Vitaminai plaukams: kokius pasirinkti?

Plaukai – be galo svarbi mūsų įvaizdžio dalis. Kuo jie storesni ir sveikesni, tuo geriau atrodome, jaučiamės, labiau pasitikime savimi. Sveiki plaukai leidžia dažniau su jais eksperimentuoti, žaisti šukuosenomis, įvaizdžiu, atsinaujinti. Deja, nemažai žmonių Lietuvoje negali pasigirti žvilgančiais ir storais plaukais, kokių norėtų. Daugelis šią problemą bando spręsti šampūnais ir kondicionieriais. Turėkite omenyje, kad joks šampūnas negali padėti sustiprinti plauko arba sustabdyti jo slinkimo. Šias problemas reikia spręsti iš vidaus. Taigi, pats efektyviausias būdas tuo pasirūpinti – vitaminai plaukams.
Rinkoje matome ne vieną reklamą, kurios epicentras – vitaminai plaukams. Kai maisto papildų pasiūla tokia didelė, gali būti sunku pasirinkti tinkamai. Apžvelgsime pagrindinius ir populiariausius vitaminus plaukams bei jų gerąsias savybes.
Vitaminai plaukams TRX2. Šio maisto papildo formulė atrasta Oksfordo mokslininkų, kurie į juos sudėjo visas reikiamas medžiagas, padedančias plaukus išlaikyti tvirtus ir sveikus. Maisto papilduose esantis biotinas, cinkas, selenas ir niacinas palaiko reikiamą galvos odos gleivinę bei plaukų būklę.
Vitaminai plaukams Silicea. Tai maisto papildas, kurį sudaro grynas silicis su biotinu ir selenu. Jie skirti norintiems turėti vešlius plaukus. Nuolat vartodami šį maisto papildą pastebėsite, kaip tvirtėja jūsų plaukai ir nagai, gražėja oda.
Amway vitaminai plaukams, nagams ir odai. Tai be galo populiarus preparatas, kuris savo sudėtyje turi biotino, vitamino C ir kolageno. Biotinas palaiko puikią plaukų ir nagų būklę, o vitaminas C skatina kolageno gamybą ir dailina odą.
Biofitus vitaminai plaukams. Tai ypač stiprūs vitaminai plaukams. Jų sudėtis sukurta tiems, kurie skundžiasi silpnais, problemiškais, slenkančiais plaukais. Maisto papildai turi visą puokštę aktyvių medžiagų: seleno, biotino, cinko, kalcio, magnio, vitamino B2, vitamino D, geležies ir kitų vitaminų, padedančių palaikyti reikalingą plaukų būklę. Be to, Biofitus vitaminai plaukams atsiliepimai yra labai teigiami.
Solgar vitaminai plaukams ir vitaminai plaukams Hair Volume. Šie vitaminai plaukams turi išskirtinių savybių, kurios ne tik stiprina plauką ir suteikia jam spindesio, bet ir padidina apimtį.
Vitaminai plaukams Perfectil. Tai nuo seno žinomi, itin populiarūs vitaminai plaukams, kurie veikia iš vidaus. Jų sudėtyje yra visos medžiagos, svarbios normaliai odos (jodas, niacinas, vitaminas A), plaukų (biotinas, cinkas, selenas) ir nagų (selenas, cinkas) būklei palaikyti.
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *