksinės arba spandekso suknelės, kurios tamposi ir neriboja judesių net tada, kai yra aptemptos. Moteriškų formų išryškinimui šie rūbai naktiniame klube yra ypač tinkami.
Spalvos? Dažniausiai tamsios, nebent norima išsiskirti iš minios arba renginyje yra tam tikras aprangos kodas. Akivaizdu, kad su gėlėtomis suknelėmis į klubą dabar nevaikštoma.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *