veidas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš amžių.

Tokiu atveju, vieni žmonės leidžia natūraliems procesams atlikti savo darbą, o kiti – pačiais įvairiausiais būdais ir intervencijomis stengiasi tai sustabdyti. Viena iš populiariausių procedūrų, atliekama būtent dėl amžiaus – veido patempimo procedūra. Tai chirurginiu būdu atliekamas veido patempimas, kurio metu tam tikrose mažiau matomose veido vietose atliekami pjūviai. Pagal situaciją, pašalinami pertekliniai riebalai, oda bei patempiami tam tikri raumenys.

Ši veido patempimo procedūra dažniausiai atliekama atsiradus veido pokyčiams dėl amžiaus arba kitų priežasčių. Tai pagreitina ir žalingi įpročiai – rūkymas, alkoholis, taip pat ir stresas, neteisingas gyvenimo būdas. Dėl amžiaus ima keistis pati oda, nyksta poodinis riebalinis audinys, dažnai tenka girdėti – nusmunka oda žemyn. Taip nutinka dėl to, kad vyresniame amžiuje, mažėja hialurono, kolageno gamyba. Jie padeda užtikrinti drėgmę ir stangrumą ne tik odoje, bet ir organizme, todėl jiems mažėjant, vyksta ir odos pokyčiai.

Žinoma, plastikos chirurgai pripažįsta, kad nė viena iš atliekamų procedūrų nesustabdo senėjimo procesų, tačiau duoda efektingą rezultatą. Šiuo metu prieš atliekant įvairias kūno bei veido plastines operacijas atliekamas veido modeliavimas, leidžiantis sumodeliuoti galimą rezultatą https://gpklinika.lt/3d-veido-ir-kuno-modeliavimas/. Tai labai  padeda diskutuojant su pacientais, kurie kartais ne visuomet viską įsivaizduoja taip, kaip yra iš tiesų. Tai yra didžiulis pasiekimas ir pagalba plastikos chirurgijoje, padedantis išvengti įvairių konfliktų, kylančių dėl nepasitenkinimo rezultatu.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *