Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

nagai

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, o nešalinant šių priežasčių, žmogus gali susirgti net ir depresija ar kitomis psichologinėmis ligomis.

Yra ištirta, jog kramtant nagus, žmogus taip ramina savo nusivylimą ir nepasitikėjimą. Tam tikrais atvejais ir nekantrumą. Kiek netikėta, tačiau nustatyta, jog nagų kramtymas yra labiau būdingas perfekcionistams. O tai siejama su tuo, jog šie žmonės yra linkę siekti maksimumo, dėl to būna dažnai įsitempę.

Deja, bet dažnas paties proceso pats nė nepastebi, o atsikratyti šio nemalonaus įpročio nėra taip lengva. Tai ne tik blogas įprotis, tačiau ir labai nehigieniškas, neretai pasibaigiantis ir odos aplink nagus bei nago geluonies nukramtymu. Tokiu būdu tai tampa skausminga, atsiranda užkrėtimo tikimybė, todėl kiekvienas, turintis šią problemą, ieško būdų, kaip jo atsikratyti.

Galima rasti ne vieną preparatą ir specialų bespalvį nagų laką, kurie yra kartūs, skirti būtent kramtantiems nagus. Tačiau jie dažniausiai nepadeda, nes žmogus tiesiog įpranta prie to skonio. Neįtikėtina, tačiau ne viena moteris atvirai pripažino, jog joms vieninteliu sprendimo būdu tapo gelinis lakavimas! O priežastis labai paprasta: nors gelinis lakas https://www.groziui.lt/uv-lakai nėra niekuo ypatingas, tačiau moterys teigia, kad atlikus procedūrą nagai būna labai gražūs. Be to, ilgalaikis lakavimas grožio salonuose kainuoja nepigiai. Ir tai yra dar viena iš priežasčių nustoti kramtyti nagus, nes tiesiog gaila juos sugadinti.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *