Vyriški marškinėliai – identiteto problema

vyriski marskineliaiVyrai dažnai savo identitetą įsivaizduoja kaip savo mintis ir žodžius, bet pamiršta savo išvaizdą. Jei moterims reikia suderinti batus, sijoną, palaidinę ir dar kosmetiką bei aksesuarus, tai vyrams pakanka baltų marškinių, klasikinių kelnių ir lakuotų juodų batų. Viskas, identitetas atskleistas 100 procentų? Nė velnio! Vyrams, kaip ir moterims būtinas kitas būdas paryškinti save ir išskirti iš visos pilkos minios. Kaip tai padaryti ne drastiškais būdais? Vienas rūbas gali pakeisti vyrų identitetą per kelias sekundes – vyriški marškinėliai.
vyriski marskineliaiKaip? Kodėl vyriški marškinėliai tokie svarbūs? Pirmiausia – vyro viršutinė torso dalis yra vienas iš tų kūno dalių, į kurias moterys atkreipia dėmesį (kiti – galva, plaukai, pirštai, sėdmenys ir t.t.) ieškodamos partnerio. Taigi, tai seksualaus įvaizdžio dalis. Jei vyro kūnas treniruotas, būtina paryškinti krūtinės raumenis – tada renkamasi aptempti marškinėliai. Kartais vyrai noriai demonstruoja savo krūtinę ir mano, kad tai seksualu. Tam puikiausiai tinka marškinėliai su gilia V formos iškirpte.
Jei rankos yra puikiai treniruotos, dažniausiai vyrai renkasi marškinėlius trumpomis rankovėmis. Iškirptė taip pat gali būti gilios V formos arba apvali. Aukštu kaklu marškinėlių pasitaiko labai retai, jie dažniausiai būna apatiniai, o ne viršutiniai rūbai.
vyriski marskineliaiMarškinėliai ilgomis rankovėmis neturėtų būti labai aptempti. Ypač rankovės. Tai ne termo apranga, todėl rankoves vyrai mėgsta pasiraitoti iki alkūnių. Jei bus per daug aptempti, rankovių atsmaukti iki alkūnių paprasčiausiai nepavyks, arba jausis diskomfortas. Pasitaiko ir marškinėlių iš karto su rankovėmis iki alkūnių – tai vasariškas rūbas, taip pat tinkamas eiti į klubą ar tam tikrus renginius.
Marškinėliai gali būti ir su gobtuvu. Tai daugiau stiliaus detalė, nei realus priedas, kad nebūtų šalta ar kad specialiai būtų sulaikoma šiluma sportuojant. Plonas gobtuvas yra tik viena detalė, nes šalia jo eina ir raišteliai. Jie taip pat šiuolaikinio vyro aksesuarų dalis. Jei jau pakabukais nemėgsta kai kurie vyrai apsikabinėti, tai į raištelius nuo gobtuvo žiūri natūraliai.
Spalvinė gama – pati įvairiausia. Aišku, labai mėgstami vienspalviai marškinėliai, tačiau šiuolaikinė mada yra kur kas spalvotesnė. 3D spausdinimo galimybės yra labai plačios todėl ant marškinėlių vyrams galima uždėti tam tikrus asimetrinius raštus ir ornamentus, taip dar labiau pabrėžiant jų išskirtinumą.
Vyriški marškinėliai dabar itin madoje, tad artimiausiu metu daugelis vyrų ir jų moterų suskubs į elektronines parduotuves ieškoti marškinėlių vasarai. Rekomenduojame užsukti į specializuotą parduotuvę Exclut.com ir išsirinkti sau tinkamiausius marškinėlius.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *