Maudymosi kostiumėliai – kokią spalvą rinktis?

 Ar būna dienų, kai raudona spalva Jus erzina ir nuteikia priešiškai? Galbūt violetine spalva išdažytame kambaryje jaučiatės nejaukiai? O gal žalia spalva Jus ramina? Apie atspalvių galią parašytas ne vienas tomas. Kiekviena spalva skirtingai veinia mūsų emocijas, nuotaikas bei jausmus.

Spalvos yra labia galingas įrankis, kurio dėka galima kam nors sukelti agresiją, nuraminti ar net padaryti taip, kad akys perštėtų. Spalvų galios nederėtų nuvertinti ar numoti ranka. O be to, atspalvių yra šimtai.
Galbūt todėl ne vienai taip sunku išsirinkti tinkamiausią maudymosi kostiumėlį. Būna įvairiausių nuotaikų, kurios tik apsunkina apsisprendimą. Kartais pasitaiko dienų, kai norisi šiltomis spalvomis išmargintų medžiagų kaip geltona, oranžinė, o kartais trokštama šaltų kaip mėlyna, žalia ar violetinė. Šiek tiek apie tai, kai spalvos veikia ir maudymukai 2014 tarsi akyse pasikeičia.
Juoda spalva. Juodas maudymukas simbolizuoja paslaptingumą. Šio atspalvio maudymosi kostiumėlis optiškai lieknina, todėl galima paslėpti vieną kitą kilogramą. Nors filmuose blogieji personažai dažniausiai būna aprengti tamsiais rūbais ir ši spalva įgavo neigiamo atspalvio, ji kuo puikiausiai tinka įvairaus amžiaus moterims. Juodas mažas bikinis – nėra nieko seksualiau.
Raudoni maudymosi kostiumėliai internetu. Tai “karšta” spalva. Dėvint raudonus maudomus susilauksite ne vieno žvilgsnio, kuris sunkiai sugebės atitraukti akis nuo tokios hipnotizuojančios spalvos. Ji simbolizuoja beribį optimizmą, rytingumą, kartais net agresyvumą. Jeigu esate drąsi ir nebijote išsiskirti – šis maudymosi kostiumėlis kaip tik Jums!
Žalios spalvos maudymukai internetu. Tai mėlynos ir geltonos spalvos mišinys, kuris simbolizuoja gyvybę, veržlumą, viltį, laisvę. Tačiau joje galima ir įžvelgti pavydo gyslelę. Žali maudymosi kostiumėliai ne retai būna pamiršti ir numesti į šalš. Tačiau įsidėmėkite – jos ryškesnis atspalvis puikiai išryškina saulėje pasilepinusį kūną.
Geltoni nauji maudymukai. Kas gali labiau atstoti saulę, šilumą, džiaugsmą, vasarą, jei ne geltonos spalvos maudymosi kostiumėliai. Tai be galo žaismingas atspalvis, kuris labai jaunatviškas. Tik neišsigąskite, nėra kur nors paminėtų taisyklių, kad geltona netiktų ir brandesnio amžiaus moterims.
Balti push up maudymosi kostiumėliai. Tai techniškai bespalvis audinys, kuris neturi jokio atspalvio. Gamtoje tai būtų sniegas ar debesys. Baltas maudymosi kostiumėlis idealiai tinka prie idegusio kūno. Baltesnės odos savininkėms reikėtų vengti tokio atspalvio, nes maudymukai tik pabrėžtų baltą odos toną.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *